Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Smrdáky

Rodina a deti

Výborná voľba aj pre malých pacientov 

Kúpele v Smrdákoch sú známe aj pre svoje výnimočné výsledky pri liečbe kožných chorôb detí. V samostatnej kúpeľnej budove podstupujú deti od 3 do 18 rokov špeciálnu liečbu pod dohľadom lekárov a ošetrovateľov na základe individuálnych liečebných plánov. 

Rozsiahle skúsenosti lekárov a terapeutov pomáhajú pri liečbe detí a ich rodín, najmä pri psoriázeatopickej dermatitíde, ako napríklad ekzém, chronické zápaly kože alebo akné. Účinne liečia aj popáleniny alebo poruchy pohybového systému.

Na základe zdravotného stavu dieťaťa lekár odporučí plán individuálnych procedúr pozostávajúci z rôznych dĺžok tých najvhodnejších ošetrení. Pri procedúrach sa využívajú sírne minerálne kúpele alebo čiastočné minerálne kúpele rúk a nôh. Využitie hypermangánu, kúpeľov s aditívami a perlivých kúpeľov prináša dobré výsledky.

Rovnaký dôraz kladieme aj na lokálne ošetrenie pomocou krémov, olejov alebo olejových tinktúr. Podľa fototypu pokožky mladých pacientov môže byť súčasťou liečby atopického ekzému, psoriázy a akné aj využitie ultrafialového žiarenia. Ultrafialové žiarenie sa zavádza postupne a zvyšuje sa len v malých dávkach, aby sa predišlo popáleninám a narušeniu oblastí so znamienkami.

Deti s popáleninami môžu podstúpiť špeciálne masáže postihnutých oblastí.

Deti do 6 rokov musia byť stále v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials