Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Margaret Island

Thermal Margaret Island

Lázeňská oáza uprostřed města

O přírodních pramenech na Markétině ostrově, který je díky svým 100 hektarům největším parkem v Budapešti, se zmiňuje již středověká kronika. Cesta ke stavbě lázní však začala až poté, co v 18. století ostrov přešel do vlastnictví arcivévody Josefa Karla (Károly József), který chtěl z ostrova udělat lázně známé po celé Evropě.

V roce 1866 začal hloubit studny a v květnu r. 1867 z hloubky 1 200 metrů na povrch vytryskla horká pramenitá voda o teplotě 70 stupňů. Nad touto studnou byl v r. 1873 postaven novorenesanční Grand hotel (dnes lázeňský hotel Grand Margaret Island), navržený Miklósem Yblem, který měl sloužit k ubytování hostů lázní a koupelí na Markétině ostrově.

Během války a v důsledku záplav byly lázně značně poničeny, takže došlo k jejich demolici, a v roce 1979 byl na jejich místě postaven lázeňský hotel Thermal Margaret Island.

NTAK #SZ19000321

Kompletní renovace

Bezkonkurenční prostředí k práci i odpočinku 

Pokud jste v hotelu kvůli práci, zamilujete si skvělý nový vzhled interiéru a nejmodernější technologickou infrastrukturu. Během nedávné rozsáhlé renovace získaly společenské sály a vestibul lázeňského hotelu Thermal Margaret Island moderní designové vybavení v uklidňujících tónech, které evokují svěžest přírody, jíž je hotel obklopen. Vestibul je z větší části ohraničen skleněnými panely, které hostům umožňují vnímat krásnou zeleň, která hotel obklopuje. Přes skleněnou stěnu za recepcí můžete obdivovat exotickou floru japonské zahrady. Kromě recepce zdravotního centra se postavila i pohodlná čekárna pro hosty. Pro návštěvníky zdravotního centra a účastníky konferencí je nyní k dispozici samostatný vchod z Velké louky (Nagyrét).

Klidné umístění našeho hotelu v centru tohoto živoucího města znamená, že je skvělým místem pro lázeňskou dovolenou, pořádání svatby nebo firemní akci!  

Venku můžete běhat, jezdit na kole nebo na čtyřkolce a k dispozici je také posilovna pro začínající i zkušené sportovce. Těžko odoláte procházce po zelených pěšinách, které spojují historické pamětihodnosti Markétina ostrova. 

Během pobytu u nás si budete moct podle chutí vybrat z krytých i venkovních bazénů, vychutnat si horkou pramenitou vodu, parní lázeň, horké koupele, sauny, aromaterapeutické kabiny, opalovací terasu, solárium a nespočet wellness procedur. Naši odborně školení maséři a kosmetičky v Salónu krásy jsou připraveni Vás hýčkat jako nikdy předtím. Buďte zdraví s námi!

Zelená oáza

uprostřed města

Hotel je na tichém, klidném místě a přitom jen 20 minut od centra města, díky tomu je Markétin ostrov skvělou základnou k poznávání Budapešti!

Jakmile obejdete celý ostrov a prohlédnete si jeho památky buď pěšky nebo na čtyřkolce, naskočte na autobus nebo na loď a poznejte naše hlavní město a všechny jeho historické pamětihodnosti.

Na požádání Vám rádi naplánujeme výlet a zařídíme okružní jízdu autobusem nebo lodí, vstupenky do muzea nebo na koncert.

Stojí za pozornost
 • 281 tichých pokojů s výhledem na Markétin ostrov nebo na Dunaj
 • Čtyřhvězdičkové prvotřídní služby a moderní interiérový design
 • Velké zázemí pro pořádání akcí vybavené nejmodernější technologií
 • Patro Executive a salónek Executive
 • Lázeňské a zdravotní centrum s personálem vyškoleným k provádění řady zdravotních procedur
 • Vodní svět a wellness centrum s krytými a venkovními termálními bazény, plaveckými bazény, opalovací terasou, saunovým světem, fitness centrem Premier, Salónem krásy
 • Herna s možností zahrát si stolní fotbal, stolní hokej, ping-pong (do konce září).
 • Kosmetické, kardiologické, zubní, oční procedury a kosmetické operace přímo na místě
 • Široký výběr pečujících wellness a kosmetických procedur
 • Wifi zdarma v celém hotelu
Služby a vybavení
 • Parkování: parkoviště se závorou před hotelem. Poplatek za parkování: 2 400 ft/den. Hlídané podzemní parkoviště v hotelu (4 000 ft/den). Chcete-li využít slevy na parkování, stiskněte při příjezdu u závory tlačítko HOTEL. Pokud jej nestisknete, nebudeme schopni Vám slevu na parkování poskytnout.
 • Wifi zdarma v celém hotelu.
 • Bezbariérové pokoje pro hosty s handicapem.
 • Klimatizace v celém hotelu. Hotel je plně klimatizovaný.
 • Vyznačené prostory pro kuřáky. 
 • S mazlíčky je v našem hotelu možné se ubytovat za příplatek 25 eur/den. Domácí mazlíčci 

Služby poskytované v hotelu:

 • 24hodinová recepce
 • Pokojový servis
 • Přeprava z letiště
 • Úschova zavazadel
 • Buzení telefonem
 • Prádelna
 • Čistírna
 • Obchod se suvenýry
 • Půjčovna automobilů

Ubytování: 15:00, opuštění pokoje 11:00

Léčebné lázně

Zdraví a rekreace v idylickém prostředí 

Na bujném, zeleném ostrově posetém romantickými jezery a jezírky, obklopení Dunajem se ponoříte do klidu. . 100hektarový park na Markétině ostrově je ideální místo na dlouhou procházku nebo cvičení na vzduchu, třeba běh, jízdu na kole nebo cvičení ve venkovní posilovně. 

Léčivá voda, která vyvěrá na povrch ostrova, se využívá již 150 let a je unikátní kombinací třech pramenů. Má nízký obsah síry, takže neucítíte charakteristický zápach termální vody, který je s prameny často spojován. Další výhodou této vody je, že ji lze užívat vnitřně při pitné kúře. 

Dobře vybavené lázeňské a zdravotní centrum lázeňského hotelu Thermal Margaret Island využívá vodu z horkých ostrovních pramenů k léčbě různých onemocnění pohybového ústrojí na vysoké, mezinárodně uznávané úrovni.

Hostům, kteří se přišli rekreovat nebo posílit své zdraví, nabízí naše zdravotní centrum plavecký bazén, termální bazény, horkou lázeň, saunu, parní saunu a solnou jeskyni. Termální voda, wellness masáže, procedury a sauny poskytují hostům opravdový lázeňský zážitek. 

Při procedurách se využívá 70 °C horká voda vyvěrající z hloubky 1 200 metrů, a to ve formě bahenních zábalů, balneoterapie a galvanických procedur. Procedury jsou mimořádně účinné při léčbě revmatických onemocnění, poranění kloubů a svalů, poruchách nervové nebo oběhové soustavy a dýchacího traktu. Naše zdravotní centrum nabízí široký výběr wellness procedur a masáží na podporu a ochranu Vašeho zdraví. K dispozici jsou také kosmetické, kardiologické, zubní a oční procedury a kosmetické operace prováděné na mezinárodně uznávané úrovni vysoce kvalifikovaným týmem specialistů.

V našem vodním světě najdete termální bazén (37-38 °C), krytý (27-28 °C) a venkovní (27-28 °C) plavecký bazén, zábavní bazén (33-34 °C), bazén ke cvičení (33-35 °C), trakční koupel (35-36 °C), saunu, infračervenou saunu, parní a aromaterapeutickou kabinu, solárium, opalovací terasu a 24/7 fitness studio, kde se můžete uvolnit, doplnit energii a utužit si zdraví. V našem rozvrhu jsou také speciální Dámské hodiny, kdy mají do termálních bazénů přístup pouze dámy, a to v pondělí, středu a pátek v čase 12:00-13:00. Náš wellness a kosmetický salón Emporium nabízí hostům z řad žen i mužů kosmetickou péči, která Vás bude hýčkat a omladí Vaši pleť. 

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky