Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Sárvár

Thermal Sárvár

Oplývající přírodou

Okouzlující, útulný lázeňský hotel Thermal Sárvár se nachází v historickém centru města Sárvár obklopeném 200letým Arboretem Sárvár. Díky tomu máte dokonalý výhled, vůni i pocit z jedinečné atmosféry a přírodní krásy jednoho z nejoblíbenějších měst v západním Maďarsku. Město díky světoznámé termální vodě Sárvár a velké škále nabízených wellness služeb ve veřejných lázních získalo status Královských lázní Evropy. 

V našem termálním hotelu najdete také komplexní nabídku lázeňských a wellness procedur. Klidná atmosféra termálních bazénů, solné jeskyně a saunového světa vás v mžiku okouzlí. Mezi tím, kdy budete odpočívat a užívat si léčivých účinků lázeňských procedur, si určitě udělejte čas k procházkám po okolí. Vzpomínky na výjimečná místa a krajinu budou jistě stát za to. K vidění je zde 200 let staré Arboretum Sárvár a renovovaný renesanční hrad Nádasdy. Jedinečná atmosféra tohoto malého města z vašeho pobytu udělá jedinečný zážitek.

NTAK #SZ19000328 

Ideální k osvěžení

Zpomalte

Nejnovější mezinárodní trend v cestování je pomalý turismus podle filosofie zpomalení, aby si člověk vychutnal opravdové poklady – věci, kolem kterých byste jinak jen tak prošli. Zpomalte, otevřete oči a srdce svému okolí, ponořte se do fascinující historie, místa s přírodní krásou nebo kulturními zážitky, ochutnejte chutě kraje a buďte otevření zážitkům a hodnotám.

Lázeňský hotel Thermal Sárvár je k pomalému turismu přímo stvořen. Zpomalte a nechte své smysly vnímat. Ten nejlepší způsob, jak u nás strávit čas! Místo kulturního dědictví, hrad Nádasdy, živá kulturní scéna Sárváru a programy festivalů, zelené, upravené městské prostory, náměstí s kašnami, romantická příroda s řekami a jezery, to vše vytváří dokonalé prostředí pro skvělou dovolenou.

Termální hotel se 136 pokoji v Sárváru byl poprvé otevřen 1. července 1985. Po dokončení mu zajistilo věhlas spojení krásné okolní přírody a pověst již mezinárodně známé léčivé vody.

Po otevření lázní Sárvár v r. 2002 se mu díky jeho zázemí, historii města a odkazům na rodinu Rakouských-Este a posledního krále Bavorska dostalo přijetí ve společnosti Královských lázní Evropské asociace.

Získat ocenění Královské lázně Evropy, to je jako obdržet Oscara ve světě filmu!

Vše pro zdraví

Pro naše hosty jen to nejlepší

S mottem „Vše pro zdraví“ poskytuje hotel svým hostům ty nejlepší lékařské a wellness služby, v nichž se snoubí léčivá síla přírody s neustále se rozšiřující nabídkou služeb. Obzvláště oblíbený je očistný půst na tekutinách, přičemž od podzimu je k dispozici řada odkyselujících a dietních programů.

Kromě obecných komfortních služeb (prádelna, obchod se suvenýry, stánek s novinami) nabízíme v našem zdravotním wellness hotelu i řadu služeb k osvěžení a posílení zdraví. Aktivní odpočinek v rámci hotelu skýtá kuželky, stolní tenis, badminton, basketbal, venkovní šachy a pétanque a také půjčovnu kol k projížďkám po městě.

Přehled možností
 • 136 tichých pokojů s výhledy na okolní zelenou krajinu
 • Skvělé kulinářské zážitky v restauraci Nádor
 • Zdravotní centrum s personálem vyškoleným k řadě zdravotních procedur
 • Lázeňský komplex s krytými a venkovními termálními bazény, zážitkovým bazénem, saunou, opalovací terasou a prostornou zahradou
 • Přímý vstup do sousední botanické zahrady Arboretum
 • Solná jeskyně
 • Fitness studio
 • Wellness služby s masážemi, biorezonanční terapií a kosmetickými procedurami
 • Wi-Fi zdarma v celém hotelu
 • Parkovací místo (1200  HUF / den / vozidlo,  600 HUF / den / vozidlood 7 nocí)
Služby a vybavení

Kromě obecných komfortních služeb (prádelna, obchod se suvenýry, stánek s novinami) nabízíme v našem zdravotním wellness hotelu i řadu služeb k osvěžení a posílení zdraví.

Aktivní odpočinek v rámci hotelu skýtá kuželky, stolní tenis, badminton, basketball, venkovní šachy a pétanque a také půjčovnu kol k projížďkám po městě.

Kouření je v celém hotelu zakázáno. Pro kuřáky jsou k dispozici vyznačená místa.

Přístup do našeho hotelu je bezbariérový, a nabízíme také bezbariérové pokoje.
V našem hotelu se lze ubytovat s domácími mazlíčky za příplatek 25 eur/den. Domácí mazlíčci

Ubytování: 15:00; opuštění pokoje: 11:00

Služby poskytované v hotelu.

 • bezplatné připojení k Wi-Fi po celém hotelu
 • parkování na hotelovém parkovišti (1200 HUF / den / vozidlo,  600 HUF / den / vozidlood 7 nocí)
 • pokojový servis
 • centrální trezor / úschova cenností
 • 24 hodinová recepce
 • přeprava z letiště
 • úschova zavazadel
 • buzení telefonem

Sport a rekreace:

 • Denní skupinová cvičení
 • Běh a severská chůze v krásném královském parku
 • Hřiště na pétanque, stolní tenis, basketbalový koš, ruské kuželky, venkovní šachy v hotelové zahradě, půjčovna kol
 • Nedaleká jezdecká škola, projížďky v povozu, lov, rybaření a golf (25 km)
Ozdravné lázně

Zdraví a rekreace

Hotel má vlastní výhradní horký pramen s přirozeně hydrogenuhličitanovou vodou, která vyvěrá na povrch z hloubky 1 300 m při 48 °C ze studny vyvrtané hned vedle budovy. Mírně horká voda, sametově hebká na dotek díky své zásaditosti s obsahem minerálů 0,5 % – je téměř bez zápachu a křišťálově čistá. Působí léčebnými účinky především díky své vysoké teplotě.

Při koupeli se zvyšuje teplota pokožky, cévy se roztahují, zvyšuje se objem v krevním oběhu, takže polevují svalové křeče – pravidelná koupel v horké pramenité vodě je tak osvěžujícím zážitkem! 

V lázních uvolníte napětí, stres a svaly a zbavíte se bolesti. Lázně mají navíc protizánětlivé účinky. Pomáhají tělu se při regeneraci uvolnit a zlepšují celkovou fyzickou kondici. Horká pramenitá voda ze Sárváru omlazuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou. Naše zdravotní wellness centrum nabízí venkovní a kryté termální bazény, zážitkový bazén s vířivkou a podvodní masáž těla, prostornou zahradu a sluneční terasu s lehátky a fitness centrem. Pořádají se zde i hodiny jógy, k dispozici je kosmetický salón, manikúra, pedikúra a solárium. 140 m2 saunový svět skýtá finskou saunu, infračervenou saunu, aromaterapeutickou kabinu, parní kabinu a odpočinkovou část s lavicemi Zsolnay a pítko.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky