Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Smrdáky

Rodiny s dětmi

Skvělé i pro malé pacienty 

Lázně Smrdáky jsou známé také díky kožním procedurám pro děti. V samostatné lázeňské budově pečují lékaři a zdravotní personál při procedurách o děti od 3 do 18 let. 

Dlouholeté zkušenosti lékařů a terapeutů a dobré účinky léčby přináší úlevu dětem a jejich rodinám – zvláště v případě lupénky a atopického zánětu pokožky, jako jsou ekzémy, chronické záněty pokožky, růžovka či akné. S úspěchem se zde léčí také popáleniny nebo choroby pohybového ústrojí.

Podle zdravotního stavu dítěte doporučuje lékař individuální terapeutický plán pro každé dítě, který sestává z optimálních procedur o různé délce. Procedury jsou založeny na sirných minerálních koupelích nebo minerálních koupelích rukou a nohou. Dobré výsledky přináší i použití manganistanu draselného, koupele s přísadami a bublinkové koupele.

Stejně důležité jsou i lokální procedury s využitím krémů, olejů nebo olejových tinktur. Součástí procedury atopického ekzému, lupenky a akné je využití ultrafialového záření podle individuálního fototypu pokožky mladého pacienta. Velká péče je věnována prevenci popálení a ochraně mateřských znamének. Ultrafialové procedury se aplikují postupně s malým zvyšováním intenzity.

Procedury u dětí trpících na popáleniny se provádí speciálními masážemi zasažených míst.

Děti do 6 let musí být v doprovodu rodičů nebo zodpovědné osoby.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky