Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Sárvár

Oddych a cvičenie v Sárvári

Zlepšite si zdravie vďaka kúpeľom, športovým a zábavným aktivitám

Zostaňte počas dovolenky fit, doprajte si zábavu a dobrodružstvo a vychutnajte si maďarské víno a kulinárske špeciality mesta Sárvár.

Šport v kúpeľoch

Verejné termálne kúpele v Sárvári lákajú nielen rôznymi liečebnými, zážitkovými a detskými bazénmi. Športoví plavci nájdu dostatok priestoru na niekoľko tréningových dĺžok v 25-metrovom bazéne so štyrmi dráhami. Vnútri kúpeľov sa nachádza telocvičňa s kardio a fitness vybavením. Vonku si môžete zahrať plážový volejbal a futbal. V lete sa pokúste pri hre petangu dostať oceľové gule čo najbližšie k drevenej guľôčke na jednej z petangových dráh. Uvidíte, že to síce nie je také jednoduché, ale zato veľmi zábavné.

sarvar.hu

Cyklistické túry

Príroda v okolí Sárváru sa dá najlepšie preskúmať na bicykli. Prenajmite si bicykel, oprite sa do pedálov a zoznámte sa s vrchmi Ság alebo Somló. Prípadne sa zvezte krásnym okolím do mesta Kőszeg.

Turistika a nordic walking

Načerpajte energiu počas pešej turistiky alebo nordic walkingu. Okolité kopce a rôzne turistické chodníky možno zdolať pomerne ľahko. Okolie Sárváru je veľmi malebné.

Jazdy na koči a jazda na koni

Milujete kone? Potom je Sárvár pre vás to pravé! Vyberte si, čo vás láka:

 • jazdecké lekcie pre dospelých a deti
 • jazda na poníkoch
 • lekcie lonžovania
 • lekcie jazdy na koni hacking
 • koňom ťahaný voz a sane
 • konské prehliadky a tímové súťaže
 • jazdy na koči s konským záprahom počas slávnostných príležitostí a podujatí a takisto prehliadky okolia na koni.
Jazero na člnkovanie

V blízkosti kúpeľov nájdete na štyri časti rozdelené jazero s piatimi ostrovmi, ktoré sú spojené mostami. Vydajte sa na výlet a pozorujte čulé kačice. Môžete si tu tiež vychutnať romantickú vyhliadkovú plavbu či skúsiť šťastie pri chytaní rýb alebo sa v zime dokonca korčuľovať. Okoreňte trochu svoj pobyt a využite možnosti, ktoré ponúka okolie rybníka.

Člnkovanie na Rábe

Člnkovanie na Rábe predstavuje dokonalé dobrodružstvo. Začnite v hornej časti rieky a nechajte sa vodou unášať do Sárváru. Počas plavby si vychutnajte scenériu.

Bowling

Ak by pršalo, žiadny problém. Stále sa môžete výborne zabaviť. Otestujte si svoju presnosť na jednej z dvoch bowlingových dráh vo verejných kúpeľoch.

Ochutnávka vín na hore Somló

Degustácia maďarského vína je súčasťou dovolenky v tejto krajine – a platí to samozrejme aj v Sárvári. Neďaleká hora Somló je vinohradnícka oblasť najvyššej kvality. Na svahoch vyhasnutej sopky sa darí produkcii plnohodnotného bieleho vína. Nezabudnite sa informovať o termínoch ochutnávky vína. Nenechajte si ujsť tento kulinársky pôžitok a vyskúšajte vynikajúce odrody Furmint, Rizling vlašský, Hárslevelű, Rizling rýnsky alebo Juhfark.

Reštaurácie a bary s terasou

V početných reštauráciách a baroch v Sárvári a okolí na vás čakajú typické maďarské jedlá aj moderná gastronómia. Zastavte sa na niečo pod zub, vychutnajte si jedlo a maďarskú pohostinnosť.

sarvar.hu

Dobrodružný park

Hneď vedľa verejných kúpeľov sa nachádza dobrodružný park. Malí aj veľkí sa môžu nechať strhnúť rôznymi výzvami a prežiť v parku deň plný zážitkov:

 • lanový park  /  horolezecká stena  / lezenie na stromy
 • lukostreľba so šípmi s prísavkami /  streľba zo vzduchovky /  lukostreľba
 • ryžovanie zlata  /  honba za pokladom  /  prírodný chodník
 • detské ihrisko /  bylinkový záhon

sarvar.hu

Výlety

Vydajte sa na výlet do okolia mesta. Odvezte sa napríklad do Sitke a navštívte pozostatky rímskeho amfiteátra. Kőszeg sa nachádza trochu ďalej, ale cesta tam stojí za to. Navštívte Esterházyho palác a jeho bioobchod s rozsiahlym sortimentom.

Pannonia Ring

Jazdíte na motorke? Vyskúšajte si jazdu na jednom z najznámejších motocyklových pretekárskych okruhov v Európe. Pannonia Ring má otvorené brány pre každého, kto chce prevetrať svoj motor. Spýtajte sa, či sú na programe nejaké preteky. Nenechajte si ich ujsť, pôjde do tuhého.

Atraktívna dovolenková destinácia

Veľa zelene, zaujímavostí, mnoho športových ihrísk, kultúrne podujatia, termálne kúpele a ponuka nášho kúpeľného hotela – to všetko robí z mesta Sárvár atraktívnu dovolenkovú destináciu.

 Dajte mu šancu!

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials