Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Margaret Island

Nezapomenutelné pokrmy 

Mezinárodní jídla, chuť domácí kuchyně, tradiční jídla a zdravá strava, to vše najdete na našich stolech a v jídelních lístcích.

Hostům s polopenzí se podává bohatá snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:00 v naší nově zrekonstruované hotelové restauraci Platán. K obědu si můžete objednat jídlo v restauraci Széchenyi, která se nachází v Grand Margaret Island Health Spa Hotelu. Večeře formou bufetu se podává od 18:00 do 22:00 také v restauraci Platán.

Restaurace

Restaurace Platán

Nově zrekonstruovaná restaurace Platán nabízí bohatou snídani formou bufetu, kterou si můžete vychutnat na naší venkovní terase od jara do podzimu, a dokonalé jídlo se zdravou a chutnou kuchyní z naší nové otevřené kuchyně.

Otevírací doba

Snídaně 7:00 – 10:00

Večeře 18:00 - 22:00

Bistro

Bistro Boróka

Než vyrazíte na procházku po městě, můžete se posilnit výběrem z lehkých svačinek, salátů a čerstvých, zdravých jídel. Přijďte na odpolední čaj a ochutnejte něco z nabídky vynikajícího sladkého pečiva, zmrzliny, kávy a čaje. Zveme Vás, i když nejste ubytováni v hotelu! 

Otevírací doba

08:00 – 23:00

Menu

Restaurace

Restaurace Széchenyi

V restauraci Széchenyi v lázeňském hotelu Grand Margaret Island, v prostředí připomínajícím slavnou éru Rakouska-Uherska si mezi vzrostlými stromy na krásné zahradní terase vychutnáte vybrané pokrmy. Na jídelním lístku nejstaršího stravovacího zařízení na ostrově najdete původní maďarská jídla a mezinárodní speciality, ale i mnoho lehkých, zdravých pokrmů. Vaší jedinou starostí tu bude rozhodnout se, některý z lákavých pokrmů na jídelníčku si vybrat.
K večeři hraje každý den (kromě pondělí) slavná a oceňovaná kapela Kállay band romskou hudbu. 

Otevírací doba

Snídaně 7:00 – 10:00
Oběd 12:00 – 15:00
Večeře 18:00 – 23:00

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky