Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Aqua

Kuchyňa

Stravovanie all-inclusive, neobmedzený výber jedla

Hotel Aqua je prvým z našich stredísk, ktoré ponúka stravovanie all-inclusive, a to v štvorhviezdičkovej kvalite. Okrem tradičnej maďarskej kuchyne a miestnych špecialít sa v reštaurácii Aurea s terasou podáva aj množstvo zdravých, nízkotučných a nízkokalorických jedál. 

All-inclusive služby v hoteli Aqua Health Spa Hotel nie sú voliteľným doplnkom, ale sú súčasťou štandardného balíčka. Určite vás poteší aj to, že raňajky sa u nás podávajú až do 11.00 (čiže až o hodinu dlhšie ako v iných hoteloch).

Ani neskôr však nie je núdza o chutné jedlá a nápoje. Ak máte chuť na čerstvé pečivo, pohár ovocnej šťavy alebo kávu medzi hlavnými jedlami, toto všetko máte k dispozícii – spolu so zmrzlinou, obľúbenou detskou maškrtou. 

Široká ponuka jedál, ktoré sú k dispozícii na obed a večeru, zahŕňa zdravé pokrmy, ako aj tradičné maďarské a medzinárodné jedlá. Naše all-inclusive služby dosahujú tú najvyššiu kvalitu.

Raňajky, obed, večera

Jedlá v reštaurácii Aurea

  • 07.00 – 10.00 hod. Bohaté raňajky formou švédskych stolov
  • 10.00 – 11.00 hod. Kontinentálne raňajky pre spachtošov
  • 12.00 – 14.00 hod. Ľahký obed formou švédskych stolov – Healthy Choice: polievky, šaláty, zelenina, cestovinové jedlá, grilované jedlá a jedlá pripravené na panvici wok, dezerty, palacinky, ovocie
  • 15.00 – 17.00 hod. Popoludňajšie dobroty: koláče a pečivo, zmrzlina, káva a čaj
  • 18.00 – 21.00 hod. Večera formou švédskych stolov – rôzne predjedlá a hlavné jedlá, syry, dezerty. Maďarská večera raz týždenne

Výber nápojov:

  • 11.00 – 22.00 hod. Nealkoholické nápoje (minerálna voda, ovocné a zeleninové šťavy), čaj a káva z nápojového bufetu
  • 10.00 – 15.00 hod. Bylinkové čaje a ovocie v liečebnej hale 
  • 11:00 - 22.00 Čapované pivo a domáce vína

Minerálna voda je tiež k dispozícii bezplatne na izbe (dopĺňa sa raz denne).

Bar

Quint Drink Bar

Quint Drink Bar je dobre vybavený kokteilový bar v hotelovej hale s bohatým výberom nápojov a kávy, v príjemnom prostredí a so živou hudbou vo večerných hodinách. Kokteily a nápoje z baru ani nápoje z minibaru nie sú zahrnuté v cene balíčka all-inclusive.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials