Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Aqua

Aqua

Správna voľba pre všetky vekové skupiny

Hotel Aqua sa nachádza v idylickom prostredí len pár minút chôdze od jazera Hévíz, ktoré je najväčšie biologicky aktívne termálne jazero na svete. 

V našom hoteli nájdete všetko, čo potrebujete pre príjemný liečebný a wellness pobyt. Prvotriedne vybavený kúpeľný komplex zahŕňa rekreačný bazén i bazény napustené vodou z hotelového termálneho prameňa.

Vďaka nespočetnému množstvu wellness a liečebných procedúr, stravovaniu all-inclusive, rôznym rekreačným programom a veselým aktivitám pre deti s animátorom si budete môcť dosýta oddýchnuť a vychutnať si krásne prostredie parku bez rozptýlenia!

NTAK #SZ22051351

Výhody:
 • 224 komfortných a útulne zariadených izieb a 7 apartmánov 
 • Maximálny komfort štvorhviezdičkového hotela s nádherne zrenovovanými izbami
 • Služby all-inclusive s rozsiahlou ponukou
 • Hotel pre rodiny s deťmi zahŕňa Bubbles Club a aktivity pre deti s animátorom, ako aj detský vodný svet
 • Množstvo kúpeľných zariadení s vnútornými a vonkajšími bazénmi, krytým termálnym bazénom, vonkajším bazénom, Kneippovým šliapacím bazénom a terasou na opaľovanie
 • Plne vybavené zdravotné a wellness centrum pre tradičné kúpeľné pobyty, wellness programy a kozmetické procedúry
 • Saunový svet – fínska sauna, infračervená sauna, textilná sauna, parná sauna a sedací bazén
 • Bezplatná sieť Wi-Fi v celom hoteli
Architektúra

Vynovené interiéry

Hotel pochádzajúci z roku 1984 dostal nedávno nový elegantný vzhľad, ktorý zodpovedá kvalite ponúkaných služieb. Po príchode do hotelovej haly návštevníkov privíta pôsobivá kombinácia jasných farieb, pestrých povrchov, špeciálnych poťahov a textílií – svieži nový štýl navrhnutý architektom Gergőm Jankovicsom. Nový Quint Bar, toalety vo vstupnej hale, liečebné zariadenia a obklady výťahovej haly prešli rekonštrukciou podľa jeho návrhu a v hoteli pribudol nový zaujímavý prvok – nástenný vodopád.

Návštevníkov okrem priestorov na prízemí čakajú aj zrekonštruované izby s moderným a kvalitným vybavením na 4-7.  poschodí. Prírodné farebné odtiene a čisté línie dotvárajú útulné prostredie pre mladšiu aj staršiu generáciu. Vedľajšie izby sú dobrou voľbou pre hostí s viacerými deťmi alebo rodinnými príslušníkmi. Rodinný apartmán s detskou izbou v hravých farebných tónoch ocenia najmä rodiny s malými deťmi, ktoré sa tu budú cítiť ako doma.

Služby

4* služby a vybavenie

Naším hlavným cieľom je, aby sa hostia počas svojho pobytu u nás cítili čo najpríjemnejšie. Preto im ponúkame služby najvyššej kvality.

Hotel ponúka množstvo rekreačných aktivít a športových programov s trénerom: pešiu turistiku a cyklistické výlety, nordic walking, neďaleké tenisové kurty a futbalové ihrisko, poľovnícke a jazdecké možnosti.

 • Športové programy – vodná gymnastika, ranné cvičenie a fitnes tréningy, pešie túry a cyklistické výlety, stolný tenis, nordic walking, jazda na koni, tenisové kurty a neďaleké futbalové ihrisko.
 • Fitnes štúdio a služby: k dispozícii je lekárska zdravotná prehliadka, osobný fitnes tréning
Informácie:
 • Parkovanie: súkromné parkovisko s rampou pre autá a autobusy pred hotelom. Poplatok za parkovanie je 5.5 EUR/deň (pri pobytoch na 7 a viac nocí bez poplatku).
 • Internet: bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli. 
 • Fajčenie: nie je povolené v celom hoteli. 
 • Prístup: náš hotel disponuje bezbariérovým prístupom a v ponuke máme tiež bezbariérové izby. 
 • Izby pre alergikov: v ponuke máme 2 izby pre alergikov. 
 • Klimatizácia: hotel je plne klimatizovaný.
 • Domáce zvieratá: náš hotel prijíma domáce zvieratá. Príplatok je 25 EUR/noc.  Domáci miláčikovia
 • Check-in od 15.00 hod., check-out do 11.00 hod. 
Liečebné kúpele

Viac ako len liečebné kúpele

Aj keď väčšina ľudí si spája Hévíz s liečivou vodou, mesto a Aqua Health Spa Hotel ponúkajú oveľa viac než len kúpeľné služby. V uplynulých rokoch sa Hévíz zmenil na wellness destináciu, ktorá ponúka množstvo príležitostí na aktívny oddych.

Náš hotel okrem hostí prichádzajúcich za zdravotnými procedúrami víta aj rodiny s deťmi. Stravovanie all-inclusive a program klubu Bubbles Club sú zárukou toho, že pobyt si užije celá rodina.

Ak chcete ísť na dovolenku s deťmi, ale nechcete sa ukrátiť o zaslúžený oddych, náš hotel je pre vás ten pravý. Rovnako zohľadňujeme potreby rodičov aj detí, a to nielen pri zariaďovaní izieb a hotelových wellness kúpeľov, ale aj pri zostavovaní našich programov s aktivitami. 

Očarujúci vodný svet ponúka celodenné rekreačné možnosti: Vyberte si medzi krytými termálnymi bazénmi, zážitkovým bazénom, vonkajším bazénom, Kneippovým šliapacím bazénom, vonkajším detským bazénom a saunovým svetom. Wellness pobyt v meste Hévíz si užijú hostia všetkých vekových kategórií.

Vyškolený personál na prácu s deťmi a rôzne aktivity Bubbles Clubu sa postarajú o to, aby boli vaše deti spokojné a nenudili sa. Kým sa deti bavia v miestnosti na hranie alebo v detskom bazéne, rodičia môžu relaxovať v tieni veľkých stromov v rozľahlej záhrade a vyskúšať jednu z mnohých wellness procedúr alebo masáží, ktoré ponúkame. Na dámy čaká salón krásy a kaderníctvo a fitnes štúdio je otvorené dvadsaťštyri hodín denne pre hostí, ktorí si chcú zacvičiť.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials