Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Smrdáky

Reštaurácie a kaviarne

Zdravou stravou k zdraviu

Dôležitú úlohu v procese liečby zohráva aj kvalitná a vyvážená strava. Určite to však nie je na úkor lahodnej chuti. Jedlo je vďaka dôkladne spracovaným, čerstvým a sezónnym surovinám veľmi chutné a navyše zdravé. Nesprávna strava totiž môže výrazne zhoršiť už existujúce kožné problémy.

Naši lekári pripravujú špeciálne stravovacie plány prispôsobené zdravotnému stavu hostí. K dispozícii je aj nutričná poradkyňa, ktorá svojimi odbornými radami prispeje k zdravej a lepšej koži.
 

Raňajky, obed, večera

Reštaurácie v Smrdákoch

Reštaurácia Vietoris

V reštaurácii podávame výživné menu zložené z jedál slovenskej a zahraničnej kuchyne. Stravovací režim vychádza z moderných a špeciálnych postupov prípravy jedál. Používame iba tie najkvalitnejšie suroviny. Raňajky sú podávané formou bufetov, obed a večera výberom z menu (4 druhy jedál) so šalátovým pultom. Teplú večeru vám zabezpečíme do 19:00 hod. Po 19:00 hod. vám prinesieme studenú misu priamo na Vašu izbu.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7:00 – 9:00
Obed: 11:30 – 13:00
Večera:  17:30 – 19:00
Reštaurácia Pizza Pavone

Najlepšiu a najobľúbenejšiu pizzu v regióne Záhorie nájdete v Dependance Morava s krásnou terasou, ktorá je otvorená pre všetkých milovníkov skutočnej, poctivej talianskej pizze a ďalších známych talianskych jedál pripravovaných z čerstvých miestnych surovín. Buon appetito!

  • Vyskúšajte naše sezónne menu
  • Užite si zábavu počas hudobných večerov
Otváracie hodiny:
pondelok - utorok: zatvorené
streda - nedeľa: 11.30 – 21.00 h.
 
Kaviarne

Espresso Central

V kaviarni Espresso v hoteli Central sú povolené aj malé prehrešky voči prísnemu stravovaciemu režimu. V ponuke je kvalitný výber výborných zákuskov a pečiva, zmrzlinové špeciality, káva, čaj, menšie občerstvenie, pivo a miešané nápoje, ktoré si môžete vychutnať aj na nádhernej letnej terase.

Dočasne zatvorené

Bar

Lobby Bar Vietoris

V hoteli Vietoris sa nachádza malý Lobby bar s prekrásnou letnou terasou. Okrem kávy a čaju sa v ňom podávajú aj čerstvé zákusky, zmrzlina a osviežujúce nápoje.

Otváracie hodiny:
8:00 – 20:00


Špeciálnou stravou 
k väčšiemu úspechu liečby

Práve úspech liečby kožných chorôb často závisí od špeciálnej diéty.
Naši lekári a dietológovia vám podľa vášho klinického obrazu poradia, ktorým jedlám sa vyhýbať a ktoré naopak vyhľadávať.

Naša kuchyňa sa vašej diéte samozrejme prispôsobí a jedlo vám pripravíme podľa odporúčaní lekára.

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte v našom hoteli odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa im rád prispôsobí.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials