Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväznú dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Splendid

Zdravá strava

Vyvážená zdravá strava je balzam pre žalúdok

Mnoho zdravotných problémov dokáže vyriešiť zdravá strava. Ako vraví čínske príslovie, z troch desatín lieči liek, zo siedmich desatín správna životospráva.

V kúpeľných hoteloch skupiny Ensana veríme, že vyvážená a zdravá strava sa výrazne podieľa na zlepšovaní zdravia alebo aspoň na jeho udržaní.

Práve preto tak veľmi dbáme na zdravý spôsob stravovania, ktorý zlepšuje a posilňuje metabolizmus. Pri príprave jedál používame čerstvé sezónne suroviny a čerstvé bylinky. Naša ponuka jedál z hydiny, rybieho mäsa a zeleniny podporuje a dopĺňa liečebné procedúry v našich kúpeľoch bez toho, aby hostia museli dodržiavať prísne diéty.

Raňajky, obed, večera

Jedlo má byť chutné a zdravé

Pri raňajkách máte možnosť vybrať si z ponuky špeciálneho pečiva, zdravých obilnín, čerstvých mliečnych produktov, sezónneho ovocia a zeleniny, ovocných štiav, ale aj vajíčok bohatých na proteíny, kvalitných salám a syrov a miestnych špecialít.

Na poludnie sa podáva ľahký obed s polievkami, šalátmi, čerstvými cestovinami a výberom čerstvého ovocia a syrov.

Večera pozostáva z teplých a studených predjedál, polievok a teplých hlavných chodov. Napokon si môžete vychutnať rôzne dezerty, čerstvé ovocie a bohatý výber syrov. Pravidelné tematické švédske stoly sú plné výnimočných sezónnych špecialít.

Na pitie sú k dispozícii ochutené nápoje, minerálna voda a ďalšie nealkoholické nápoje. Obsluhujúci personál vám ochotne poradí pri výbere výborných zahraničných aj miestnych vín.

Splníme aj vaše špeciálne požiadavky

Ste vegetarián alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Personál kuchyne kúpeľného hotela Splendid vaše špeciálne požiadavky rád splní. Podávame bezlepkové a bezlaktózové jedlá a takisto špeciálne diéty na základe odporúčaní zdravotníckeho tímu. Povedzte nám o svojich požiadavkách a my vám radi vyhovieme.

Reštaurácie

Reštaurácie Viedeň, Praha, Budapešť a Bratislava

V našich elegantných a štýlových reštauráciách inšpirovaných nádhernými hlavnými mestami nadobudnete dojem, že sa práve v tomto meste nachádzate, a pritom vás čaká zdravá tunajšia strava. Špeciálny plán zdravého stravovania je založený na moderných a vysokokvalitných službách a jedinečnom výbere jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. V hoteli Splendid sú raňajky podávané formou švédskych stolov, obed aj večera sú  servírované, s čerstvým šalátovým barom s organickou zeleninou.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7.00 – 9.30
Obed: 11.30 – 14.00
Večera: 17.30 – 19.30

Reštaurácia à la carte

À la carte reštaurácia Berlín s letnou terasou

V tejto reštaurácii vládne elegantná a štýlová atmosféra, ktorú vhodne dopĺňa majstrovsky kombinovaná ponuka moderných jedál zo slovenskej aj zahraničnej kuchyne vrátane sezónnych špecialít. Hostia môžu využiť aj príjemné prostredie vonkajšej letnej terasy.

Otváracie hodiny:
Pondelok – štvrtok 7.00 – 14.30 a 17.00 – 20.15
Piatok – nedeľa 7.00 – 15.00 a 17.00 – 21.00

Kaviareň

Kaviareň Splendid s letnou terasou

V našej kaviarni s pôvabnou letnou terasou si pri tónoch živej hudby môžete vychutnať rôzne nápoje a sladké dezerty. Pohodlné červené kreslá s vankúšmi sú zárukou komfortu, tradičný barový pult a nízke sklenené stolíky sú ako stvorené na popoludňajší oddych alebo večerný kokteil po dni plnom procedúr.

Otváracie hodiny:
10.00 – 22.00 a  19.00 – 22.00
Živá hudba 19:00 – 22:00

Slovenská izba

V štýlovej Slovenskej izbe s cimbalovou hudbou zažijete pravú miestnu pohostinnosť a kultúru. Ideálne miesto na tradičnú slovenskú svadbu alebo veselý večer s cigánskou hudbou. Izba je priestranná, esteticky vyzdobená a vybavená klasickým nábytkom.

Otváracie hodiny počas podujatí:
Štvrtky od 19.00 do 21.00

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte v našom hoteli odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí to nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa im rád prispôsobí.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials