Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Svoboda

Zdravá kuchyně

Správná výživa pro pevné zdraví

To, co jíme, má obrovský dopad na naše zdraví a duševní pohodu. Kvalitní a vyvážená strava může pomoci tělu se zažíváním a poskytnout mu hodnotné živiny, stopové prvky a vitaminy. Ty pak posílí metabolismus a aktivují samoléčící schopnost.

Kuchyně v hotelech Ensana v Mariánských Lázních kombinují místní a mezinárodní speciality s pestrou škálou lehkých, zdravých a především chutných pokrmů, které se připravují co nejšetrnějším způsobem, aby vám poskytly potřebné nutriční hodnoty. Tím se zároveň zvyšuje účinek lázeňských procedur, aniž byste si museli cokoli odpírat.

Snídaně, oběd, večeře

Zdravá snídaně, oběd i večeře

Snídaně probíhají formou bohatých švédských stolů v restauraci Carlton. Dopřát si zde můžete zdravé speciality z celozrnného pečiva, čerstvé ovoce a zeleninu, neslazené marmelády, vysokoenergetické pokrmy z vajec, výběr studených mas a sýrů, různé ovocné džusy a čerstvé mléčné výrobky.

Oběd Vital skýtá možnost výběru ze čtyř hlavních pokrmů a obsloužit se můžete sami u švédských stolů s čerstvými saláty, zeleninou a zdravým speciálním pečivem.

Večeře se podává také formou bufetu. Těšit se můžete na teplé i studené předkrmy, zeleninu, zdravé saláty, lehké polévky a dušené maso, prvotřídní pokrmy z ryb a masa a lehké dezerty. Neměli byste zapomenout vyzkoušet ani chutné delikatesy ze slavné české kuchyně.

Naši číšníci vám k vybraným pokrmům milerádi doporučí vhodná vína z mezinárodní či místní produkce.

Vyhovíme vašim speciálním přáním

Máte speciální přání nebo potřebujete, abychom stravu upravili kvůli alergiím či intoleranci na nějakou potravinu? Žádný strach, o potěšení z dobrého jídla v našem hotelu nepřijdete! Na vyžádání vám rádi připravíme i vegetariánskou, redukční, bezlepkovou či diabetickou nízkotučnou stravu a rádi se přizpůsobíme vašim přáním.

Restaurace

Restaurance Carlton

Všechna jídla se podávají ve stylovém prostředí nádherně zrenovované restaurace Carlton, přičemž báječnou kulinářskou tradici našeho hotelu dotváří elegantní atmosféra.

Otevírací doba:
Snídaně 7:00 – 10:00
Oběd 11:30 – 13:30
Večeře 17:30 – 19:30

Požadujete speciální stravu?


Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky