Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Splendid

Zdravá kuchyně

Vyvážený zdravý balzám pro váš žaludek

Zdravá strava je řešením mnoha vašich zdravotních problémů. Jak praví jedno čínské přísloví, kdo bere léky a zanedbává stravu, mrhá snahou lékařů.

V lázeňských hotelech Ensana jsme přesvědčeni, že správná vyvážená strava je jednou z klíčových součástí uzdravení nebo jen udržování zdraví po co nejdelší dobu.

Proto věnujeme takovou pozornost našemu konceptu výživy, která vyvažuje a neustále posiluje metabolismus čerstvými, sezónními produkty dochucenými čerstvými bylinkami. Naše kuchyně je plná drůbeže, ryb a zeleniny, které podporují a doplňují účinky zdravotních procedur v našich lázních bez přísných omezení stravování našich hostů.

Snídaně, oběd, večeře

Jídlo by mělo být chutné a zdravé

V lázeňském hotelu Splendid podáváme snídani i lehké obědy a večeře formou švédských stolů. Ve všech našich restauracích najdete bohatý výběr různých pokrmů, takže zde určitě najdete něco, co vám obzvláště zachutná.

K snídani zde najdete široký výběr pekárenských specialit, zdravých obilnin, čerstvých mléčných produktů, sezónního ovoce a zeleniny, pokrmů z vajec bohatých na bílkoviny, vybrané masné produkty a sýry, ovocné šťávy a místní speciality.

Oběd je lehký s polévkou, několika saláty, čerstvě připravenými těstovinami a výběrem čerstvého ovoce a sýrů.

K večeři nabízíme teplé a studené předkrmy, polévky, teplé masité chody po polévce a různé vynikající hlavní chody. Nakonec jsou vždy připraveny různé dezerty, čerstvé ovoce a široký výběr sýrů. Tematické švédské stoly jsou posety regionálními specialitami.

K pití jsou na výběr různé ochucené vody, minerální voda a další nápoje. Náš personál vám rád doporučí mezinárodní i vynikající místní vína.

Splníme i speciální požadavky

Jste vegetariáni nebo máte speciální stravovací přání? V kuchyni lázeňského hotelu Splendid rádi vyhovíme všem vašim speciálním požadavkům. Podáváme bezlepková i bezlaktózová jídla, ale i speciální stravu na doporučení týmu lékařů. Jednoduše nás o tom informujte a naši kuchaři vám rádi pomohou.

Restaurace a kavárna

Restaurace Vienna, Prague, Budapest a Bratislava

V této elegantní a stylové restauraci je stravování ve skvělé atmosféře nezapomenutelným zážitkem a na navíc odejdete zdravější. Tyto čtyřhvězdičkové restaurace jsou inspirovány úchvatnými evropskými metropolemi a nabídnou vám z těchto měst to nejlepší spolu se zdravou příchutí Piešťan. Zdravý stravovací program založený na moderních, kvalitních službách s jedinečným výběrem slovenské i mezinárodní kuchyně podle speciálního stravovacího programu. V hotelu Splendid podáváme snídani formou švédských stolů, obědové i večeřové menu jsou servírováni s čerstvým bio salátovým barem.

Otevírací doba:
Snídaně: 7.00 – 10.00
 Oběd: 11.45 – 14.00
Večeře: 18.00 – 20.30

Colonade Restaurant s letní terasou

Tato restaurace má příjemnou elegantní a stylovou atmosféru s výběrem moderních gastronomických pokrmů ze slovenské i mezinárodní kuchyně a sezónními specialitami každý měsíc. Také si můžete vychutnat naše "Schnitzel"-menu s velkým výběrem různých řízků. Využít můžete i příjemné prostředí venkovní letní terasy.

Otevírací doba:
Pondělí – neděle: 12.00 – 21.30

Café Splendid s letní terasou

Vychutnejte si pohodu při fantastickém štrúdlu a lahodné kávě v Café Splendid. Pohodlná červená křesla a polštářky, tradiční bar a nízké skleněné stolky jsou jako stvořené k odpolední siestě či večernímu koktejlu po dlouhém dni plném procedur.

Otevírací doba:
Pondělí – neděle: 10.30 – 22.00

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky