Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Splendid
Splendid

Opravdu báječná wellness dovolená

Můžete se ptát – co je na lázeňském hotelu Splendid tak úžasného? A my bez váhání odpovíme, že tato 3* destinace pro vaši wellness dovolenou v Piešťanech je prostorná a nadmíru výhodná, jak logisticky, tak z pohledu zdravotních procedur. Kvalitní zdravotní a wellness služby jsou prověřeny již po generace od r. 1971.

Velký hotel s 304 pokoji a apartmány přivítá své hosty velkým vchodem a prostornou vstupní halou s recepcí. Na útulném nádvoří si hosté mohou zaplavat ve venkovním plaveckém bazénu nebo se prostě uvolnit a v létě se trochu opálit. Hotel Splendid je obklopen zeleným parkem a lesem, což znamená čerstvý vzduch plný energie a zdraví.

Úchvatné lázně Balnea jsou s hotelem propojeny chodbou, takže je hotel velmi výhodný i z pohledu logistiky. Hotel Splendid je navíc propojen s velkým Kongresovým centrem, kde se konají různé koncerty i konference. Vyzkoušejte sportovní zázemí, navštivte skvělé restaurace, večerní kulturní a společenské akce s účinkujícími ze Slovenska a zahraničí, wellness a fitness centrum a lázně. Vše se nachází jen pár metrů od 9jamkového golfového hřiště na jednom krásném, zeleném ostrově na řece Váh – k dispozici i pro hosty hotelu Splendid.

Služby

Více než lázně

Lázeňský hotel Splendid je více než jen lázeňský hotel. Najdete zde aktivity, při nichž strávíte svůj drahocenný čas nejen posilováním zdraví a pohody, ale zároveň si vychutnáte i úžasnou slovenskou krajinu – její kuchyni, přírodní lokality, venkovní sportovní aktivity, jako je např. golf a severská chůze, umělecké instalace, např. socha Lamač berlí, akce a setkání slovenských a mezinárodních účinkujících.

Golfový klub Piešťany s obstojným 9jamkovým hřištěm je jen několik metrů od hotelu Splendid. Další golfová hřiště včetně slavného golfového rezortu Penati se nachází nedaleko.

Nechcete-li se příliš zapotit, můžete se projít po parku lázeňského ostrova, odskočit si do centra Piešťan s mnoha kavárnami nebo navštívit jedno z mnoha zajímavých míst v kraji. Naši vedoucí oddělení pro hosty vám zodpoví veškeré dotazy a pomohou naplánovat váš pobyt. Přátelský personál pochází převážně z okolí hotelu, a může vám tak poskytnout cenné tipy k volnočasovým aktivitám.

Dopřejte si tradiční, avšak zároveň vzrušující dovolenou umocněnou zdravím a pohodlím!

Výhody
 • 304 pokojů a apartmánů
 • Moderní 3* hotel s velkými veřejnými prostory a skvělou nabídkou restaurací a barů
 • Přímý přístup do lázní Balnea – největšího centra balneoterapie v Evropě a nejlepšího lázeňského komplexu na Slovensku
 • Komplexní zdravotní program a jedinečné přírodní léčivé prostředky (termální voda a sirné bahno)
 • Bazénový areál s krytými a venkovními bazény, velké fitness centrum
 • Skvělé zázemí pro sport a volný čas
 • Skvělé prostory na akce až pro 1 400 hostů
 • Wi-Fi zdarma v celém hotelu

XXXXX

Ozdravné lázně

Nejlepší lázeňské středisko na Slovensku

Lázně Piešťany jsou již tradičně předním střediskem v léčbě revmatismu a muskuloskeletálních poruch.

Odbornost lékařského týmu, bohaté zkušenosti z přibližně 3 milionů aplikací ročně a především účinné přírodní prostředky – termální sirné bahno a termální sirná voda – to vše je zárukou mezinárodně uznávaných a opravdu dobrých výsledků léčby.

Lázně Balnea

3 pavilóny na více než 8 000 m2

 • různé termální koupele (zrcadlové bazény) s různými teplotami
 • velká aqua tělocvična a aqua cyklo bazén
 • krytý bazén s rehabilitačním bazénem
 • saunový areál
 • kosmetické oddělení
 • velké a moderní fitness centrum
 • rehabilitační centrum s moderním vybavením na pooperační péči a léčbu a mobilizaci kolenních, ramenních a dalších kloubů.
 • ergoterapeutické centrum s nainstalovanou kuchyní a automobilem, kde mohou pacienti pod dohledem nacvičovat každodenní činnosti a pohyby

Kromě komplexní zdravotní diagnostické péče nabízí Ensana v rámci svého uceleného zdravotního konceptu více než 60 terapeutických procedur, od terapeutických masáží přes bahenní zábaly a fyzioterapii, až po individuální cvičení.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky