Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Svoboda

Svoboda

Zdravie oslobodzuje

Hotel Svoboda túto slobodu ponúka. Pri navrhovaní exteriéru hotela pred viac ako storočím sa architekt oslobodil od konvencií a spojil viacero štýlov. Na fasáde rozpoznáte prvky neoklasicizmu až eklekticizmu. Hotel stále patrí k architektonickým klenotom Mariánskych Lázní.

Osloboďte sa od zdravotných problémov vďaka komplexným liečebným procedúram v kúpeľnom centre Palladio alebo zabudnite na každodenný stres počas relaxačného kúpeľného pobytu so všetkým, čo k nemu patrí. Primerané ceny za pobyt sú ďalším príjemným prekvapením hotela Svoboda.

Hotel

Moderná rekonštrukcia

Kúpeľný hotel Svoboda pozostáva z troch hlavných budov – Svoboda, Margareta a Palladio. V roku 2014 prešli rozsiahlou a štýlovou rekonštrukciou a dnes sú navzájom prepojené. Nové prvky interiérového dizajnu zachovali klasického ducha hotela a zároveň prispeli k modernému komfortu a sviežej atmosfére.

Spojenie moderného dizajnu s klasickým je badateľný v Reštaurácii Carlton alebo v novej knižnici a miestnosti s biliardom.

Mierna rekonštrukcia neminula ani 101 izieb a apartmánov typu Comfort v troch krídlach hotela. V centre Palladio pribudli 4 úplne nové apartmány a 10 nových izieb typu Comfort. Okrem toho sa nad kúpeľnou kolonádou nachádza prístavba Labe s 37 štandardnými izbami.

Najdôležitejšie informácie
  • 138 izieb a apartmánov v hoteli Svoboda a prístavbe Labe
  • Klasická architektúra a moderný komfort
  • Trojhviezdičkové služby a výborná strava
  • Dva exkluzívne minerálne pramene
  • Zrekonštruované kúpeľné centrum Palladio s liečebným oddelením a novými minerálnymi kúpeľmi
  • Komplexný liečebný program využívajúci jedinečné prírodné zdroje (minerálne pramene, rašelinu, prírodný suchý plyn)
  • Preslávená kúpeľná destinácia s bohatým kultúrnym a športovým vyžitím
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Liečebné kúpele

Spojenie prírodných liečivých zdrojov a tradičných poznatkov pre posilnenie zdravia

Zrekonštruované kúpeľné centrum Palladio spája tradičné poznatky o prírodnej liečbe s modernými lekárskymi poznatkami a technológiami. Kúpeľný lekár vytvorí modernými diagnostickými metódami individuálny program plný rôznych kúpeľných procedúr s využitím jedinečných prírodných liečivých zdrojov Mariánskych Lázní.

Hotel Svoboda využíva liečivú vodu z dvoch prameňov – Lesného prameňa a Prameňa Jozefa I., ktorých chemicky odlišná voda sa využíva na minerálne kúpele a pitnú liečbu.

Kúpeľné centrum účinne lieči problémy pohybového systému, metabolizmu, ochorenia dýchacích a močových ciest a obličiek.

Pomôžte svojmu zdraviu prechádzkou na čerstvom vzduchu a načerpajte silu prírody za bránou hotela. Bezprostredne pri hoteli sa nachádza tichý lesopark s pavilónom Lesného prameňa. Prejsť sa môžete aj po neďalekej kúpeľnej štvrti so slávnou kolonádou a Spievajúcou fontánou. Ak máte radšej aktívny oddych a chcete sa rozhýbať, skúste nordic walking alebo vysadnite na bicykel.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials