Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Aqua

Aqua

Skvělá volba pro každou věkovou skupinu

Ačkoli je náš hotel vzdálen jen několik minut pěšky od jezera Hévíz, největšího biologicky aktivního vodního tělesa s termální vodou, i v rámci našeho hotelu vám můžeme poskytnout vše, co potřebujete pro dokonalý zdravotní a wellness odpočinek: náš dobře vybavený lázeňský areál je vybaven odpočinkovým bazénem, ale i bazény s teplou vodou z vlastního horkého pramene hotelu.

Díky nekonečnému počtu wellness a zdravotních procedur, stravování all-inclusive, řadě rekreačních programů a animátorům s veselými aktivitami pro děti si budete moci odpočinout a užívat si bez rozptylování v krásném prostředí parku!

NTAK #SZ19000356 

Výhody:
 • 224 pohodlných a útulně zařízených pokojů a 7 apartmánů 
 • Moderní čtyřhvězdičkový hotel s krásně renovovaným interiérem 
 • Služby all-inclusive se širokým výběrem
 • Hotel je vhodný pro děti – najdete zde klub Bubbles a aktivity pro děti, ale i dětský vodní svět
 • Bohaté lázeňské vybavení s krytými a venkovními bazény, krytou termální koupelí, venkovním plaveckým bazénem, Kneippovým šlapacím bazénem a opalovací terasou
 • Dobře vybavené zdravotní a wellness centrum pro tradiční zdravotní lázeňské pobyty, wellness programy a zkrášlovací procedury
 • Saunový svět – finská sauna, infračervená sauna, textilní sauna, parní lázeň a bazének se studenou vodou
 • Wi-Fi zdarma v celém hotelu
Architektura

Zcela nové interiéry

Hotel byl původně postaven v r. 1984, ale nedávno dostal nový, elegantní vzhled, který odpovídá kvalitě nabízených služeb. Při vstupu do haly hotelu návštěvníky přivítá působivá a harmonická směs jasných barev, různých textur, speciálních materiálů a textilií – osvěžující nový styl navržený architektem Gergő Jankovicsem. Jeho designem byl ovlivněn i nový Quint Bar, toalety v hale, zdravotní vybavení a obložení výtahů v hale. Hotel mimo jiné dostal i vzrušující nový doplněk – nástěnný vodopád.

Kromě přízemních prostor čeká na návštěvníky kvalitní moderní vybavení renovovaných pokojů v 4-7. patře. Přírodní barevné odstíny a čisté linie zaujmou jak mladou, tak starší generaci. Propojující pokoje jsou skvělou volbou pro ty, kdo s sebou mají spoustu dětí nebo širší rodinu. Stejně tak i rodinný apartmán s barevně vyzdobeným dětským pokojem uspokojí veškeré potřeby rodin s malými dětmi a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlí domova mimo domov.

Služby

Čtyřhvězdičkové služby a vybavení

Naše široká nabídka služeb byla sestavena tak, aby naši hosté měli během pobytu co největší pohodlí.

Hotel nabízí mnoho rekreačních možností a sportovních programů s trenérem: výšlapy a výlety na kolech, severská chůze, nedaleké tenisové kurty a fotbalové hřiště, lov a jízda na koni.

 • Sportovní programy – aqua fitness, ranní a fitness cvičení, výlety pěší i na kolech, severská chůze, jízda na koni, nedaleké tenisové kurty a fotbalové hřiště.
 • Fitness studio a služby: nabídka zdravotní prohlídky vitality, osobní fitness trénink
Informace:
 • Parkování: před hotelem se nachází uzavřené parkoviště se závorou pro auta i autobusy. Poplatek za parkování je 5.5 eura/den (zdarma u pobytů na 7 či více nocí).
 • Internet: v celém hotelu je Wi-Fi zdarma. 
 • Kouření: nikde v hotelu není povoleno. 
 • Dostupnost: přístup do našeho hotelu je bezbariérový a nabízíme také bezbariérové pokoje. 
 • Pokoje vhodné pro alergiky: máme 2 pokoje pro alergiky. 
 • Klimatizace: hotel je plně klimatizovaný.
 • Domácí mazlíčci: v našem hotelu se lze ubytovat s domácími mazlíčky. Doplatek je 25 eur/den. Domácí mazlíčci
 • Ubytování od 15:00, opuštění pokoje do 11:00 
Léčebné lázně

Víc než jen lázeňský rezort 

Ačkoli si většina lidí spojuje Hévíz s léčivými vodami, ve městě a lázeňském hotelu je toho mnohem víc než lázeňské služby. V posledních několika letech se Hévíz rozvinul v opravdu rodinnou destinaci se skvělými možnostmi aktivní rekreace.

Kromě těch, kdo sem jezdí za léčebnými procedurami, náš hotel vítá také rodiny s dětmi. Díky stravování all-inclusive a programům klubu Bubbles si mladí i starší mohou užívat bez obav. Takže jestli hledáte místo na dovolenou s dětmi, kde nebudete muset slevit z vlastního požitku, zvolte náš hotel. Jak rodičům, tak dětem věnujeme stejnou péči nejen při návrhu pokojů a wellness lázní hotelu, ale také při plánování aktivit.

Okouzlující vodní svět nabízí celodenní rekreaci: vyberte si mezi krytými a venkovními termálními bazény, zážitkovým bazénem, venkovním plaveckým bazénem, Kneippovým šlapacím bazénem, venkovním dětským brouzdalištěm a saunovým světem. Wellness v Hévízu si mohou užít všechny věkové skupiny.

Školení pracovníci a aktivity pro děti Bubble klubu zajistí, že děti budou šťastné a neustále se bavit. Až si budou hrát v herně nebo brouzdališti bez starostí, mohou si rodiče odpočinout ve stínu vzrostlých stromů ve velké zahradě a vyzkoušet jednu z mnoha našich wellness procedur nebo masáží. Pro dámy je připraven salón krásy a kadeřnictví a pro hosty, kteří rádi cvičí, je celý den otevřeno fitness studio.

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky