Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Sárvár

Folklór, koncerty a festivaly

Sárvár zabáva svojich návštevníkov rozmanitým kultúrnym programom

Sárvár je mesto plné života. Sárvár je mesto plné farieb. Sárvár je mesto umenia a kultúry. Pozývame vás na množstvo podujatí. Obzvlášť sa oplatí zúčastniť sa týchto:

Podujatia v Sárvári

Zostavili sme pre vás prehľad najdôležitejších udalostí: 

Medzinárodný folklórny festival

25.02.2019 - 25.02.2019

Od roku 1981 sú medzinárodné folklórne dni na hrade Nádasdy magnetom pre návštevníkov. Na tomto festivale vystupujú národné a medzinárodné folklórne skupiny a súbory. Podujatie sa riadi heslom „budujeme mosty, od človeka k človeku, od národa k národu“ a každoročne ponúka rozsiahly program.

Historický festival Nádasdy

12.07.2019 - 14.07.2019

Ponorte sa v júli do diania v stredovekom meste. Choďte sa pozrieť na rozprávačov, veštcov, potulných spevákov, hltačov ohňa a žonglérov. Nenechajte si ujsť hrané obliehanie mesta, počas ktorého treba hrad ubrániť pred silnými Otomanmi, množstvo šermiarskych zápasov a ohlušujúcu streľbu z dela. Nádvorie sa počas festivalu premení na stredoveký trh s maďarskou ľudovou a svetovou hudbou spolu s tradičnými jedlami.

Medzinárodný hudobný dychovkový festival

Na tento festival cestujú kapely a orchestre z Európy aj vzdialenejších kútov sveta do Sárváru, aby hlasito rozozvučali celé mesto. Milovníci pôvodnej českej dychovkovej hudby nebudú určite ľutovať.

Stretnutie na hrade

Tento motocyklový a rockový festival v auguste je dlhoročnou tradíciou a neoddeliteľnou súčasťou kalendára udalostí v Sárvári.

Medzinárodné stretnutie husárov

25.02.2019 - 25.02.2019

Husári si podmania mesto v septembri. Medzinárodné stretnutie husárov priťahuje divákov zblízka i zďaleka a obohacuje kultúrny program v Sárvári.

Jarmok Šimona a Júdu

25.10.2019 - 26.10.2019

Jarmok Šimona a Júdu v októbri má viac ako 500 stánkov. Rozmanitosť sortimentu na predaj a jarmočný ruch vytvárajú veľmi živú atmosféru.

Letné divadelné večery na hrade Nádasdy

25.02.2019 - 25.02.2019

Spýtajte sa na program na hrade Nádasdy. Ponuka je pestrá: Divadelné a tanečné predstavenia, koncerty a festivaly.

Slnovrat a silvestrovská oslava

25.02.2019 - 25.02.2019

Oslávte slnovrat pri jazere na člnkovanie. Alebo sa zúčastnite silvestrovskej oslavy na námestí Posta. V ponuke je tiež silvestrovská oslava v termálnych kúpeľoch. Na každej akcii je zaručená skvelá atmosféra.

Vždy sa niečo deje

Klasická a moderná hudba, historické a moderné predstavenia a koncerty, trhy a rôzne festivaly – v Sárvári sa vždy niečo deje.

Nechajte sa uniesť týmto vzrušujúcim kúpeľným strediskom.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials