Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväznú dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Aqua

Aqua

Správna voľba pre všetky vekové skupiny

Hotel Aqua sa nachádza v idylickom prostredí len pár minút chôdze od jazera Hévíz, ktoré je najväčšie biologicky aktívne termálne jazero na svete. 

V našom hoteli nájdete všetko, čo potrebujete pre príjemný liečebný a wellness pobyt. Prvotriedne vybavený kúpeľný komplex zahŕňa rekreačný bazén i bazény napustené vodou z hotelového termálneho prameňa.

Vďaka nespočetnému množstvu wellness a liečebných procedúr, stravovaniu all-inclusive, rôznym rekreačným programom a veselým aktivitám pre deti s animátorom si budete môcť dosýta oddýchnuť a vychutnať si krásne prostredie parku bez rozptýlenia! 

Výhody:
 • 224 komfortných a útulne zariadených izieb a 7 apartmánov 
 • Maximálny komfort štvorhviezdičkového hotela s nádherne zrenovovanými izbami
 • Služby all-inclusive s rozsiahlou ponukou
 • Hotel pre rodiny s deťmi zahŕňa Bubbles Club a aktivity pre deti s animátorom, ako aj detský vodný svet
 • Množstvo kúpeľných zariadení s vnútornými a vonkajšími bazénmi, krytým termálnym bazénom, vonkajším bazénom, Kneippovým šliapacím bazénom a terasou na opaľovanie
 • Plne vybavené zdravotné a wellness centrum pre tradičné kúpeľné pobyty, wellness programy a kozmetické procedúry
 • Saunový svet – fínska sauna, infračervená sauna, textilná sauna, parná sauna a sedací bazén
 • Bezplatná sieť Wi-Fi v celom hoteli
Architektúra

Vynovené interiéry

Hotel pochádzajúci z roku 1984 dostal nedávno nový elegantný vzhľad, ktorý zodpovedá kvalite ponúkaných služieb. Po príchode do hotelovej haly návštevníkov privíta pôsobivá kombinácia jasných farieb, pestrých povrchov, špeciálnych poťahov a textílií – svieži nový štýl navrhnutý architektom Gergőm Jankovicsom. Nový Quint Bar, toalety vo vstupnej hale, liečebné zariadenia a obklady výťahovej haly prešli rekonštrukciou podľa jeho návrhu a v hoteli pribudol nový zaujímavý prvok – nástenný vodopád.

Návštevníkov okrem priestorov na prízemí čakajú aj zrekonštruované izby s moderným a kvalitným vybavením na šiestom a siedmom poschodí. Prírodné farebné odtiene a čisté línie dotvárajú útulné prostredie pre mladšiu aj staršiu generáciu. Vedľajšie izby sú dobrou voľbou pre hostí s viacerými deťmi alebo rodinnými príslušníkmi. Rodinný apartmán s detskou izbou v hravých farebných tónoch ocenia najmä rodiny s malými deťmi, ktoré sa tu budú cítiť ako doma.

Služby

4* služby a vybavenie

Naším hlavným cieľom je, aby sa hostia počas svojho pobytu u nás cítili čo najpríjemnejšie. Preto im ponúkame služby najvyššej kvality.

Hotel ponúka množstvo rekreačných aktivít a športových programov s trénerom: pešiu turistiku a cyklistické výlety, nordic walking, neďaleké tenisové kurty a futbalové ihrisko, poľovnícke a jazdecké možnosti.

 • Športové programy – vodná gymnastika, ranné cvičenie a fitnes tréningy, pešie túry a cyklistické výlety, stolný tenis, nordic walking, jazda na koni, tenisové kurty a neďaleké futbalové ihrisko.
 • Fitnes štúdio a služby: Otvorené 24/7, k dispozícii je lekárska zdravotná prehliadka, osobný fitnes tréning, individuálna konzultácia v oblasti životného štýlu a stravovania
Informácie:
 • Parkovanie: súkromné parkovisko s rampou pre autá a autobusy pred hotelom. Poplatok za parkovanie je 3 EUR/deň (pri pobytoch na 7 a viac nocí bez poplatku).
 • Internet: bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli. 
 • Fajčenie: nie je povolené v celom hoteli. 
 • Prístup: náš hotel disponuje bezbariérovým prístupom a v ponuke máme tiež bezbariérové izby. 
 • Izby pre alergikov: v ponuke máme 2 izby pre alergikov. 
 • Klimatizácia: hotel je plne klimatizovaný.
 • Domáce zvieratá: náš hotel prijíma domáce zvieratá. Príplatok je 24 EUR/deň 
 • Check-in od 14.00 hod., check-out do 11.00 hod. 
Liečebné kúpele

Viac ako len liečebné kúpele

Aj keď väčšina ľudí si spája Hévíz s liečivou vodou, mesto a Aqua Health Spa Hotel ponúkajú oveľa viac než len kúpeľné služby. V uplynulých rokoch sa Hévíz zmenil na wellness destináciu, ktorá ponúka množstvo príležitostí na aktívny oddych.

Náš hotel okrem hostí prichádzajúcich za zdravotnými procedúrami víta aj rodiny s deťmi. Stravovanie all-inclusive a program klubu Bubbles Club sú zárukou toho, že pobyt si užije celá rodina.

Ak chcete ísť na dovolenku s deťmi, ale nechcete sa ukrátiť o zaslúžený oddych, náš hotel je pre vás ten pravý. Rovnako zohľadňujeme potreby rodičov aj detí, a to nielen pri zariaďovaní izieb a hotelových wellness kúpeľov, ale aj pri zostavovaní našich programov s aktivitami. 

Očarujúci vodný svet ponúka celodenné rekreačné možnosti: Vyberte si medzi krytými termálnymi bazénmi, zážitkovým bazénom, vonkajším bazénom, Kneippovým šliapacím bazénom, vonkajším detským bazénom a saunovým svetom. Wellness pobyt v meste Hévíz si užijú hostia všetkých vekových kategórií.

Vyškolený personál na prácu s deťmi a rôzne aktivity Bubbles Clubu sa postarajú o to, aby boli vaše deti spokojné a nenudili sa. Kým sa deti bavia v miestnosti na hranie alebo v detskom bazéne, rodičia môžu relaxovať v tieni veľkých stromov v rozľahlej záhrade a vyskúšať jednu z mnohých wellness procedúr alebo masáží, ktoré ponúkame. Na dámy čaká salón krásy a kaderníctvo a fitnes štúdio je otvorené dvadsaťštyri hodín denne pre hostí, ktorí si chcú zacvičiť.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

i Upozorňujeme, že zvolená procedúra bude účtovaná v miestnej mene. Uvedené bežné ceny vychádzajú z kurzu EUR 1 = HUF 320 a odrážajú iba približnú sumu.
naposledy zobrazené
recently-viewed.hotels
recently-viewed.packages