Kúpeľný pobyt pre deti Derma

min. 5 noci

Tento liečebný pobyt je vhodný pre deti s chronickými neinfekčnými kožnými ochoreniami, ako sú napríklad atopická dermatitída, psoriáza, ichtyóza, prurigo, akné, sklerodermia, jazvy po popáleninách a iné. Po vstupnej lekárskej prehliadke a podľa zistení aktuálneho zdravotného stavu naši lekári navrhnú personalizovaný liečebný režim. Výber tradičných liečebných postupov založených na prírodných liečivých zdrojoch a aplikácia doplnkových terapeutických metód tvoria základ tohto komplexného liečebného programu vedúceho k ústupu symptómov základného kožného ochorenia. Skúsenosti našich špecialistov prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu Vášho dieťaťa, a tým aj k šťastiu celej rodiny. Poskytujeme komplexnú liečbu a starostlivosť pre deti vo veku od 3 do 17 rokov. Deti do 6 rokov musí sprevádzať rodič alebo iný zákonný zástupca. Odporúčaná dĺžka pobytu je 2 až 3 týždne. Pobyt si u nás môžete kedykoľvek zopakovať.

Smrdáky
Smrdáky, Slovensko

Detaily balíčku:

 • Ubytovanie (min. 5 nocí) pre 1 dieťa (3-17r) a 1 sprievodnú osobu (rovnaké pohlavie)
 • Strava formou plnej penzie: raňajky, obed a večera
 • Potreba vopred predložiť lekársku správu o zdravotnom stave dieťaťa
 • Vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie pre dieťa
 • Bezplatné využívanie fitnescentra

Extra výhody:

 • Liečebné procedúry pre dieťa: 3 liečebné procedúry na dieťa / prenocovanie. Lekár posudzuje vhodnosť a počet liečebných procedúr zahrnutých v tomto programe na základe zdravotného stavu dieťaťa. Liečebné procedúry sú poskytované deťom výlučne v sprievode dospelej osoby rovnakého pohlavia.

Hotelové zariadenia:

 • Balneoterapia
 • Kúpeľné služby
 • Wellness Služby
 • Posilňovňa
 • WiFi
 • Reštaurácie
 • Bar
 • 24h Recepcia
 • Parkovacia garáž
 • Parkovacie miesto
 • Nefajčiarsky

Bezplatné služby:

 • Bezplatné využívanie hotelového fitnescentra  

FAQ a ďalšie informácie

Check-in a začiatok využívania služieb: od 14.00 hod. v deň príchodu, check-out a koniec využívania služieb: do 11.00 hod. v deň odchodu. Úschovňa batožiny je k dispozícii na recepcii.
Skorší check-in alebo neskorší check-out je možný za príplatok: 80 EUR pri pobyte v 5-hviezdičkovom hoteli, 50 EUR pri pobyte v 4-hviezdičkovom hoteli, 30 EUR pri pobyte v 3-hviezdičkovom hoteli.

 

Možno stornovať do 16:00 miestneho času, najmenej 7 dní pred príchodom, aby ste sa vyhli penále vo výške 30% z ceny vášho pobytu.

Dieťaťu do 4 rokov sa poskytuje hotelové ubytovanie zdarma v izbe s rodičmi, bez nároku na samostatné lôžko a stravu.

Dieťaťu od 4 do 13 rokov sa poskytuje 50% zľava z ceny hotelového ubytovania a plnej penzie (raňajky, obed, večera) v izbe s rodičmi, na prístelke.

Ak je dospelá osoba ubytovaná s 1 dieťaťom alebo 2 deťmi v jednej izbe alebo 2 dospelé osoby s 2 deťmi v 2 izbách, dospelí platia cenu za jednolôžkovú izbu. Sadzby pre deti sú uvedené vyššie.

Záručné podmienky: Vašu kreditnú kartu pri rezervácii zaťažíme 50 % hodnoty rezervácie.

Podmienky na storno: Rezerváciu nemožno zrušiť zadarmo, pretože je požadovaná 50% predplatba. Rezerváciu je možné modifikovať v závislosti od aktuálnej dostupnosti a cenového rozdielu.

Radi vám zabezpečíme prepravu autom z letiska do hotela. Viac informácií získate priamo na recepcii hotela.

Informácie získate priamo na recepcii hotela. Niektoré z našich hotelov majú uzavretú zmluvu s miestnou štátnou zdravotnou poisťovňou.

Miestna daň je 0,80 € na osobu/noc a platí sa pri príchode.

Poskytujeme 5 % zľavu našim hosťom, ktorí si rezervujú viac ako 21 nocí v mestách Piešťany, Smrdáky alebo Mariánské Lázně, prípadne viac ako 14 nocí v mestách Budapešť, Hévíz, Sárvár alebo Sovata. Zľavu 10 % poskytujeme našim hosťom, ktorí si rezervujú viac ako 28 nocí v mestách Piešťany alebo Smrdáky, prípadne viac ako 21 nocí v mestách Budapešť, Hévíz, Sárvár alebo Sovata.

Prehliadka a vyšetrenie vykonané naším lekárom sú povinné vo všetkých našich hoteloch, aby bolo možné predpísať správne procedúry. Prehliadka/vyšetrenie sa zvyčajne vykonáva na začiatku pobytu. Ak ste však absolvovali predchádzajúce lekárske vyšetrenia, je dobré priniesť si výsledky so sebou.

Parkovanie v areáli hotela na vyhradených miestach je bezplatné. 

Pri budove regeneračného centra sa na nachádza nabíjacia stanica na elektromobily.  

 

Platiť môžete v hotovosti v miestnej mene, kreditnou kartou (Visa, Master, Maestro) alebo kartou American Express (s výnimkou Rumunska). V niektorých našich hoteloch akceptujeme aj platby rekreačnými poukážkami. Bližšie informácie získate priamo na recepcii hotela.

Pobyt s domácim zvieratkom nie je povolený.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials