Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Margaret Island

Konferencie a teambuildingy

Rôzne podujatia, akcie a stretnutia

Hotel je výborné miesto na organizovanie rôznych firemných alebo súkromných podujatí. V prípade potreby je možné využiť aj konferenčné miestnosti v priľahlom kúpeľnom hoteli Grand.

12 nedávno renovovaných konferenčných miestností má celkovú kapacitu až 300 hostí. Nádherné romantické prostredie, odborne vyškolený personál, prvotriedne technické vybavenie a rozmanitá ponuka jedál a nápojov robia z tohto hotela jedno z najlepších miest na organizovanie podujatí v Budapešti.

Parky Margitinho ostrova s prastarými stromami a tzv. Veľká lúka (Nagyrét) sú ideálnym miestom na program pod šírym nebom.

Podujatia našich zákazníkov pomáhame organizovať už štyridsať rokov. Na základe týchto skúseností vieme, čo je potrebné, aby bola konferencia úspešná. Na našu odbornosť sa môžete absolútne spoľahnúť.

Hlavné informácie:
 • 12 kompletne zrekonštruovaných konferenčných miestností s celkovou rozlohou 1 290 m²
 • Osobitný vstup na podujatia, recepcia a terasa
 • Rozloha najväčšej miestnosti: 396 m², 300 osôb (divadelné sedenie)
 • Celková kapacita: 940 osôb
 • Moderné vybavenie a bezplatné širokopásmové Wi-Fi pripojenie
 • Veľký počet parkovacích miest so zvýhodneným poplatkom v bezprostrednej blízkosti hotela.

Magnolia

263 m²
18,0 x 14,6 x 3,0 m
Max. kapacita: 130

Star Auditorium

396 m²
17,0 x 23,0 x 2,9 m
Max. kapacita: 300

Jázmin I.-II.

244 m²
10,4 x 23,4 x 3,0 m
Max. kapacita: 210

Jázmin I.

154 m²
10,4 x 14,8 x 3,0 m
Max. kapacita: 120

Jázmin II.

90 m²
10,4 x 8,7 x 3,0 m
Max. kapacita: 70

Boróka I.

49 m²
7,0 x 7,0 x 3,0 m
Max. kapacita: 35

Boróka II.

42 m²
6,0 x 7,5 x 3,0 m
Max. kapacita: 30

Toboz I.

42 m²
6,0 x 7,0 x 3,0 m
Max. kapacita: 30

Toboz II.

42 m²
6,0 x 7,0 x 3,0 m
Max. kapacita: 30

Kamilla 1

57 m²
10,5 x 5,4 x 2,9 m
Max. kapacita: 60

Kamilla 2

28 m²
5,3 x 5,4 x 2,9 m
Max. kapacita: 35

Kamilla 3

63 m²
10,5 x 6,0 x 2,9 m
Max. kapacita: 60

Kamilla 4

50 m²
8,4 x 6,0 x 2,9 m
Max. kapacita: 50

Kamilla

181 m²
0,0 x 0,0 x 0,0 m
Max. kapacita: 100
Nezabudnuteľné konferencie

Konferencia zorganizovaná v pokojnom, romantickom prostredí mimo hluku mesta, ale zároveň stále v jeho centre, bude pre účastníkov nezabudnuteľným zážitkom. Po dlhom dni budú mať účastníci konferencie možnosť odreagovať sa v kúpeľných a wellness zariadeniach a na druhý deň budú môcť plní energie pokračovať v práci. 

Svieži dizajn nových interiérov

Zdravé a chutné občerstvenie 

12 zrekonštruovaných konferenčných miestností a moderný dizajn dotvárajú spoločne so zeleňou v okolí hotela príjemnú a pokojnú atmosféru. Zdravé a chutné občerstvenie podávané počas prestávok v mimoriadne atraktívnych priestoroch povzbudí myseľ a pomôže udržať pozornosť účastníkov. Tak dokáže gastronomický zážitok skutočne prispieť k celkovému úspechu konferencie.

Technická podpora

Náš vyškolený a skúsený personál sa stará o to, aby mali všetky stretnutia maximálne kvalitnú technickú podporu. K zariadeniu konferenčných miestností patrí aj špičková audio-vizuálna a svetelná technika. Bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli.

Zariadenie a vybavenie:

Služby biznis centra:

fax, fotokopírovanie, použitie PC a internetu
 

 • Klimatizácia
 • Prirodzené svetlo
 • Štandardné Wi-Fi pripojenie
 • Perá a podložky na písanie
 • Možnosť vystavenia transparentu
 • Profesionálna podpora pred podujatím, počas neho i po ňom

V spolupráci s naším partnerom poskytujeme technické vybavenie s plne prispôsobenou a komplexnou technikou na konferencie a podujatia a so sieťami, aké na svojom podujatí potrebujete.

 

Svadba snov

s výnimočnými darmi

Náš hotel je obľúbeným miestom na svadobné hostiny. Ako svoju vysnívanú destináciu si nás často vyberajú samotné páry a radi nás odporúčajú aj profesionálne svadobné ateliéry. Vynikajúca spätná väzba, ktorú sme rokmi získali, len dokazuje, že vďaka nášmu odbornému a oduševnenému personálu dokážeme splniť aj náročné požiadavky našich hostí.

Urobte zo svojho dňa nezabudnuteľnú udalosť a oslávte ho pod korunami nádherných stromov na Margitinom ostrove uprostred Dunaja. Prekrásne okolie hotela, výborné jedlo a prepychová výzdoba sú zárukou dokonalej svadby. Naším hlavným cieľom je, aby ste si vy a vaši hostia aj o mnoho rokov neskôr spomínali na nádherné a šťastné chvíle, ktoré ste u nás zažili.

Bezplatne:

Výzdoba: Dlho horiace sviečky, svadobná výzdoba na zrkadlovom podnose, strieborné príbory, svadobný lístok a menovky, príprava zasadacieho poriadku.

Romantický apartmán pre novomanželov: Ako dar od hotela môžu novomanželia stráviť svadobnú noc v prekrásnom novomanželskom apartmáne, kde na nich bude čakať vychladená fľaša šampanského. Zobuďte sa do prvého manželského rána s raňajkami do postele. Následne načerpajte nové sily a oddýchnite si v našom wellness centre. Do spoločného života tak vykročíte tou správnou nohou.

Vaše podujatie

Ďalšie informácie a organizácia podujatí:

Obchodný manažér pre konferencie
Tel.: +36 1 889 4725
E-mail: mice.th@hu.ensanahotels.com

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials