Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Smrdáky

Bicyklovanie, turistika a exkurzie

Smrdáky a ich idylické okolité dedinky sú ideálnym miestom pre šport a rôzne aktivity

V okolí Smrdákov sa oplatí navštíviť množstvo dediniek. Počas kúpeľného pobytu si nezabudnite naplánovať niekoľko výletov. Priamo v Smrdákoch si môžete zahrať tenis a volejbal, ale aj stolný tenis a biliard. Máte chuť na výlet na bicykli? Potom neváhajte a vyrazte – je tu čo vidieť.

Tenis v areáli kúpeľov

Odreagujte sa pri športe a zabudnite na stres všedných dní. Poďte si zahrať tenis! Vyzvite svojich priateľov a otestujte si svoje sily v tomto bielom športe. U nás, v Prírodných liečebných kúpeľoch Smrdáky, môžete stráviť prijemné chvíle a načerpať nové športové zážitky na zrekonštruovaných tenisových kurtoch s tartanovým povrchom. Ukážte svoju súťaživosť a vyskúšajte si športový zápas v dvojhre či štvorhre, pri ktorom sa poriadne rozhýbete a dáte zabrať všetkým svalom na tele.  
Cena: pondelok-piatok: 5 € / hod., sobota – nedeľa: 6 € / hod.
Objednávky priamo na mieste alebo dopredu na čísle 034/69 59 111 – recepcia hotela Centrál

Penati Golf Resort

Golfový areál Penati Golf Resort leží len 12 kilometrov od Smrdákov. Toto 18-jamkové golfové ihrisko v srdci borovicového lesa je jedným z najkrajších golfových stredísk na Slovensku. Stredisko je členom organizácie World of Leading Golf Organisation a ponúka výnimočný golfový zážitok. Je to zelená oáza, v ktorej môžete skombinovať kúpeľné procedúry so sofistikovanou hrou golfu.

penatisgolfresort.sk

Bicyklovanie a plavba loďou po Morave

Vezmite si na loď bicykel, plavte sa po rieke Morava a vystúpte kdekoľvek, kde by ste sa chceli bicyklovať. Odporúčame nastúpiť na loď v prístave Adamov a navštíviť niekoľko vínnych pivníc v Tvrdoniciach. Možno vás tiež poteší návšteva slovanského hradiska v Mikulčiciach.

Výnimočná dovolenka

Pohyb, zážitky, relax, procedúry a pohoda – to všetko ponúkajú kúpele Smrdáky.

Užite si výnimočnú dovolenku. Rezervujte si liečebný alebo rekreačný pobyt priamo v jednom z našich hotelov v Smrdákoch.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials