Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Margaret Island

Thermal Margaret Island

Kúpeľná oáza v srdci mesta

Prírodné pramene Margitinho ostrova, ktorý je s rozlohou 100 hektárov najväčším parkom v Budapešti, sa spomínajú v kronikách siahajúcich až do stredoveku. V 18. storočí, keď ostrov prešiel do arcivojvodského vlastníctva, nastal ten správny čas na stavbu kúpeľov. Arcivojvoda Jozef Karol chcel totiž z ostrova urobiť kúpeľné stredisko preslávené po celej Európe.

Studne začali hĺbiť v roku 1866 a v máji 1867 vytryskol z hĺbky 1 200 metrov horúci termálny prameň s teplotou 70 °C. Nad týmto prameňom bol v roku 1873 postavený neorenesančný hotel Grand (dnes kúpeľný hotel Grand na Margitinom ostrove). Navrhol ho architekt Miklós Ybl a mal slúžiť hosťom kúpeľov na Margitinom ostrove.

Kúpele boli po vojne a záplavách výrazne poškodené a nakoniec zbúrané. Na ich mieste v roku 1979 vyrástol kúpeľný hotel Thermal.

NTAK #SZ19000321

Úplná zmena

Dokonalé prostredie na prácu aj oddych 

Ak hotel navštívite kvôli práci, zamilujete sa do štýlového interiérového dizajnu a najmodernejšieho technického vybavenia. Kúpeľný hotel Thermal na Margitinom ostrove získal pri nedávnej rozsiahlej rekonštrukcii moderný dizajn a špičkové zariadenie konferenčných miestností a vestibulu. Na hostí pôsobí upokojujúco aj svieže prírodné prostredie. Vestibul je z väčšej časti tvorený presklenými panelmi, aby sa hostia mohli neustále kochať nádherou okolitej zelene. Sklenená stena za recepčným pultom poskytuje nádherný výhľad na exotickú flóru japonskej záhrady. Pri recepcii do zdravotného centra bola pre hostí vybudovaná komfortná čakáreň. Návštevníci zdravotného centra a účastníci konferencií môžu využívať aj nový samostatný vchod z veľkej lúky (Nagyrét).

Ideálna poloha hotela zaručuje pokoj aj v centre rušného mesta. Hotel je preto dokonalou destináciou na kúpeľnú dovolenku, svadobnú hostinu alebo obchodné podujatie.

V okolí hotela sa amatérski aj profesionálni športovci môžu venovať behu, cyklistike, jazde na kvadracykli alebo street workoutu. Odporúčame aj príjemnú prechádzku po zelených chodníčkoch spájajúcich historické pamiatky Margitinho ostrova. 

Počas pobytu u nás sa môžete rozhodnúť pre vnútorné alebo vonkajšie bazény, termálnu vodu z prameňa, parné kúpele alebo niektorú z víriviek. Takisto môžete využiť sauny, aromatickú kabínu, terasu na opaľovanie, solárium a množstvo wellness procedúr. Odborne vyškolení maséri a kozmetický personál v salóne krásy čakajú len na to, aby vás mohli úplne rozmaznať. Postaráme sa o vaše zdravie!

Oáza zelene

Uprostred rušného mesta

Hotel sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite iba 20 minút od centra mesta. To robí z Margitinho ostrova dokonalý východiskový bod na preskúmanie Budapešti.

Keď sa nabažíte ostrova a jeho pamiatok (či už pešo alebo na kvadracykli), stačí nastúpiť na autobus alebo loď a môžete začať objavovať hlavné mesto Maďarska a jeho pamätihodnosti.

Obráťte sa na nás a my vám radi pomôžeme zorganizovať výlet alebo rezervovať autobusové či lodné vyhliadkové jazdy, lístky do múzeí alebo na koncerty.

Najdôležitejšie informácie
 • 281 tichých izieb s výhľadom na Margitin ostrov alebo Dunaj
 • Štvorhviezdičkové služby na úrovni Superior a moderný interiér
 • Priestranné konferenčné priestory s prvotriednym technickým vybavením
 • Vyhradené poschodie Executive a exkluzívny spoločenský salónik
 • Kúpeľné a zdravotné stredisko s odborným personálom a množstvom liečebných procedúr
 • Vodný svet a wellness centrum s vnútornými aj vonkajšími termálnymi bazénmi, plaveckými bazénmi, terasou na opaľovanie, saunovým svetom, fitnescentrom a salónom krásy
 • Poskytovanie kozmetických, zubných a očných vyšetrení a takisto zákrokov plastickej chirurgie priamo na mieste
 • Množstvo wellness a skrášľujúcich procedúr
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Služby a vybavenie
 • Parkovanie: parkovisko s bránou pred hotelom. Poplatok za parkovanie: 3 500 HUF/deň. Strážené podzemné parkovisko v hoteli (5 000 HUF/deň). Zvýhodnenú cenu za parkovanie získate po stlačení tlačidla HOTEL pri bráne. Ak tak neurobíte, nebudeme vám môcť poskytnúť zvýhodnenú sadzbu za parkovanie.
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli.
 • V hoteli sa nachádzajú izby pre hostí so zdravotným postihnutím.
 • Klimatizácia v celom hoteli. Hotel je plne klimatizovaný.
 • Vyhradené fajčiarske priestory.
 • V hoteli sú povolené domáce zvieratá za príplatok 25 EUR/deň. Domáci miláčikovia

Služby poskytované v hoteli:

 • 24-hodinová recepcia
 • Izbová služba
 • Transfer na letisko
 • Úschovňa batožiny
 • Budenie telefónom
 • Práčovňa
 • Čistiareň
 • Predajňa so suvenírmi
 • Autopožičovňa

Check-in: 15.00, check-out 11.00

Liečebné kúpele

Zdravie a relax v idylickom prostredí 

V náručí Dunaja na tomto zelenom ostrove posiatom romantickými jazerami a rybníkmi zažijete úplný pokoj. Park Margitinho ostrova s rozlohou 100 hektárov je ideálny na dlhé prechádzky alebo aktivity v prírode – cyklistika, beh alebo street workout.

Liečivá voda vyvierajúca na povrch ostrova sa používa už 150 rokov a spočíva v jedinečnej kombinácii troch prameňov. Má nízky obsah síry, takže nebudete cítiť charakteristický zápach termálnej vody, ktorý je pre pramene typický. Okrem toho môžete túto vodu v rámci pitnej liečby aj piť.

Špičkovo zariadené kúpeľné a zdravotné stredisko hotela Thermal na Margitinom ostrove využíva vodu z termálnych prameňov na liečbu rôznych porúch pohybového systému v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi.

Naše zdravotné stredisko pomáha hosťom prinavrátiť zdravie a umožňuje im príjemný odpočinok. Využiť môžu plavecký bazén, termálne bazény, vírivku, saunu, parnú kabínu a soľnú jaskyňu. Termálna voda, wellness masáže, procedúry a sauny prinášajú hosťom pravý kúpeľný zážitok. 

Pri bahenných zábaloch, balneoterapii a galvanizácii pleti využívame horúcu vodu s teplotou 70 °C z hĺbky až 1 200 metrov. Procedúry majú výnimočne dobré výsledky pri liečbe reumatických ochorení, poranení kĺbov a svalov, porúch nervovej sústavy, obehovej sústavy a dýchacích problémov. Naše zdravotné stredisko ponúka množstvo wellness procedúr a masáží na podporu a ochranu zdravia. V súlade s medzinárodne uznávanými štandardmi ponúka náš vysokokvalifikovaný tím odborníkov kozmetické, zubné a očné vyšetrenia a takisto zákroky plastickej chirurgie.

Vo vodnom svete si môžete oddýchnuť, dobiť energiu a posilniť zdravie. Nájdete v ňom termálny bazén (37 – 38 °C), vnútorný (27 – 28 °C) a vonkajší (27 – 28 °C) plavecký bazén, rekreačný bazén (33 – 34 °C), bazén na cvičenie (33 – 35 °C), bazén s vodnými prúdmi (35 – 36 °C), saunu, infračervenú saunu, parnú a aromatickú kabínu, solárium, terasu na opaľovanie a fitnescentrum. 

Salón krásy a wellness centrum rozmaznáva omladzujúcimi kozmetickými procedúrami ženy aj mužov.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials