Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermia Palace

Zdravý metabolismus

Jídlo jako ty nejvybranější kulinářské zážitky pro zdravý metabolismus

Zdravě fungující metabolismus se stará o to, že tělo přijímá dostatek důležitých živin a tím také dostatek energie. Náš zdravý a vyvážený kulinářský koncept poskytuje tělu všechny složky, které potřebuje. Výhoda: tato lehká, acidobazicky vyvážená kuchyně nejen pomáhá, ale také skvěle chutná. Sezónní produkty a byliny z kraje dodávají čerstvou a intenzivní chuť. Jemná minutková příprava zachovává správné složení živin a přispívá zdravé mikroflóře a metabolismu.

Naše kuchyně podporuje a doplňuje účinky našich léčebných lázeňských procedur, aniž by hosté museli dodržovat přísná pravidla stravování. Nejprve je třeba metabolismus uvést do rovnováhy a posílit jej.

Používají se zejména lehké suroviny bez sacharidů, které očišťují organismus. Základními prvky jsou acidobazicky vyvážené a místní produkty, které mají co nejmenší obsah cukru, tuku, jsou čerstvé a čerstvě připravené.

Snídaně, oběd, večeře

Prožitek po celý den

Snídaňový švédský stůl nabízí bohatý výběr zdravých cereálií a pečiva, čerstvé ovoce a zeleninu, pokrmy z vajec plné energie, vybrané uzenářské výrobky a sýry, čerstvé mléčné výrobky, ovocné šťávy a místní speciality.

V poledne se formou švédských stolů podává lehký oběd s polévkami, čerstvými těstovinami, hlavními chody a výběrem čerstvého ovoce a sýrů.

K večeři nabízíme chuťovky a studené předkrmy na švédských stolech. Polévky, teplé předkrmy a hlavní chody lze potom vybírat z několika různých lístků (vitalita a zdraví, vegetariánský, nízkotučný, mezinárodní, regionální). Na švédských stolech pak najdete vybrané dezerty, čerstvé ovoce a bohatý výběr sýrů. Aby nebyl jídelníček monotónní, hotel pravidelně sestavuje speciální tematické švédské stoly.

K pokrmům Vám náš someliér rád doporučí vybraná mezinárodní vína nebo některé z výběru zajímavých vín z kraje.

Restaurace Grand

Stylové stolování v restauraci Grand

Grand Restaurant je jedním z architektonických skvostů hotelu. Je skvělé, že si všechna jídla můžete vychutnat v jeho stylovém prostředí.

Krásně zdobený interiér vytváří šarmantní prostředí, z nějž vyzařuje elegantní kouzlo a důstojná atmosféra.

Zajímavostí je slavný obraz Alfonse Muchy, alegorie na léčivou sílu tohoto místa s názvem „Buď zdráv, požehnaný prameni zdraví“, který vyobrazuje jeho dceru a dvě místní dívky. Slavný secesní malíř jej lázním věnoval z vděčnosti za úspěšné uzdravení své dcery.

Velká skleněná fasáda přivádí do místnosti přívětivé světlo a umožňuje úchvatný výhled na okolní zeleň lázeňského ostrova.

V létě se na terase restaurace každou středu koná večerní grilování.

Otevírací doba: 

Snídaně: 7:00 – 10:00/Oběd: 12:00 – 14:30

Večeře: 18:00 – 21:00/A la carte: 18:00 – 22:00

Prohlídka 360°

Kavárna

Café Alexander

Elegantní Café Alexander nabízí vybrané kávové speciality, vynikající dezerty a výběr mezinárodního tisku. Den můžete večer zakončit vybraným vínem, studeným nápojem a za doprovodu klavírní hudby.

Výhled z krásné sluneční terasy do okolního parku opravdu stojí za to.

Otevírací doba:

Pondělí - Čtvrtek:     10:00 - 22:00
 
Pátek - Sobota:     10:00 - 23:00
 
Neděle:     10:00 - 22:00 
 
           

Prohlídka 360°

Pool bar

Fresh refreshments in the Wellness Centre

Located right in the heart of the beautiful Thermia Palace Hotel, this modern space provides delicious cuisine in the form of tasty snacks during your stay, but also a real beach bar atmosphere with cooled and luxurious cocktails or healthy drinks.

You'll absolutely love this addition to the perfect wellness facilities.

Menu

Salóny

Salón Hubertus a salón Ferdinand

Salón Hubertus je historicky zajímavý. V místnosti vyzdobené působivými loveckými trofejemi se v roce 1916 setkaly korunované hlavy Rakouska-Uherska, Pruska a Bulharska, aby řešily společnou válečnou strategii.

Dnes tu vládne mír a jediné bitvy se konají v šachu nebo bridži.

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí? Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

Je samozřejmostí, že kuchyně hotelu Thermia Palace zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky