Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Svoboda

Svoboda

Osvoboďte své zdraví

Název hotelu Svoboda hovoří za vše. Před více než 100 lety se jistý architekt „odvázal“ a při návrhu exteriéru hotelu zkombinoval několik stylů od neoklasicismu po eklekticismus. Vznikla tak vskutku pozoruhodná fasáda, díky které se tato budova stala jedním z architektonických skvostů Mariánských Lázní.

A vy si takovou svobodu můžete dopřát taky. Osvoboďte se od břemene zdravotních problémů díky pestré nabídce lázeňského centra Palladio nebo se zbavte každodenního stresu díky odpočinkové lázeňské dovolené. Díky nízké ceně si můžete domů odvézt i několik suvenýrů.

Hotel

Osvěžující renovace

Lázeňský hotel Svoboda sestává z několika budov – Svoboda, Margareta a Palladio. V roce 2014 zde proběhla rozsáhlá a stylová renovace a nyní jsou všechny propojeny. Nové prvky v koncepci interiérů zachovávají klasický charakter budovy, ale došlo k vylepšení soudobého komfortu a svěží atmosféry.

Patrné je to zejména na restauraci Carlton, která se dočkala nového kabátku. Ten potěší nejen oko, ale rozmazlí i chuťové pohárky. Dále přibyla knihovna a kulečníková místnost.

Mírnou renovací prošlo i 101 komfortních pokojů a apartmánů ve třech křídlech budovy. Palladio disponuje 4 zcela novými apartmány a 10 novými komfortními pokoji. Nad lázeňskou kolonádou je ještě přístavba Labe, která nabízí 37 standardních pokojů.

Nejzajímavější místa
  • 138 funkčních pokojů a apartmánů v hotelu Svoboda a přístavbě Labe
  • Klasická architektura a moderní komfort
  • 3* služby a kvalitní kuchyně
  • Vlastní minerální prameny
  • Nedávno zrenovované lázeňské centrum Palladio s oddělením lázeňských procedur a novými minerálními koupelemi
  • Komplexní ozdravný program založený na unikátních přírodních zdrojích (minerální prameny, rašelina, přírodní suchý plyn)
  • Slavná lázeňská destinace s rozmanitým kulturním a sportovním programem
  • Bezplatné připojení k WiFi po celém hotelu
Ozdravné lázně

Přírodní léčivé prostředky a tradiční poznatky pro vaše zdraví

Renovované lázeňské centrum Palladio kombinuje tradiční poznatky v oblasti přírodní a moderní medicíny. Lázeňský lékař pomocí moderní diagnostiky sestaví individuální program lázeňských procedur, které jsou založeny na těch nejkvalitnějších přírodních léčivých zdrojích Mariánských Lázní a dalších zdravotních službách.

Hotel Svoboda čerpá vodu ze dvou léčivých pramenů (Lesní pramen a Josefův pramen) s odlišným chemickým složením, které se používají při minerálních koupelích a popíjení léčivé vody.

Umožňují účinnou léčbu obtíží spojených s muskuloskeletální soustavou, metabolických problémů, respiračních onemocnění nebo onemocnění ledvin a močového ústrojí.

Udělejte něco pro své zdraví a opusťte i brány hotelu. Hned vedle hotelu se rozprostírá poklidný lesopark, kde se nachází pavilon Lesního pramene. Můžete se projít i do nedaleké lázeňské čtvrti se slavnou kolonádou a zpívající fontánou nebo se trochu zapotit při nordic walkingu či vyjížďce na kole.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky