Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Hévíz

Zdravá strava

Kulinárske zážitky  

Špičková kuchyňa kúpeľného hotela Thermal v Hévízi sa postará o milovníkov tradičnej kuchyne, ale tiež o tých, ktorí majú radšej ľahšie jedlá. Polpenzia zahŕňa bohaté raňajky formou švédskych stolov a jedno hlavné jedlo denne, či už obed, na ktorom si môžete vybrať z rôznych mäsitých, rybích alebo vegetariánskych hlavných chodov, alebo večeru podávanú takisto formou švédskych stolov s bohatým výberom jedál. Okrem kulinárskeho zážitku vám naše jedlá pripravené z dôkladne vybraných surovín dodajú energiu a výživné látky, ktoré potrebujete na regeneráciu a obnovenie svojho zdravia.

Reštaurácia

Reštaurácia Tavirózsa

Radi vás privítame v reštaurácii Tavirózsa, kde okrem rôznych zahraničných jedál môžete okúsiť aj nezameniteľné chute tradičnej hévízskej kuchyne. S výberom Healthy Choice máte k dispozícii aj ponuku zdravých, ľahkých a organických jedál.

Otváracie hodiny: 

Raňajky 7.00 – 10.00 (víkendy a sviatky do 10.30)

Obed 12.30 – 15.00
Večera 17.30 – 21.30

360 Tour

Kaviareň

Kaviareň Ciklámen Espresso

Kaviareň Ciklámen Espresso ponúka vynikajúcu kávu, elegantné koktaily a ľahké občerstvenie. To všetko v prívetivom retro prostredí a niekoľkokrát týždenne aj so živou hudbou.

Svoj osviežujúci koktail alebo aromatickú šálku kávy spolu so sladkým domácim dezertom si môžete vychutnať v pohodlí kresla v kaviarni alebo na príjemnej letnej terase.

Otváracie hodiny: 10.00 – 23.00

Menu

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials