Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Aqua

Kuchyně

Služby all-inclusive, neomezený výběr jídla 

Hotel Aqua je první z našich destinací, kde jsou poskytovány služby all-inclusive, a to v čtyřhvězdičkové kvalitě. Kromě tradiční maďarské kuchyně a místních specialit nabízí restaurace Aurea s terasou a nádherným výhledem širokou škálu zdravých, nízkotučných a nízkokalorických jídel. 

V lázeňském hotelu Aqua není služba all-inclusivevolitelným příslušenstvím navíc, je součástí standardního balíčku. Jednou z nejpříjemnějších částí je to, že snídaně se podává do 11:00, nikoliv do 10:00, jako ve většině jiných hotelů. 

Ale ani poté nebude trpět nedostatkem vynikajících jídel a nápojů. Máte-li rádi čerstvé pečivo, sklenku ovocného džusu nebo kávy mezi hlavními jídly, vše je vám k dispozici, i s dětmi tolik oblíbeným zmrzlinovým barem.

Široký výběr jídla k dispozici k obědu i večeři zahrnuje zdravá jídla, ale i tradiční maďarská a mezinárodní. Máme za to, že služby all-inclusive by se měly poskytovat na té nejvyšší úrovni.

Snídaně, oběd, večeře

Jídla v restauraci Aurea

  • 7:00 – 10:00 štědrý snídaňový stůl
  • 10:00 – 11:00 kontinentální snídaně pro spáče
  • 12:00 – 14:00 lehký oběd formou švédských stolů – zdravá volba: polévky, saláty, zelenina, těstoviny, grilované a pokrmy z pánve wok, dezerty, palačinky, ovoce
  • 15:00 – 17:00 odpolední slast: dortíky a sladké pečivo, zmrzlina, káva, čaj
  • 18:00 – 22:00 večeře formou švédských stolů: výběr předkrmů a hlavních chodů, sýry, dezerty, jednou za týden maďarská večeře

Výběr nápojů:

  • 11:00 – 22:00 nealkoholické nápoje (minerální voda, ovocné a zeleninové šťávy), čaj a káva z nápojového baru
  • 10:00 – 15:00 bylinné čaje a ovoce ve zdravotním sálu 
  • 11:00 – 22.00 Točené pivo a domácí vína

Minerální voda je také k dispozici zdarma na pokojích (doplňována každý den)

Bar

Nápojový bar Quint

Bar Quint je dobře vybavený koktejlový bar v hale s širokým výběrem nápojů a kávových dobrot v pohodlném prostředí s živou večerní hudbou. Koktejly a nápoje u baru Quint a nápoje v minibaru nejsou zahrnuty v balíčku all-inclusive.

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky