Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermia Palace

Zdravý metabolismus

Jídlo jako ty nejvybranější kulinářské zážitky pro zdravý metabolismus

Zdravě fungující metabolismus se stará o to, že tělo přijímá dostatek důležitých živin a tím také dostatek energie. Náš zdravý a vyvážený kulinářský koncept poskytuje tělu všechny složky, které potřebuje. Výhoda: tato lehká, acidobazicky vyvážená kuchyně nejen pomáhá, ale také skvěle chutná. Sezónní produkty a byliny z kraje dodávají čerstvou a intenzivní chuť. Jemná minutková příprava zachovává správné složení živin a přispívá zdravé mikroflóře a metabolismu.

Naše kuchyně podporuje a doplňuje účinky našich léčebných lázeňských procedur, aniž by hosté museli dodržovat přísná pravidla stravování. Nejprve je třeba metabolismus uvést do rovnováhy a posílit jej.

Používají se zejména lehké suroviny bez sacharidů, které očišťují organismus. Základními prvky jsou acidobazicky vyvážené a místní produkty, které mají co nejmenší obsah cukru, tuku, jsou čerstvé a čerstvě připravené.

Snídaně, oběd, večeře

Prožitek po celý den

Snídaňový švédský stůl nabízí bohatý výběr zdravých cereálií a pečiva, čerstvé ovoce a zeleninu, pokrmy z vajec plné energie, vybrané uzenářské výrobky a sýry, čerstvé mléčné výrobky, ovocné šťávy a místní speciality.

V poledne se formou švédských stolů podává lehký oběd s polévkami, čerstvými těstovinami, hlavními chody a výběrem čerstvého ovoce a sýrů.

K večeři nabízíme chuťovky a studené předkrmy na švédských stolech. Polévky, teplé předkrmy a hlavní chody lze potom vybírat z několika různých lístků (vitalita a zdraví, vegetariánský, nízkotučný, mezinárodní, regionální). Na švédských stolech pak najdete vybrané dezerty, čerstvé ovoce a bohatý výběr sýrů. Aby nebyl jídelníček monotónní, hotel pravidelně sestavuje speciální tematické švédské stoly.

K pokrmům Vám náš someliér rád doporučí vybraná mezinárodní vína nebo některé z výběru zajímavých vín z kraje.

Restaurace Grand

Stylové stolování v restauraci Grand

Grand Restaurant je jedním z architektonických skvostů hotelu. Je skvělé, že si všechna jídla můžete vychutnat v jeho stylovém prostředí.

Krásně zdobený interiér vytváří šarmantní prostředí, z nějž vyzařuje elegantní kouzlo a důstojná atmosféra.

Zajímavostí je slavný obraz Alfonse Muchy, alegorie na léčivou sílu tohoto místa s názvem „Buď zdráv, požehnaný prameni zdraví“, který vyobrazuje jeho dceru a dvě místní dívky. Slavný secesní malíř jej lázním věnoval z vděčnosti za úspěšné uzdravení své dcery.

Velká skleněná fasáda přivádí do místnosti přívětivé světlo a umožňuje úchvatný výhled na okolní zeleň lázeňského ostrova.

V létě se na terase restaurace každou středu koná večerní grilování.

Otevírací doba: 

Snídaně: 6:30 – 10:00/Oběd: 12:00 – 14:30

Večeře: 18:00 – 21:00/A la carte: 18:00 – 22:00

Prohlídka 360°

Kavárna

Café Alexander

Elegantní Café Alexander nabízí vybrané kávové speciality, vynikající dezerty a výběr mezinárodního tisku. Den můžete večer zakončit vybraným vínem, studeným nápojem a za doprovodu klavírní hudby.

Výhled z krásné sluneční terasy do okolního parku opravdu stojí za to.

Otevírací doba:
8:00 – 24:00

Prohlídka 360°

Salóny

Salón Hubertus a salón Ferdinand

Salón Hubertus je historicky zajímavý. V místnosti vyzdobené působivými loveckými trofejemi se v roce 1916 setkaly korunované hlavy Rakouska-Uherska, Pruska a Bulharska, aby řešily společnou válečnou strategii.

Dnes tu vládne mír a jediné bitvy se konají v šachu nebo bridži.

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí? Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

Je samozřejmostí, že kuchyně hotelu Thermia Palace zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky