Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Aqua

Rodiny s dětmi

Klub Bubbles, dětský ráj

Milí rodiče, věřte nám – opravdu existuje dovolená, ze které se všichni členové rodiny vrátí odpočatí a posilnění! 

Každá generace do našeho hotelu přijíždí s různými potřebami: prarodiče a rodiče se chtějí uvolnit a dobít energii nebo obnovit zdraví, ale děti touží po zábavě a dobrodružství!

Ze zkušenosti víme, že dospělí si mohou svou dovolenou pořádně užít jen když si ji užívají děti, a proto se v našem hotelu dostane té nejlepší péče i těm nejmladším hostům, protože si mohou z mnoha barevných aktivit vybrat svou vlastní zábavu.

Lázeňský hotel Aqua poskytuje nerušený odpočinek těm, kteří hledají uvolnění a regeneraci, zatímco odborní pracovníci pomáhají dětem při jejich neúnavné honbě za novými zážitky a dobrodružstvím. V klubu Bubbles se děti zabaví při činorodých programech – vzrušující sportovní hry, kvízy, vodní dobrodružství a tvořivé dílny – což dává rodičům volnost užít si zasloužený odpočinek.

Draci v klubu Bubbles okouzlí děti již od prvního okamžiku. Drazsé, Dany, Tiko a Yoyo dělají vše možné, aby si děti užily každou chvíli svých prázdnin. V hotelu Aqua je dračí kamarád a programy, které vyhoví každému dítěti. Musíte jen jít po stopách draků... Kde jsou bublinky, jsou také draci a mnoho dalšího! 

Vybavení pro děti:

Programy a služby pro děti vedené personálem jsou dostupné pouze o maďarských státních svátcích a školních prázdninách.

  • Herna se skvělými hračkami a hrami čeká jak na menší, tak starší děti. 
  • Díky odborně školeným pracovníkům mohou rodiče trávit celý den odpočinkem, zatímco jejich děti hledají poklad, účastní se dětské Olympiády konané na souši i na vodě a kreativních her stimulujících představivost
  • Venkovní hřiště
  • Sportovní zázemí
  • Využití her a sportovního vybavení zdarma
  • Vezměte s sebou i to nejmenší dítě, protože vám je k dispozici veškeré vybavení, které k dovolené s dítětem potřebujete, včetně stíněného dětského bazénu a herny.
  • Až 100% sleva na ubytování pro děti
Pohodlné

Ubytování vstřícné k dětem 

Pohodlný a odpočinkový pobyt pro celou rodinu je zaručen, a to díky propojeným pokojům a rodinným apartmánům, jež jsou navrženy konkrétně pro potřeby rodin. V apartmánech poskytujeme pokoje pro miminka pro ty nejmenší (0-3 roky) s vybavením uzpůsobeným dětem a zaslepenými zásuvkami, dětskou postýlkou s dětským povlečením a na vyžádání ohřívačem láhví, dětskou chůvičkou, dětskou vanou, toaletním prkýnkem, nočníkem a dětským županem.

Dětská jídla

Oblíbená jídla dětí all-inclusive

Restaurace je skvěle vybavena pro rodiny dětskými židličkami pro miminka, vysokými židlemi pro děti a barevným nádobím. Zaměstnanci naší restaurace Vám rádi ohřejí přinesené jídlo pro děti či kojeneckou láhev. 

Dětský bufet je plný oblíbených dětských jídel. V nabídce all inclusive jsme samozřejmě nemohli vynechat typická prázdninová letní jídla, jako jsou langoše, kukuřičné klasy a palačinky.

Vyžaduje Vaše dítě speciální stravu (speciální dieta, alergie nebo intolerance potravin, vegetariánství)? Dejte nám vědět předem a my ji pro Vás zajistíme!

Speciální strava?

Vyžaduje Vaše dítě speciální stravu (speciální dieta, alergie nebo intolerance potravin, vegetariánství)?

Dejte nám vědět předem a my ji pro Vás zajistíme!

Klub Bubbles

Činorodé programy vedené odbornými pracovníky pro práci s dětmi v ceně

Hry, pohyb a zábava! Živé programy vedené odbornými pracovníky klubu Bubbles rozhýbou jak mladší, tak starší děti: dovednostní hry a hravé soutěže, mnoho tvořivých her včetně balónků s drakem Drazsé, tvořivého ostrova draka Tika, zábavných míčových her v bazénu a na souši, dračích příběhů, hravých logických kvízů a mini diskotéky Bubbles každý večer.

Zdraví dětí

Zábavné ozdravné programy pro děti

Jako lázeňský hotel nabízíme také náš velmi speciální ozdravný program pro děti.

Nekýchací zóna

  • 1 individuální zábavné dechové cvičení (15’)
  • 1 procedura v solné jeskyni (s čtením příběhů, 45’)

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky