Klasická celková masáž těla

Zdravotní masáže

Co je celková klasická masáž těla? 
Je prováděna kvalifikovanými maséry. Jedná se o klasickou masáž, někdy nazývanou „zdravotní“ masáž. Využívá se při ní řady různorodých technik. Obvykle se zaměřuje na druhotné potíže, které vznikly v důsledku zvýšené námahy nebo zranění. Většinou se masírují záda, paže, dolní končetiny (nelze provádět u vředových onemocnění), hrudník a šíje.

Jak celková klasická masáž těla pomáhá?
Masáž urychluje proces zotavení zlepšením krevní cirkulace v problematické oblasti. Kromě lepšího prokrvení zasaženého místa uvolňuje masáž také svaly a zmírňuje bolest. 
 

Vhodné pro:

Muskuloskeletální onemocnění, ortopedické rehabilitace a rehabilitace po nehodách, stres, únava, metabolické poruchy a poruchy oběhového systému, onemocnění pojivové tkáně, neurologická onemocnění

Nelze použít v následujících případech:

Infekční onemocnění, horečka, akutní záněty, neléčený nebo neregulovaný vysoký krevní tlak, epilepsie, akutní trombóza, vředy na nohou a další kožní defekty, některá kožní onemocnění, inkontinence, těhotenství, psychózy, zneužívání drog a alkoholu, nevyléčitelné zhoubné nádory, poruchy srážlivosti krve.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky