Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Hévíz

Zdravá kuchyně

Kulinářská dobrodružství

Vynikající kuchyně lázeňského hotelu Thermal Hévíz se postará jak o milovníky tradiční kuchyně, tak o ty, kdo mají radši lehčí jídla. Naše polopenze sestává z bohatého snídaňového bufetu a jednoho hlavního jídla denně, což může být buď oběd, kde je na výběr z několika hlavních chodů (maso/ryba/vegetariánský), nebo bohatá večeře formou švédských stolů. Naše pokrmy připravené z pečlivě vybraných surovin Vám poskytnou nejen kulinářský zážitek, ale i spoustu energie a živin, které potřebujete k regeneraci a zotavení.

Restaurace

Restaurace Tavirózsa

Těšíme se na Vás v restauraci Tavirózsa, kde kromě rozmanitých mezinárodních jídel můžete vyzkoušet nezaměnitelné chutě tradiční hévízské kuchyně. A v naší nabídce Zdravý výběr si můžete vybrat z mnoha zdravých, lehkých a bio pokrmů.

Otevírací doba: 

Snídaně 7:00-10:00 (víkendy a svátky do 10:30)

Oběd 12:30-15:00
Večeře 17:30-21:30

360 Tour

Kavárna

Kavárna Ciklámen Espresso

Kavárna Ciklámen Espresso v příjemném retro stylu nabízí množství vynikajících káv a koktejlů, ale i lehké svačinky, které několikrát do týdne doprovází živá hudba.

V klidu si v pohodlném křesle kavárny nebo na příjemné letní terase upíjejte svůj osvěžující koktejl nebo si vychutnejte voňavý šálek horké kávy spolu s výtečným domácím dortíkem.

Otevírací doba 10:00-23:00

Menu

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky