Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Aqua

Rodina a deti

Bubbles Club, detský raj

Presvedčíme vás, že existuje dovolenka, z ktorej sa vráti oddýchnutá celá rodina.

Hostia rôznych vekových kategórií majú rôzne nároky a požiadavky na dovolenku. Starí rodičia si chcú najmä oddýchnuť a posilniť si zdravie, rodičia chcú načerpať novú energiu a deti chcú zažiť nejaké dobrodružstvo.

V našom hoteli sa postaráme prvotriedne aj o najmladších hostí, vďaka čomu si zaslúžený relax užijú aj ich rodičia.

Aqua Health Spa Hotel rozmaznáva rodičov, zatiaľ čo profesionálny personál pomáha deťom pri neúnavnom hľadaní nových zážitkov a zábavných dobrodružstiev. Bubbles Club deťom prinesie zábavu vďaka energickému programu s animátorom – vzrušujúce športové hry, kvízy, vodné dobrodružstvá a zhotovovanie kreatívnych ručných výrobkov.

Draci Bubbles Clubu vyčaria vašim deťom úsmev na tvári hneď po príchode. Drazsé, Dany, Tiko a Yoyo urobia všetko preto, aby si deti vychutnali každú minútu pobytu. V hoteli Aqua si každé dieťa nájde svojho dračieho kamaráta a svoj ideálny program. Jediné, čo musíte urobiť, je nasledovať drakov... Tam, kde sú bublinky, tam sú aj draci – a ešte oveľa viac! 

Detské zariadenia:

Programy a služby pre deti vedené personálom sú dostupné iba počas maďarských štátnych sviatkov a školských prázdnin.

  • Miestnosť na hranie so zaujímavými hračkami a hrami čaká na mladšie i staršie deti. 
  • Vďaka odborne vyškolenému personálu, ktorý vie, ako deti zabaviť, môžu rodičia celý deň oddychovať, zatiaľ čo ich deti sa zúčastňujú honby za pokladom, detských olympijských hier na súši aj vo vode a tvorivých hier, ktoré rozvíjajú predstavivosť.
  • Vonkajšie ihrisko
  • Možnosti športovania
  • Bezplatné využitie hier a športového vybavenia
  • Priveďte aj tých najmenších, veď k dispozícii máte všetky zariadenia, ktoré potrebujete na dovolenke s bábätkom, ako aj detský bazén chránený pred slnkom a miestnosť na hranie.
  • Zľava až do 100 % na ubytovanie pre deti
Pohodlné

Ubytovanie vhodné pre deti 

Rodinné apartmány, vedľajšie a spojovacie izby umožňujú komfortný pobyt pre celú rodinu. V apartmánoch ponúkame izby pre najmenších (0 až 3 roky) s detským bezpečnostným vybavením a bezpečnostnými zásuvkami, detskou postieľkou s detskými obliečkami a na požiadanie aj varnou kanvicou/ohrievačom fľaše, baby monitorom, detskou vaňou, detským nadstavcom na WC, nočníkom a detským županom.

Jedlá pre deti

Obľúbené jedlá pre deti all-inclusive

Reštaurácia je vhodná pre rodiny, k dispozícii sú vysoké stoličky pre bábätká aj pre staršie deti a farebné detské riady. Náš reštauračný personál vám rád pomôže s ohriatím detskej výživy alebo dojčenských fliaš. 

Detský bufet je nabitý všetkými obľúbenými detskými jedlami. Samozrejme nesmú chýbať typické letné dobroty, ako napríklad langoše, varená kukurica či palacinky (z all-inclusive výberu).

Má vaše dieťa špeciálny stravovací režim (špeciálnu diétu, alergiu alebo potravinovú intoleranciu či vegetariánsku stravu)? Dajte nám to vedieť vopred a my sa o všetko postaráme!

Máte špeciálnu diétu?

Má vaše dieťa špeciálny stravovací režim (špeciálnu diétu, alergiu alebo potravinovú intoleranciu či vegetariánsku stravu)?

Dajte nám to vedieť vopred a my sa o všetko postaráme!

Bubbles Club

Zahrnutý je energický profesionálny program pre deti s animátormi

Hry, pohyb a zábava! Veselý detský program Bubbles Clubu s animátorom určite rozhýbe mladšie aj staršie deti. Čakajú na ne hry zamerané na zručnosť, hravé súťaže, množstvo kreatívnych hier vrátane balónovej zábavy s drakom Drazsé a ostrova ručných výrobkov s drakom Tiko, zábavné loptové hry v bazéne aj na suchu, rozprávky o drakoch, riešenie logických hádaniek zábavnou formou a každý večer Bubbles Mini Disco.

Zdravie detí

Zábavné liečebné programy pre deti

Ako liečebný kúpeľný hotel máme v ponuke aj špeciálny liečebný program pre deti.
 
Zóna bez kýchania

  • 1 individuálne zábavné dychové cvičenie (15 minút)
  • 1 procedúra v soľnej jaskyni (s čítaním príbehu, 45 minút)

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials