Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Margaret Island

Nezabudnuteľné gastronomické zážitky 

V ponuke švédskych stolov a v jedálnych lístkoch nájdete medzinárodné jedlá, chute domácej kuchyne, tradičné jedlá a samozrejme zdravú stravu.

Hosťom s polpenziou sa podáva bohaté raňajky formou bufetu od 7:00 do 10:00 v našej novo zrekonštruovanej hotelovej reštaurácii Platán. Na obed si môžete objednať jedlo v reštaurácii Széchenyi, ktorá sa nachádza v Grand Margaret Island Health Spa Hoteli. Večera formou bufetu sa podáva od 18:00 do 22:00 aj v reštaurácii Platán.

Reštaurácia

Reštaurácia Platán

Novo zrekonštruovaná reštaurácia Platán ponúka bohaté raňajky formou bufetu, ktorú si môžete vychutnať na našej vonkajšej terase od jari do jesene, a dokonalé jedlo sa zdravú a chutnú kuchyňou z našej novej otvorenej kuchyne.

Otváracie hodiny

Ranajky 7.00 – 10.00

Večera 18.00 - 22.00

Bistro

Bistro Boróka

Ponúkame ľahké občerstvenie, šaláty a zdravé jedlá z čerstvých surovín, ktoré vám dodajú energiu na prechádzku po meste. Zájdite k nám na popoludňajší čaj a vychutnajte si lahodné pečivo, výbornú zmrzlinu a prvotriednu kávu či čaj. Zastaviť sa môžete aj vtedy, ak ste ubytovaní inde. 

Otváracie hodiny

8.00 – 23.00

Menu

Reštaurácia

Reštaurácia Széchenyi

V prostredí pripomínajúcom zlaté časy Rakúsko-Uhorska ponúka reštaurácia Széchenyi v kúpeľnom hoteli Grand na Margitinom ostrove svojim hosťom prvotriedne gastronomické zážitky. Jedlá si môžete vychutnať v obklopení stromov na nádhernej záhradnej terase. Jedálny lístok tohto najstaršieho stravovacieho zariadenia na ostrove zahŕňa tradičné maďarské jedlá a takisto medzinárodné špeciality a ľahké, zdravé pokrmy. Vaša jediná starosť bude vybrať si z rozsiahlej ponuky lákavých jedál.
 

Otváracie hodiny

Raňajky 7.00 – 10.00
Obed 12.00 – 15.00
Večera 18.00 – 23.00

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials