Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Smrdáky
Reštaurácia Pizza Pavone

Najlepšiu a najobľúbenejšiu pizzu v regióne Záhorie nájdete v Dependance Morava s krásnou terasou, ktorá je otvorená pre všetkých milovníkov skutočnej, poctivej talianskej pizze a ďalších známych talianskych jedál pripravovaných z čerstvých miestnych surovín. Buon appetito!

  • Vyskúšajte naše sezónne menu
  • Užite si zábavu počas hudobných večerov, tradične v utorky a piatky

Otváracie hodiny: denne 11.30 – 22.00 h.

Rozvoz: denne 12:00 - 20:00 h.
 

Menu

Reštaurácie a kaviarne

Zdravou stravou k zdraviu

Dôležitú úlohu v procese liečby zohráva aj kvalitná a vyvážená strava. Nesprávna strava môže výrazne zhoršiť už existujúce kožné problémy. Preto naši lekári pripravujú špeciálne stravovacie plány prispôsobené zdravotnému stavu hostí.

Určite to však nie je na úkor lahodnej chuti. Jedlo je vďaka dôkladne spracovaným čerstvým a sezónnym surovinám veľmi chutné a navyše absolútne zdravé.

Už na raňajkách si môžete vybrať z ponuky organického kútika a pokračovať môžete obedom a večerou. Všetky tri chody sú podávané formou švédskych stolov. Na výber máte aj slovenské špeciality a rôzne zahraničné jedlá.

Raňajky, obed, večera

Reštaurácie v Smrdákoch

Reštaurácia Vietoris

Reštaurácia Vietoris v rovnomennom hoteli má kapacitu 120 osôb. Vyvážené tradičné slovenské jedlá, zahraničné pochúťky a výnimočne zdravé jedlá sú podávané formou švédskych stolov. Ak máte špeciálnu diétu, môžete si vybrať aj z príslušného jedálneho lístka. V reštaurácii sa tiež pravidelne organizujú gastronomické podujatia.

Otváracie hodiny:
7.00 – 21.00

Kaviarne

Espresso Central

V kaviarni Espresso v hoteli Central sú povolené aj malé prehrešky voči prísnemu stravovaciemu režimu. V ponuke je kvalitný výber výborných zákuskov a pečiva, zmrzlinové špeciality, káva, čaj, menšie občerstvenie, pivo a miešané nápoje, ktoré si môžete vychutnať aj na nádhernej letnej terase.

Dočasne zatvorené

Bar

Lobby Bar Vietoris

V hoteli Vietoris sa nachádza malý Lobby bar s prekrásnou letnou terasou. Okrem kávy a čaju sa v ňom podávajú aj čerstvé zákusky, zmrzlina a osviežujúce nápoje.

Otváracie hodiny:
8:00 – 15.30


Špeciálnou stravou 
k väčšiemu úspechu liečby

Práve úspech liečby kožných chorôb často závisí od špeciálnej diéty.
Naši lekári a dietológovia vám podľa vášho klinického obrazu poradia, ktorým jedlám sa vyhýbať a ktoré naopak vyhľadávať.

Naša kuchyňa sa vašej diéte samozrejme prispôsobí a jedlo vám pripravíme podľa odporúčaní lekára.

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte v našom hoteli odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa im rád prispôsobí.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials