Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermia Palace

Thermia Palace

Dokonalý hotel

Ľudovít Winter, zakladatel lázní Piešťany, měl vizi. Chtěl postavit nejen luxusní hotel pro šlechtu a bohaté měšťanstvo, ale i mimořádný hotel s vlastními lázněmi, který by hosty dokonale uspokojil krátkými vzdálenostmi.

Výsledkem je lázeňský hotel Thermia Palace, otevřený v roce 1912, a přilehlé léčebné lázně Irma – dva klenoty secesní architektury, které i po více než 100 letech stále okouzlují své hosty úchvatnou architekturou a díky pozorným službám a kvalitě zdravotní péče a služeb si zasluhují přídomek „luxusní“.

Architektura

Nadčasová elegance a věčné mládí

Budovy hotelu a lázní, navržené známými budapešťskými architekty Árminem Hegedüsem a Henrikem Böhmem, byly dokončeny za méně než dva roky a po kompletní a důkladné renovaci opět získaly svůj původní lesk. Za relativně jednoduchou fasádou se skrývá krásný interiér ve stylu vídeňské secese, který je bohatě zdobený, přívětivý a barevný, ale zároveň elegantní a nadčasový. Přesně jak napovídá německý výraz pro secesi – Jugendstill.

Vedle světlé vstupní haly s recepcí se nachází exkluzivní Café Alexander s rozlehlou sluneční terasou. Za kavárnou najdete salóny Ferdinand a Hubertus, jež lze rezervovat na soukromé večeře a další akce, a jež nabízí dodatečné soukromí.

Zlatým hřebem hotelu je strhující restaurace Grand s jedinečnou atmosférou a neocenitelnou malbou Alfonse Muchy, kde přívětivou atmosféru doplňují vysoká okna, kterými dovnitř proniká zeleň lázeňského ostrova.

118 pokojů a apartmánů také prošlo stylovou rekonstrukcí a jsou zařízeny klasickým nábytkem a veškerým vybavením moderního luxusního hotelu.

Světlé a vzdušné pokoje poskytují úžasný výhled do okolní zeleně. Můžete tu spát hlubokým spánkem, vypnout a užít si klidu a ticha.

Služby

Pro naše hosty jen to nejlepší

Tady se budou hosté hned cítit příjemně. Od prvního význačného hosta, bulharského cara Ferdinanda I., až po naše dnešní hosty děláme vše pro to, abychom všem zajistili pohodlí a navodili pocit pohody, aby se zde co nejdříve cítili jako doma.

Naši vedoucí oddělení pro hosty Vám rádi zodpoví veškeré dotazy a pomohou naplánovat Váš pobyt. Většina našich milých zaměstnanců pochází z okolí Piešťan a se zdejším regionem i hotelem se ztotožňují. Poskytnou Vám neocenitelné tipy a prozradí tajemství míst, která znají jen zasvěcení, aby byl Váš pobyt ještě zajímavější.

Stojí za pozornost
 • 118 pokojů a apartmánů
 • Krásně zrenovovaná secesní architektura a prostředí s atmosférou
 • 5* služby a zdravá, vyvážená a čerstvá kuchyně
 • Luxusní léčebné lázně Irma s historickým zrcadlištěm a bahništěm, komplexním zdravotním léčebným programem a unikátními přírodními zdroji termální vody a sirného léčivého bahna
 • Golfové hřiště (9 jamek) v těsné blízkosti hotelu na lázeňském ostrově
 • Připojení k wifi zdarma v celém hotelu
Butler service

Využijte služeb našeho osobního komorníka a zahoďte starosti za hlavu.

 

Váš osobní komorník (Buttler) * vám bude připraven poskytnout své služby:

V den příjezdu:

 • Při příjezdu vlakem nebo příletu letadlem vás osobně vyzvedne na vámi určeném místě a dopraví do hotelu hotelovou limuzínou.
 • Žádné zdržování na recepci, vše bude zařízeno, zatímco si budete užívat pohodlí ve svém pokoji a popíjet sekt. (Láhev sektu a ovocná mísa v ceně balíčku)
 • Pomoc s vybalení zavazadel při vašem příjezdu.
 • Provede vás hotelem a poskytne všechny důležité informace.

V den odjezdu:

 • Sbalí a zkontroluje vaši zavazadla a následné dopraví do vašeho auta nebo naší limuzíny.
 • Dá vystavit účet za pobyt před vaším odjezdem na požádání.
 • Zkontroluje pokoj před vaším odchodem či v ní náhodou nezůstaly vaše osobní věci.
 • Podle požadavku Vám zajistí odvoz na vámi stanovené místo.

Služby během pobytu:

 • Zarezervování služeb a lázeňských procedur.
 • Zajistí pro vás nákup novin, vstupenek na kulturní událost, objednání taxi služeb.
 • Zajistí rezervaci stolu v lokálních restauracích.
 • Zajistí objednávky pokojové služby na snídani, oběd a večeři.
 • Bere a doručuje objednávky na praní prádla a leštění bot.
 • Zajišťuje, aby byl váš pokoj v naprostém pořádku.
 • Postará se o vaše internetové připojení a všechny požadavky pro váš počítač.
 • Pomáhá při administrativních úkolech, jako jsou fotokopie, tisk a distribuce dokumentů.

* Tato služba je zpoplatněna. Pro více informací prosím kontaktujte recepci hotelu, nebo rezervace, kde vám ochotně poradí.

Kuchyně

V naší restauraci Grand si můžete vychutnat vyvážené a chutné menu, založené na nejnovějších výživových poznatcích základní kuchyně.

Od snídaně po večeři se tým kuchařů stará o zdravé a příjemně strávené chvíle. Cesta ke zdraví a pohodě nakonec také prochází žaludkem!

Každý den si vychutnejte káveu alebo čaj v Café Alexander, wifi ve všech částech hotelu zdarma a večerní rozestlání postele.

Hotel je samozřejmě plně klimatizovaný a poskytuje všechny standardní služby ve své kategorii, jakými jsou pokojová služba, 24hodinová recepce nebo praní a čištění oděvů.

Léčebné lázně

Zdraví v jedinečné atmosféře

Lázně Piešťany jsou známé svými úspěchy při léčbě nemocí pohybového ústrojí a revmatismu již více než 100 let. Důvodem nejsou jen hluboké lékařské znalosti lázeňských lékařů, ale také obzvláště účinné přírodní léčebné prostředky.

Mezi unikátními léčivými prameny pod lázněmi vyvěrá z hloubky 2 000 metrů 69 °C horká, vysoce mineralizovaná sirná léčivá voda. Léčivá voda je také základem pro vznik speciálního sirného léčivého bahna.

To má protizánětlivé a analgetické účinky a urychluje léčbu obtíží pohybového ústrojí, jakými jsou bolesti zad, kloubů, artritida nebo revmatismus.

Léčebné lázně Irma také spojují integrační zdravotní přístup Ensany a obzvláště uklidňující atraktivní vzhled. Krásně zrenovovaný historický lázeňský dům nabízí více než 60 různých procedur, od termálních koupelí přes zdravotní masáže po stabilizační posilující cvičení nebo inhalace, ze kterých zkušení lékaři sestavují individuální léčebné programy.

V zrcadlovém bazénu čili zrcadlišti (38-39 °C) nebo opravdu jedinečném bahenním bazénu čili bahništi (39-40 °C) si můžete odpočinout v termální vodě příjemné teploty.

Díky úchvatné secesní architektuře je tento prostor svou atmosférou a půvabem na Slovensku jedinečný. Najdete zde i termální venkovní bazén (32-34 °C), vířivku a saunu.

Idylický lázeňský ostrov

Spousta prostoru k odpočinku

Kromě léčebných programů nabízí lázeňský hotel Thermia Palace nepřeberné možnosti dalšího vyžití. Můžete odpočívat u bazénu, který je obklopen krásnou zahradou, nebo se nechat hýčkat na wellness nebo zkrášlujících procedurách. Na okolní svět můžete zapomenout také při procházce po idylickém lázeňském ostrově nebo při zkoušení některé z našich mnoha sportovních nabídek a aktivit v moderním fitness centru, případně si můžete vybrat z dalších sportů, jakými jsou tenis, severská chůze, pěší výlety, běh nebo cyklistika.

Na lázeňském ostrově najdete také Golf Club Piešťany, disponující kvalitním 9jamkovým hřištěm. Další golfová hřiště včetně slavného golfového rezortu Penati se nachází nedaleko.

Pokud se ale necítíte na cvičení, můžete se projít po kolonádě a prozkoumat nedaleké centrum města Piešťany, navštívit balneologické muzeum nebo lázeňský koncert, popřípadě jet na některý z mnoha výletů za památkami kraje.

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky