Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Splendid

Informácie pre klientov s kúpeľnou liečbou hradenou zdravotnou poisťovňou. Pre viac informácií kliknite sem:

viac informácií 

Splendid

Skvelá wellness dovolenka

Možno vás zaujíma, čo je na kúpeľnom hoteli Splendid skupiny Ensana také výnimočné. Nepochybne to, že tento 3-hviezdičkový hotel je vďaka svojej priestrannosti, úrovni komfortu a liečebných možností ideálnou destináciou pre vašu wellness dovolenku. Jeho kvalitné liečebné a wellness služby od roku 1971 úspešne vyskúšalo už niekoľko generácií.

Veľký hotel s 304 izbami a apartmánmi očarí hostí hneď po príchode majestátnym vchodom a veľkým vestibulom s recepciou. V lete sa na útulnom zadnom dvore hostia môžu zabaviť v bazéne alebo si len tak oddýchnuť a užiť si slniečka. Vďaka okolitým parkom a lesom dýchate v hoteli Splendid čistý vzduch plný energie a zdravia.

Naši hostia sa do kúpeľného strediska Balnea Health Spa dostanú pohodlne cez spojovaciu chodbu. Hotel Splendid je priamo prepojený aj s veľkým kongresovým centrom, kde sa konajú rôzne koncerty alebo konferencie.
Ponuka športového a kultúrneho vyžitia v našom hoteli a v blízkom okolí je priam nekonečná. Môžete si zašportovať, zacvičiť v posilňovni, oddýchnuť vo wellness centre alebo sa liečiť v kúpeľoch. Večer sa môžete zabaviť na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach so slovenskými aj zahraničnými hosťami alebo si zájsť na večeru do jednej z vynikajúcich reštaurácií. A ak si radi zahráte golf, tak máme niečo aj pre vás. Len pár metrov od hotela Splendid sa nachádza obľúbené 9-jamkové golfové ihrisko.

Služby

Viac ako kúpele

Kúpeľný hotel Splendid ponúka hosťom oveľa viac než len kúpele. Na výber máte aktivity, v rámci ktorých strávite čas nielen liečbou a relaxovaním vo wellness, ale tiež objavovaním pokladov Slovenska – jeho kuchyne a nádherných prírodných destinácií. V ponuke je aj viacero športových aktivít, ako napr. golf alebo nordic walking. Vašej pozornosti by nemala uniknúť ani slávna socha „barlolámača“, či množstvo podujatí a vystúpení so slovenskými aj zahraničnými umelcami.

Golf Club Piešťany s kvalitným 9-jamkovým ihriskom sa nachádza len pár metrov od hotela Splendid. V blízkom okolí nájdete aj ďalšie golfové ihriská vrátane známeho strediska Penati Golf Resort.

Ak sa nechcete príliš zapotiť, postačí vám prejsť sa cez park Kúpeľného ostrova, zájsť do centra Piešťan na kávu alebo navštíviť jedno zo zaujímavých miest v okolí. Náš manažér pre vzťahy s hosťami vám rád odpovie na prípadné otázky a pomôže s organizáciou vášho pobytu. Priateľský miestny personál vám ochotne poskytne cenné rady a tipy, ako stráviť voľný čas.

Doprajte si tradičnú, no zároveň vzrušujúcu dovolenku s výrazným zdravotným a relaxačným účinkom.

Najdôležitejšie informácie
 • 258 izieb a apartmánov
 • Moderný 3-hviezdičkový hotel s veľkými verejnými priestormi a dobrou infraštruktúrou reštaurácií a barov
 • Priamy prístup do strediska Balnea Health Spa, najväčšieho európskeho strediska balneoterapie, ktoré je zároveň najlepším kúpeľným strediskom na Slovensku
 • Komplexné liečebné programy a jedinečné prírodné liečivé zdroje (termálna voda a sírne bahno)
 • Krytý bazén, vonkajší bazén, veľké fitnescentrum
 • Kvalitné športové a voľnočasové zariadenia
 • Ideálny priestor na podujatia až pre 1 400 osôb
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Liečebné kúpele

Najlepšie kúpeľné centrum na Slovensku

Kúpele Piešťany majú dlhodobo povesť najlepšieho strediska na liečbu reumy a porúch pohybovej sústavy.

Rozsiahle odborné vedomosti našich lekárov v kombinácii s množstvom skúseností získaných pri vykonávaní približne 3 miliónov procedúr ročne a predovšetkým výnimočne účinné prírodné liečivé zdroje, termálne sírne bahno a termálna sírna voda prinášajú nášmu hotelu medzinárodné uznanie a výborné výsledky pri liečbe.

Balnea Health Spa

3 pavilóny s rozlohou viac ako 8 000 m2

 • viaceré termálne kúpele (zrkadliská) s rôznou teplotou vody
 • Priestranný bazén na skupinový telocvik a aqua bike
 • krytý rehabilitačný bazén
 • saunový svet
 • kozmetické oddelenie
 • veľké moderné fitnescentrum
 • rehabilitačné centrum s najnovším technickým vybavením pre pooperačnú starostlivosť a liečbu či rozhýbanie kolenných, ramenných a iných kĺbov
 • centrum na ergoterapiu s kuchyňou a autom, kde je pod dohľadom možné nacvičovať dennú rutinu a pohyby

Okrem komplexnej lekárskej diagnostiky a starostlivosti vám hotely skupiny Ensana v rámci svojej integrovanej koncepcie liečby ponúkajú viac ako 60 liečebných procedúr od liečebných masáží po bahenné zábaly, od fyzioterapie až po individuálne rehabilitácie.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials