Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermal Sárvár

Zdravá kuchyně

Kulinářská znamenitost

Kromě zážitku z koupelí je dalším lákadlem pro hosty v lázeňském hotelu Thermal Sárvár znamenitá kuchyně! Vychutnejte si mezinárodní a místní gastronomické chuťovky á la carte nebo v rámci samoobslužného švédského stolu.

Díky rozmanitému výběru chutných čerstvě grilovaných jídel jsme si široko daleko vydobyli svůj věhlas pro skvělé letní nedělní pozdní snídaně a obědy. S naším balíčkem rozšířené polopenze si hosté vychutnají snídani formou švédských stolů, výběr polévek k obědu a bohatou večeři taktéž ze švédského stolu.

Restaurace

Restaurace Nádor

Užijte si mnoho chutí v nabídce z oblasti, která v dávných časech bývala provincií římské říše Pannónia a údolí Rába. V restauraci Nádor vyzkoušejte denní menu i nabídku á la carte, které si můžete v létě vychutnat na úžasné terase restaurace. Kromě toho nejlepšího z maďarské a mezinárodní kuchyně si můžete zvolit vegetariánské, lehké a wellness menu.

360° Tour

 

Kavárna

Kavárna Átrium

Pestrá nabídka pokrmů a nápojů v kavárně Átrium je zárukou příjemného zážitku. Od května do září jsou k dispozici i v zahradním baru.

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky