Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Svoboda

Zdravá strava

Dobrá strava znamená dobré zdravie

Strava má veľký vplyv na zdravie a celkovú pohodu. Dobrá a vyvážená strava dokáže pomôcť s trávením a dodá telu dôležité výživné látky, stopové prvky a vitamíny. Tie posilňujú metabolizmus a umožňujú telu bojovať s chorobami.

S týmto cieľom pre vás kuchyne v hoteloch skupiny Ensana v Mariánskych Lázňach pripravujú miestne a zahraničné špeciality pozostávajúce z rôznych ľahkých, zdravých a najmä chutných jedál pripravených čo najdôkladnejšie pomocou najmodernejších metód, aby si zachovali všetky výživné látky. Takto pripravené zdravé jedlo len posilňuje pozitívne výsledky kúpeľnej liečby. Kvôli zdraviu vôbec nemusíte obetovať chuť dobrého jedla. 

Raňajky, obed, večera

Gastronomické zážitky od rána až do večera

Raňajky sú v Reštaurácii Carlton podávané formou švédskych stolov, ktoré ponúkajú pestrý výber jedál. Samozrejmosťou sú zdravé obilné a pekárske špeciality, čerstvé ovocie a zelenina, nízkokalorické džemy, rôzne ovocné šťavy, ale aj vysokoenergetické jedlá z vajec, výberové mäsové a syrové nárezy a čerstvé mliečne produkty.

Počas obeda Vital si môžete vybrať zo štyroch hlavných chodov a doplniť ich prílohou zo švédskych stolov s čerstvými šalátmi, zeleninou a zdravým pečivom.

Aj večera sa podáva formou švédskych stolov. Na výber máte z teplých a studených predjedál, zeleniny, zdravých šalátov, ľahkých polievok a vývarov, rybích a mäsitých chodov z kvalitných surovín a ľahkých dezertov. Okrem toho by ste mali vyskúšať aj chutné české špeciality pripravené našimi skúsenými kuchármi.

Náš personál vám ochotne odporučí domáce alebo zahraničné vína, ktoré sa najlepšie hodia k vašej večeri.

Plníme aj vaše špeciálne požiadavky

Máte individuálne stravovacie požiadavky alebo potrebujete, aby sme stravu upravili kvôli alergiám alebo intolerancii na nejakú potravinu? Žiaden strach, o potešenie z dobrého jedla počas večere v našej reštaurácii neprídete. Radi vám vyhovieme a vždy vám ochotne vyjdeme v ústrety. Pripravujeme aj vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové, diabetické alebo nízkotučné jedlá.

Reštaurácia

Reštaurácia Carlton

Jedlá sa podávajú v štýlovej a nádherne zrekonštruovanej reštaurácii Carlton. Elegantný dizajn zdôrazňuje vychýrenú gastronomickú tradíciu hotela.

Otváracie hodiny:
Raňajky 7.00 – 10.00
Obed 11.30 – 13.30
Večera 17.30 – 19.30

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte v našom hoteli odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí to nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials