Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Margaret Island

Konference a motivační akce

Akce, události a jiné

Náš hotel, který svou nabídku konferenčních místností dokáže doplnit o prostory sousedního lázeňského hotelu Grand Margaret Island, je vynikajícím místem k pořádání různých firemních a slavnostních akcí.

Celkem 12 čerstvě zrenovovaných společenských místností lze kombinovat pro dosažení kapacity až pro 300 osob. Unikátní, romantické prostředí, dobře vyškolený personálu a nejmodernější technické vybavení, ale i široká nabídka jídel a nápojů dělá z našeho hotelu jedno z nejlepších v Budapešti.

Parky Markétina ostrova, plné stovky let starých stromů, slouží společně s Velkou loukou (Nagyrét) jako ideální místo pro venkovní programy.

S pořádáním akcí máme čtyřicetiletou zkušenost, proto přesně víme, co dělat, aby konference proběhla hladce, a jak zorganizovat nezapomenutelnou akci – na naše schopnosti se můžete spolehnout!

Klíčová fakta:
 • 12 kompletně zrenovovaných společenských místností o rozloze 1 290 m²
 • Samostatný vchod pro akce, zóna recepce a terasa
 • Velikost největšího sálu: 396 m², 300 osob (divadelní uspořádání sezení)
 • Moderní vybavení a širokopásmová wifi zdarma
 • Velký počet parkovacích míst v přímém sousedství hotelu, za speciální ceny.

Magnolia

262 m²
18,0 x 14,6 x 3,0 m
Max. kapacita: 160

Star Auditorium

396 m²
17,0 x 23,0 x 2,9 m
Max. kapacita: 300

Jázmin I.-II.

244 m²
10,4 x 23,4 x 3,0 m
Max. kapacita: 210

Jázmin I.

154 m²
10,4 x 14,8 x 3,0 m
Max. kapacita: 120

Jázmin II.

90 m²
10,4 x 8,7 x 3,0 m
Max. kapacita: 70

Boróka I.

49 m²
7,0 x 7,0 x 3,0 m
Max. kapacita: 35

Boróka II.

43 m²
6,0 x 7,5 x 3,0 m
Max. kapacita: 30

Toboz I.

42 m²
6,0 x 7,0 x 3,0 m
Max. kapacita: 30

Toboz II.

42 m²
6,0 x 7,0 x 3,0 m
Max. kapacita: 30

Kamilla 1

57 m²
10,5 x 5,4 x 2,9 m
Max. kapacita: 60

Kamilla 2

29 m²
5,3 x 5,4 x 2,9 m
Max. kapacita: 35

Kamilla 3

63 m²
10,5 x 6,0 x 2,9 m
Max. kapacita: 60

Kamilla 4

50 m²
8,4 x 6,0 x 2,9 m
Max. kapacita: 50

Kamilla

208 m²
0,0 x 0,0 x 0,0 m
Max. kapacita: 100
Konference, na které nezapomenete

Jakákoliv konference pořádaná v našem klidném, romantickém prostředí daleko od hluku města, ale zároveň v jeho středu, bude nezapomenutelným zážitkem. Na konci náročného dne si účastníci konference mohou odpočinout v lázeňském a wellness zařízení a ráno pokračovat v práci odpočatí a nabití novou energií. 

Svěží nové interiéry

Zdravé svačinky 

12 zrenovovaných společenských místností a moderní designové zařízení, které evokuje uklidňující, svěží okolí hotelu. Během přestávky si můžete nabídnout zdravé, přitom chutné občerstvení z pečlivě vybraných surovin, které pomohou udržet Vaši pozornost, to vše v neobyčejně krásném interiéru navrženém tak, aby stimuloval mysl. Gastronomický zážitek tak může skutečně přispět k celkovému úspěchu konference.  

Technická podpora

Náš vyškolený a zkušený personál zajistí, aby Vaše akce měla tu nejvyšší úroveň technické podpory. Vybavení společenských místností zahrnuje špičkovou audio, vizuální a světelnou techniku. Wifi zdarma v celém hotelu.

Zázemí a vybavení:

Služby našeho Business centra:

fax, kopírování, PC a internet
 

 • Klimatizace
 • Přirozené osvětlení
 • Standardní připojení k wifi
 • Pera a poznámkové bloky
 • Profesionální podpora před akcí, v jejím průběhu a po jejím skončení
 • Reklamní tabule

 

Ve spolupráci s naším partnerem poskytujeme technické vybavení pro Vaše akce, včetně zcela přizpůsobené a snadno ovladatelné konferenční a eventové technologické infrastruktury.

Svatba snů

se speciálními dárky

Jsme oblíbeným místem pro pořádání svateb, snoubenci nás při plánování svatby často zmiňují jako svou první volbu, jsme také na předních příčkách seznamu profesionálních organizátorů svateb. Dlouholetý pozitivní ohlas ukazuje, že díky našemu nadšenému a zkušenému personálu jsme vždy dokázali dostát vysokým očekáváním našich klientů a hostů.

Váš velký den bude ještě krásnější, když jej oslavíte pod nebesy z větví krásných stromů Markétina ostrova, na březích Dunaje. Vaše svatba bude díky krásnému okolí, vynikajícímu jídlu a přepychové výzdobě dokonalá. Je našim cílem, abyste Vy i Vaši hosté ještě dlouho s radostí vzpomínali na chvíle, které jste tu společně strávili.

Bezplatně:

Výzdoba: Dlouho hořící svíčky, zrcadlová dekorace středu stolu, stříbrné příbory, menu a jmenovky, sestavení zasedacího pořádku.

Elegantní líbánkový apartmán: Jako speciální dárek od hotelu získají novomanželé možnost strávit svatební noc v překrásném líbánkovém apartmánu, kde na ně bude čekat láhev vychlazeného šampaňského! Vaše první ráno jako manžel a manželka doplní výborná snídaně, kterou Vám pokojový servis doručí až do postele. Pak se můžete osvěžit a zrelaxovat v našem wellness centru a začít den, jak se má.

Vaše akce

Další informace a plánování akcí:

Vedoucí plánování akcí
Tel.: +36 1 889 4725
E-mail: mice.th@hu.ensanahotels.com

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky