Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Thermia Palace

Nové wellness centrum

Pětihvězdičkové luxusní wellness-centrum

Lázně Piešťany otevřeli brány pětihvězdičkového wellness-relaxačního centra, které nabízí luxusní a moderní relaxaci v historické atmosféře.

 Brány nového wellness-relaxačního centra, v části lázeňského domu Irma spojeného s pětihvězdičkovým hotelem Thermia Palace, se otevřely 15. června 2019.

Podle slov generálního ředitele Ensana Health Spa Hotels Piešťanz, Andrease Schustera, dosáhly celkové náklady na výstavbu a zařízení téměř 4 miliony Eur. Hostům prvního pětihvězdičkového hotelu na Slovensku je k dispozici nové prostorné wellness centrum na ploše 1200 m2. Konstrukčně velkoryse postavené wellness centrum s denním světlem a vnějšími terasami poskytuje nerušený výhled do nádherné zahrady hotelu Thermia Palace.

 Návštěvníkům je k dispozici vodní svět s vnitřním a venkovním bazénem s termální vodou, prostorná velká vířivka, ale i saunový svět s parní, finskou, infra saunou, zážitkovými sprchami, sprchou s imitací tropické bouře, tepidáriem a odpočinkovými plochami s výhledem do hotelové zahrady. Celoroční provoz venkovního bazénu zajišťuje termální voda a vyhřívaná dlažba v jeho okolí.

Z nového wellness centra se snadno dostanete do lázeňského domu Irma, kde si můžete dopřát relax v unikátním piešťanském bahnisko nebo zrcadlišti, masáže a další léčebné, relaxační nebo beauty procedury.

Nad prostorem wellness centra bylo vybudováno dalších 6 pokojů a apartmá, které rozšíří kapacitu hotelu Thermia Palace. Nové pokoje mají prostornou terasu s pěkným výhledem na venkovní bazén a hotelovou zahradu.

Nové luxusní wellness centrum je součástí pětihvězdičkového secesního hotelu Thermia Palace se 118 pokoji, kavárnou, konferenčními místnostmi a nádhernou restaurací, v níž se nachází originální obraz Alfonse Muchy. Hotel s lázeňským domem Irma je situován v překrásném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech. Piešťanské horké minerální prameny s vysokým obsahem sirovodíku, vápníku a hořčíku byly známy a využívány již za dob pobytu starých Římanů na našem území. Hotel Thermia Palace s lázeňským domem Irma je otevřen od roku 1912 a v roce 2006 se stal prvním pětihvězdičkovým hotelem na Slovensku.

Máte otázku?

Náš tým vám rád pomůže, neváhejte nás kontaktovat.
nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky