Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Smrdáky

Zdravá kuchyně

Zdraví díky zdravé kuchyni

Vynikající a vyvážená strava je důležitou součástí léčebného procesu. Obzvláště kožní onemocnění se při nesprávné stravě často zhoršují. Proto naši lékaři doporučují speciální stravu a pokrmy podle zdravotního stavu hosta.

Ale to neznamená, že byste se museli vzdávat požitků. Protože čerstvé a sezónní suroviny připravené s citem dodají jídlu spoustu chuti, které je pak nejen zdravé, ale i chutné.

Začíná to dobrou snídaní, již si vyberete ze švédského stolu s bio koutkem, a pokračuje to obědem a večeří – také ze švédského stolu. Z jídelního lístku jsou na výběr slovenské speciality a mezinárodní pokrmy.

Snídaně, oběd, večeře

Restaurace ve Smrdácích

Restaurace Vietoris

Restaurace Vietoris ve stejnojmenném hotelu je místo pro 120 osob. Dobře vyvážená kuchyně sestávající z tradičních slovenských jídel, mezinárodních receptů a výjimečně zdravých jídel se zde podává formou švédských stolů. Dále máte na výběr z různých speciálních dietních menu. Konají se zde také pravidelné kulinářské akce.

Otevírací doba:
7:00 – 21:00

Restaurace Pizza Pavone

Nejlepší a nejoblíbenější pizzu v regionu Záhorie najdete v Dependance Morava s krásnou terasou, která je otevřená pro všechny milovníky skutečné, poctivé italské pizze a dalších známých italských jídel připravovaných z čerstvých místních surovin. Buon Appetito!

Otevírací doba:
úterý - neděle
11.30 - 22.00 h.
(rozvoz 12:00 - 21:00 h.)

Kavárny

Espresso Central

V kavárně Espresso hotelu Central vás hříšně rozmazlí drobnými kulinářskými specialitami. Na výběr jsou zde výborné dortíky a pečivo nebo speciality se zmrzlinou a samozřejmě káva, čaj a občerstvení, pivo a koktejly, jež si vychutnáte na krásné letní terase.

Otevírací doba:
8:00 – 17:00

Kavárna Central

V kavárně Central stejnojmenného hotelu se také dvakrát týdně podávají dortíky, sladkosti a osvěžující nápoje. 

Otevírací doba:
Středy a soboty: 8:00 – 17:00

Bar

Bar v hale Vietoris

Hosté hotelu Vietoris zde najdou malý bar v hale s krásnou letní terasou. Těšit se můžete také na kávové a čajové speciality, čerstvé dortíky, zmrzlinu a osvěžující nápoje.

Otevírací doba:
8:00 – 21:00

Speciální strava
pro lepší výsledky léčby

Obzvláště u kožních onemocnění záleží léčba také na speciální stravě.
Naši lékaři a výživoví poradci vám na základě vašeho konkrétního klinického obrazu doporučí konzumaci či vynechání některých potravin.

Naše kuchyně se samozřejmě vašemu speciálnímu plánu přizpůsobí a připraví vám stravu doporučenou lékařem.

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky