Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermal Sárvár

Zdravá strava

Prvotriedna gastronómia

Okrem príjemnému zážitku z kúpania sa do nášho kúpeľného hotela Thermal v Sárvári hostia radi vracajú aj vďaka znamenitému jedlu. Vychutnajte si medzinárodné a miestne gastronomické špeciality z jedálneho lístka alebo ako súčasť samoobslužného servisu zo švédskych stolov.

Náš hotel je známy rozsiahlym výberom grilovaných jedál a chýry o našich nedeľných brunchoch sa rozniesli široko-ďaleko. Hostia s rozšíreným balíčkom s polpenziou majú k dispozícii raňajky formou švédskych stolov, na obed polievku a bohatú večeru tiež formou švédskych stolov.

Reštaurácia

Reštaurácia Nádor

Objavujte zaujímavé chute našej kuchyne z údolia Ráby, ktorými sa táto bývalá rímska provincia známa ako Panónia preslávila. Ochutnajte denné menu à la carte v hotelovej reštaurácii, ktoré si v lete môžete vychutnať aj na terase. Okrem výberu tých najlepších jedál maďarskej aj medzinárodnej kuchyne podávame aj ľahké, vegetariánske a wellness jedlá.

360° Tour

 

Kaviareň

Kaviareň Átrium

Rozmanitá ponuka jedla a nápojov v kaviarni Átrium je zárukou príjemne stráveného času. Od mája do septembra sa môžete usadiť aj v záhradnom bare.

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials