Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Thermia Palace

Nové wellness centrum

Nové päťhviezdičkové wellness-relaxačné centrum

Kúpele Piešťany otvorili brány päťhviezdičkového wellness-relaxačného centra, ktoré ponúka luxusnú a modernú relaxáciu v historickej atmosfére.

 Brány nového wellness-relaxačného centra, v časti kúpeľného domu Irma spojeného s päťhviezdičkovým hotelom Thermia Palace, sa otvorili 15. júna 2019.

Podľa slov generálneho riaditeľa Ensana Health Spa Hotels Piest’any, Andreasa Schustera, dosiahli celkové náklady na výstavbu a zariadenie takmer 4 milióny Eur. Hosťom prvého päťhviezdičkového hotela na Slovensku je k dispozícií nové priestranné wellness centrum na ploche 1200 m2. Konštrukčne veľkoryso postavené wellness centrum s denným svetlom a vonkajšími terasami poskytuje nerušený výhľad do nádhernej záhrady hotela Thermia Palace.

 Návštevníkom je k dispozícii vodný svet s vnútorným a vonkajším bazénom s termálnou vodou, priestranná veľká vírivka, ale aj saunový svet s parnou, fínskou, infra saunou, zážitkovými sprchami, sprchou s imitáciou tropickej búrky, tepidáriom a odpočinkovými plochami s výhľadom do hotelovej záhrady. Celoročnú prevádzku vonkajšieho bazéna zabezpečí termálna voda a vyhrievaná dlažba v jeho okolí.

Z nového wellness centra sa ľahko dostanete do kúpeľného domu Irma, kde si môžete dopriať relax v unikátnom piešťanskom bahnisku alebo zrkadlisku, masáže a ďalšie liečebné, relaxačné alebo beauty procedúry.

Nad priestorom wellness centra bolo vybudovaných ďalších 6 izieb a apartmán, ktoré rozšíria kapacitu hotela Thermia Palace. Nové izby majú priestrannú terasu s pekným výhľadom na vonkajší bazén a hotelovú záhradu.

Nové luxusné wellness centrum je súčasťou päťhviezdičkového secesného hotela Thermia Palace so 118 izbami, kaviarňou, konferenčnými miestnosťami a nádhernou reštauráciou, v ktorej sa nachádza originálny obraz Alfonza Muchu. Hotel s kúpeľným domom Irma je situovaný v prekrásnom prostredí kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Piešťanské horúce minerálne pramene s vysokým obsahom sírovodíka, vápnika a horčíka boli známe a využívané už za čias pobytu starých Rimanov na našom území. Hotel Thermia Palace s kúpeľným domom Irma je otvorený od roku 1912 a v roku 2006 sa stal prvým päťhviezdičkovým hotelom na Slovensku.

Máte otázku?

Náš tím vám rád pomôže, neváhajte nás kontaktovať.
naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials