Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermia Palace

Filmové a hudební festivaly, závody dračích lodí a mnoho dalšího

V Piešťanech se koná jedna speciální kulturní akce za druhou

Piešťany se proslavily i za hranicemi Slovenska svými termálními lázněmi na Lázeňském ostrově, kde se nachází nádherné lázeňské hotely. Kromě ozdravných lázeňských procedur a možnosti strávit odpočinkovou nebo aktivní sportovní dovolenou město svým hostům nabízí i spoustu jiného vyžití. Během roku se zde pro veřejnost konají zajímavé festivaly, sportovní klání, výstavy v artových kavárnách a tematické akce. Až budete v Piešťanech, nezapomeňte si nastudovat kultuní program – pořád se tady něco děje. Sestavili jsme přehled těch nejvýznamnějších událostí: 

Události v Piešťanech
Cinematik

Tento mezinárodní filmový festival založený v roce 2006 patří k největším na Slovensku a každoročně se na něm promítá více než 70 filmů. K vidění jsou nejlepší evropské filmy daného roku a dokumenty slovenských filmařů. Festival je doprovázený řadou koncertů, uměleckých výstav, diskuzních debat a seminářů.

Piešťanské Zlaté stuhy – Concours d'Elegance

Retro vozy všude, kam se podíváte! Přeneste se na Lázeňském ostrově do 30. let minulého století. Vyfoťte si elegantní karoserie tehdejších vozů a zažijte pravou dražbu. 

Co vás tedy čeká v Piešťanech? 

Zasloužený odpočinek, ozdravné lázeňské procedury té nejvyšší kvality, spousta sportovního vyžití, potěšení pro chuťové buňky a rozmanitý kulturní program.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky