Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Sárvár

Thermal Sárvár

V lone prírody

Očarujúci kúpeľný hotel Thermal sa nachádza v historickom centre mesta Sárvár a je obklopený 200-ročným sárvárskym arborétom. Vďaka tomu máte možnosť na vlastnej koži zažiť, vidieť a precítiť jedinečnú atmosféru a prirodzenú krásu jedného z najobľúbenejších miest západného Maďarska. Mesto sa stalo členom združenia Európskych kráľovských kúpeľov vďaka svetoznámej sárvárskej termálnej vode a množstvu wellness procedúr ponúkaných v kúpeľoch.

V našom termálnom hoteli máme pre vás pripravenú aj kompletnú ponuku liečebných kúpeľných procedúr a wellness balíčkov. Veľmi rýchlo budete očarení pokojnou atmosférou termálnych bazénov, soľnej jaskyne a saunového sveta. Určite si vo svojom regeneračnom programe a pri oddychu medzi kúpeľnými procedúrami vyhraďte čas aj na preskúmanie okolitej oblasti. Čarovné pamiatky a nezabudnuteľné krásy prírody navždy ostatnú vo vašich spomienkach na Sárvár.  200 rokov staré sárvárske arborétum, zrekonštruovaný renesančný hrad Nádasdy a jedinečná atmosféra tohto mestečka umocnia váš dojem z tohto pobytu. 

NTAK #SZ19000328 

Ideálne na regeneráciu

Zabudnite na stres

Najnovší trend v oblasti rekreačného turizmu je tzv. pomalý turizmus. Je založený na myšlienke, že musíte spomaliť, aby ste dokázali oceniť skutočné poklady, ktoré si v opačnom prípade nemusíte ani len všimnúť. Neponáhľajte sa, otvorte oči a srdce, ponorte sa do fascinujúcej histórie, krásnej prírody alebo kultúrneho zážitku. Otvorte sa miestnym chutiam, zážitkom a hodnotám.  

Kúpeľný hotel Thermal v Sárvári je pre pomalý turizmus ako stvorený. Zabudnite na stres a vychutnajte si tento zážitok všetkými zmyslami. Je to ten najlepší spôsob, ako stráviť čas. Hrad Nádasdy, ktorý je súčasťou maďarského kultúrneho dedičstva, rušná kultúrna scéna, bohatý festivalový program v Sárvári, udržiavaná zeleň verejných priestranstiev, námestia s fontánami a romantické prostredie riek a jazier spolu tvoria dokonalé prostredie pre váš pobyt.

Hotel Thermal v Sárvári má 136 izieb a prvýkrát otvoril svoje brány 1. júla 1985. O jeho úspech a záujem turistov sa postarala kombinácia nádhernej prírody a už aj v zahraničí vychýrená liečivá voda.

Sárvárske kúpele boli otvorené v roku 2002. Služby nášho hotela v kombinácii s významnou minulosťou mesta prepojenou na Habsbursko-lotrinskú dynastiu a posledného kráľa Bavorska sa postarali o zapísanie do združenia Európskych kráľovských kúpeľov.

Takáto česť sa dá prirovnať k získaniu Oscara vo svete filmu!

Všetko pre zdravie

Pre našich hostí len to najlepšie

V zmysle hesla „Všetko pre zdravie“ zabezpečujeme v našom hoteli hosťom tie najlepšie zdravotné a wellness služby, ktoré spájajú liečivú silu prírody s neustále rastúcou ponukou služieb. Obzvlášť obľúbená je detoxikačná a očistná tekutá kúra. Od jesene sú dostupné aj alkalické a iné diétne programy.

Okrem štandardných služieb, ako napríklad práčovňa, predajňa so suvenírmi alebo trafika, ponúkame v našom liečebnom wellness hoteli aj rôzne osviežujúce a ozdravné služby. V rámci aktívneho oddychu si môžu u nás hostia zahrať kolky, stolný tenis, bedminton, basketbal, záhradný šach a petang. Takisto si môžu požičať bicykle a previezť sa po meste.

Najdôležitejšie informácie
 • 136 pokojných izieb s výhľadom na okolitú zeleň
 • Skvelé gastronomické zážitky v hotelovej reštaurácii Nádor
 • Zdravotné stredisko s odborným personálom ponúka rôzne liečebné procedúry
 • Kúpeľné stredisko s vnútornými a vonkajšími termálnymi bazénmi, zážitkovým bazénom, saunou, terasou na opaľovanie a veľkou záhradou
 • Priamy prístup do priľahlej botanickej záhrady – do arboréta
 • Soľná jaskyňa
 • Fitnes štúdio
 • Wellness služby s masážami a kozmetickými procedúrami
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
 • Parkovacie miesto (1200 HUF / deň / vozidlo, od 7 nocí 600 HUF / deň / vozidlo)
Služby a vybavenie

Okrem štandardných služieb, ako napríklad práčovňa, predajňa so suvenírmi alebo trafika, ponúkame v našom liečebnom wellness hoteli aj rôzne osviežujúce a ozdravné služby.

V rámci aktívneho oddychu si môžu u nás hostia zahrať kolky, stolný tenis, bedminton, basketbal, záhradný šach a petang. Takisto si môžu požičať bicykle a previezť sa po meste.

Fajčenie nie je povolené v celom hoteli. Pre fajčiarov máme vyhradené fajčiarske priestory.

Náš hotel má bezbariérový prístup a v ponuke máme aj bezbariérové izby.
V hoteli sú povolené domáce zvieratá za príplatok 25 EUR/deň. Domáci miláčikovia

Check-in: 15.00, check-out: 11.00

Služby poskytované v hoteli:

 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
 • Parkovanie na hotelovom parkovisku (1200 HUF / deň / vozidlo, od 7 nocí 600 HUF / deň / vozidlo)
 • Izbová služba
 • Centrálny trezor/úschovňa cenností
 • 24-hodinová recepcia
 • Transfer na letisko
 • Úschovňa batožiny
 • Budenie telefónom

Šport a rekreácia:

 • Denné skupinové cvičenia

 • Beh a nordic walking v prekrásnom Kráľovskom parku
 • Petangové ihrisko, stolný tenis, basketbalový kôš, kolky so závesnou guľou, záhradný šach v hotelovej záhrade, požičovňa bicyklov
 • Neďaleká jazdecká škola, jazda na koči, možnosť poľovať, rybárčiť a hrať golf (25 km)
Liečebné kúpele

Zdravie a rekreácia

Hotel má vlastný horúci prameň s vodou s prirodzeným obsahom hydrogenuhličitanov. Z hĺbky 1300 m vyviera na povrch voda s teplotou 48 °C. Mierne horúca voda z prameňa je hodvábne jemná na dotyk a vďaka svojej alkalickosti obsahuje aj 0,5 % minerálov. Je takmer úplne bez zápachu a krištáľovo priezračná. Jej účinnosť spočíva najmä v jej vysokej teplote.

Pri kúpaní stúpa teplota kože, cievy sa rozširujú a krvný obeh sa zvýši. Vtedy sa uvoľňujú kŕče, vďaka čomu sa obyčajný kúpeľ v horúcej vode z prameňa stáva skutočne omladzujúci.

Kúpele zmierňujú stres a napätie a takisto uvoľňujú svaly, odbúravajú bolesť a majú protizápalové účinky. Telo sa uvoľní, naberiete nové sily a zlepší sa vaša celková kondícia. Horúca voda zo sárvárskeho prameňa regeneruje pokožku a zanecháva ju hodvábne hebkú. Naše zdravotné wellness centrum ponúka hosťom vonkajšie a vnútorné termálne bazény, zážitkový bazén s vírivkou a podvodnou masážou, priestrannú záhradu a slnečnú terasu s ležadlami a telocvičňou. Navštíviť môžete aj štúdio jogy, salón krásy, manikúru, pedikúru a solárium. V saunovom svete s rozlohou 140 m2 nájdete fínsku saunu, infračervenú saunu, aromatickú kabínu, parnú miestnosť a oddychovú zónu s relaxačnými lavicami Zsolnay a fontánou na pitie.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials