Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Margaret Island

Pohodlí, sport, chutě

Kavárny, kluby, nejrůznější exkurze a sport v Budapešti.

Máte rádi pohodlí? Nedáte dopustit na šálek kávy a kus dortu? Nebo jste spíš aktivnější typy, které nevydrží během ozdravného či relaxačního pobytu nic nedělat? A co byste řekli třeba troše večerního povyražení? Je to jen a jen na vás! Prozkoumejte tradiční budapešťské kavárny, vyrazte do městských klubů, věnujte se svému oblíbenému sportu nebo objevujte památky tak trochu jinak. 

Aktivity v Budapešti
Palatinus Strand

Co takhle strávit den v lázních? Ale ne v jedněch z mnoha ozdravných, ale v jednom z nejkrásnějších plážových rezortů v Evropě, jakými lázně Palatinus Strand na Markétině ostrově bezpochyby jsou. Disponují 11 bazény, sportovištěm, dětským hřištěm a tobogánem, které zaručují letní den plný zábavy. 

Golf

Pokud se během své lázeňské dovolené těšíte na partii golfu, po celé Budapešti najdete řadu golfových hřišť:

Tenis a Squash

I milovníci tenisu a squashe si v Budapešti přijdou na své. Město je doslova poseté tenisovými kurty a dobře vybavenými squashovými centry. Pokud se rozhodnete pro pobyt v jednom z našich dvou hotelů na Markétině ostrově, budete mít k dispozici velkolepé tenisové zázemí. 

Wakeboarding

Wakeboarding je nespoutaná jízda, při které na vás nezůstane nit suchá. 

wakescout.com

Jogging na Markétině ostrově

Pokud preferujete pevnou půdu pod nohama, co si třeba jít na překrásném Markétině ostrově zaběhat? Čeká vás tu jedna z nejkrásnějších běžeckých tras v kulisách ostrovního parku. A když se rozhodnete pro pobyt v jednom z našich hotelů na ostrově, budete mít tuto místní rekreační oblast přímo u nohou, hned na prahu hotelu.

Tak trochu jiná prohlídka města

Máte rádi památky, ale neradi chodíte pěšky?

Budapešť nabízí moderní možnosti poznávání:

Motorový člun

Budete brázdit Dunaj na motorovém člunu v doprovodu průvodce a doslova svištět kolem budapešťských památek. 

Budapestboat.com

Segway 

Projeďte si Budapešť bez větší námahy, ať už s průvodcem, nebo bez něj. 

budasegwaypest.com

Vrtulník

Prohlédněte si Budapešť ze vzduchu a získejte skutečný autentický zážitek.

lovelybudapest.com

Obojživelný autobus

Nejdřív si autobusem projedete město a pak zaplujete do Dunaje, kde vás čeká neopakovatelný zážitek.

Trabant

Jízda po Budapešti ve dvoutaktním Trabantu 601 je výjimečná a zábavná.

rentatrabantbudapest.com

Kolo

Dobuďte město na dvou kolech. Pronajměte si kolo nebo dvoukolo a šlapejte, co vám síly stačí. Nebo se přidejte ke společné vyjížďce, jako je například prohlídka Sisi, noční prohlídka nebo prohlídka po stopách komunismu.

budabike.com

Pro hýřily a vymetače večírků

Budapešti se někdy přezdívá Paříž východu. Noční život je zde stejně pestrý jako ve francouzské metropoli. V kasinech, hospodách a barech stejně jako na diskotékách to žije od večera až do brzkých ranních hodin. Žádná večerka se tady nedrží, takže hráči a návštěvníci klubů si mohou užívat co hrdlo ráčí. 

Kasina

Máte zájem o hru o peníze? Pak hrajte ve velkém stylu! Centrum města nabízí tradiční kasina s krupiéry, kde se dočkáte i „rien ne va plus“. Ve městě navíc funguje řada pokerových klubů.

Párty na lodi

A co byste řekli třeba noční plavbě po Dunaji spojenou s pořádnou party? Party loď na Dunaj vyplouvá ve 22.30 hod. Zkrátka v pravý čas na tanec, pití a pořádnou jízdu.

boatpartybudapest

Kluby a diskotéky

Máte chuť divočit a trochu si zatančit? Pak určitě musíte navštívit jeden z budapešťských klubů s živou hudbou. Protančete celou noc na jedné z moderních diskoték nebo zavítejte do některého z nechvalně vykřičených nočních klubů. Jedno je jisté, budapešťská noční scéna je zárukou nezapomenutelných zážitků.

morrisons2 fatmo ligetclub 

corvinclub romkert

„Polorozpadlé“ bary a místa pod širým nebem

„Polorozpadlé“ bary jsou pro Budapešť typické. Neomítnuté zdi, kreativní nábytek, ale přesto skvělá atmosféra. Ukázkovým příkladem je Szimpla Kert, kde mají místo stolu trabanta. 

Město sladkého pokušení

Pokud vás honí mlsná, určitě si nesmíte nechat ujít atmosféru budapešťských kavárniček. Ochutnat minimálně Somlauer Nockerl nebo Dobošův dort musí každý, kdo do tohoto fascinujícího města zavítá. Tradiční kavárny stojí zato zejména díky speciální atmosféře, která je provází, a v neposlední řadě díky obrovskému výběru dortů a zákusků. V Budapešti si rozhodně nenechte ujít tato místa:

Gerbeaud

Na Vörösmartyho náměstí najdete jednu z nejslavnějších kaváren v celé Budapešti, která nabízí řadu dortových specialit a proslulý švestkový dort.

Művész

Művész nedaleko opery nabízí kávu, dort a teplá jídla v prostředí s historickým nádechem. Místní i hosté rádi chodí do Művésze zejména před a po operních představeních.

Ruszwurm Pâtisserie

Říká se, že Ruszwurm Pâtisserie v Hradní čtvrti, která zde stojí už od roku 1827, je nejlepším cukrářstvím ve městě. Rozhodně ho navštivte a ochutnejte sami.

Book Café

Ve stejně budově je i knihkupectví, proto název Book Café. This coffee house has an appeal all of its own, with its historic hall and many paintings. The pianist and the selection of sweet delicacies transform any visit into an impressive experience. In summer, the roof terrace is open, which affords a wonderful view of the city.

New York

Zlato, mramor, štuková omítka – přesně takto by se dalo popsat popíjení kávy v přízemí hotelu Boscolo. Pastva pro oči, navíc kuchyně je přímo fantastická. New York nabízí moderní, sladké výtvory v úžasném prostředí. Samozřejmě nesmí chybět pianista, který se i zde stará o hudební zážitek. 

Budapešť má zkrátka svoje kouzlo. 

Tahle živoucí metropole umí ve svých návštěvnících zanechat dojem. Město je cool a zároveň si zachovává svou důstojnost. Je to zkrátka místo, kde můžete prožít skvělý wellness odpočinek nebo dovolenou.

Neváhejte a vyzkoušejte! Nebudete litovat.
 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky