Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Hévíz

Indikace

Integrační přístup k léčení pro individuální zdraví

Konvenční medicína obvykle léčí zdravotní potíže medikací. Tak může dojít k úlevě nebo krátkodobému odeznění symptomů, např. bolesti, ale skutečná příčina zdravotního problému se často přehlíží.

Léčení je víc než jen potlačování příznaků. V lázeňských hotelech Ensana proto posuzujeme zdraví našich hostů v co nejširších souvislostech, aby došlo k rozpoznání vzájemných vztahů mezi obtížemi, jako jsou bolesti zad, potíže s trávením nebo atopická dermatitida. Může je způsobovat nepřirozený rozsah pohybu, změněné svalové napětí, emoční stav nebo metabolismus, může se však také jednat o kombinaci různých příčin.

Za pomoci léčebného přístupu, který se na problémy dívá z více úhlů pohledu, se snažíme odstranit Vaše zdravotní obtíže. Zejména naše cenné a prokazatelně účinné přírodní léčivé zdroje dokáží výjimečným způsobem pomoct tělu aktivovat schopnost léčit se samo. Použití léčivých zdrojů v kombinaci s funkčním cvičením, vyváženou stravou a fyzickým a duševním uvolněním pomáhá odstranit skutečnou příčinu Vašich problémů.

Víc než jen pohybová soustava

Lázeňské hotely Ensana, to jsou zkušení specialisté v oblasti léčby pohybového aparátu. Můžeme Vám však účinně pomoct také s mnoha dalšími indikacemi.

Zdravotní problémy


V lázeňském hotelu Thermal Hévíz Vám pomůžeme s následujícími potížemi:

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky