Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Vila Trajan

Vila Trajan

Skrytý klenot Piešťan

Přímo uprostřed lázeňského ostrova Vás uvítají dřevěné okenice v barvě smaragdu, pastelové stěny, červená tašková střecha a klidný okolní les. Nachází se hned vedle historických Napoleonských léčebných lázní a lázeňského parku. Tato vila snů – Vila Trajan – je opravdovým klenotem světoznámého lázeňského střediska Piešťany a lázeňských hotelů Ensana. Před mnoha lety zde navíc pobývali známí hosté a pacienti, které zde léčil první balneolog na světě a uznávaný odborník MUDr. Cmunt. Je to klidné místo obklopené zelení a disponující léčivými zdroji. Zvolí si jej především ti, kdo hledají poklidný a zdravý odpočinek v Piešťanech, to vše za skvělou cenu.

Vynikající služby, pravá slovenská pohostinnost a přední léčebné a wellness procedury využívající proslulé přírodní termální vody a sirné bahno. Díky tomu zapomenete na své zdravotní problémy a únavu a doženete odpočinek, který Vám možná za poslední měsíce či roky chyběl.

Ubytujte se v jednom z útulných pokojů Vily Trajan podle svých možností – pokoji standard, comfort nebo třeba apartmánu – a pocítíte opravdovou energii a léčivou sílu Piešťan.

Vila Trajan

Množství programů pro Váš volný čas

Hned za dveřmi hotelu je celý ostrov, kde můžete mezi léčebnými programy či wellness procedurami trávit svůj volný čas. Můžete se například zúčastnit některé z mnoha sportovních aktivit, jakými jsou tenis, squash, severská chůze, túry, pomalý běh, cyklistika či vodní sporty.

Na lázeňském ostrově najdete také Golf Club Piešťany, disponující kvalitním 9jamkovým hřištěm. Další golfová hřiště včetně slavného golfového rezortu Penati se nachází nedaleko.

Pokud se nechcete příliš zapotit, můžete se projít po parku lázeňského ostrova, odskočit si do centra Piešťan s množstvím kaváren nebo navštívit jedno z mnoha zajímavých míst v kraji.

Naši vedoucí oddělení pro hosty Vám zodpoví veškeré dotazy a pomohou naplánovat Váš pobyt. Přátelský personál zná velmi dobře zdejší kraj a může Vám tak poskytnout cenné tipy na zajímavosti.

Brzy zjistíte, že léčebná nebo relaxační dovolená v lázeňském hotelu Vila Trajan je nejlepším způsobem, jak osvěžit ducha, posílit zdraví a zároveň příliš neutratit!

Stojí za pozornost
  • 27 pokojů včetně 1 apartmánu
  • Moderní dvouhvězdičkový hotel s velkými veřejnými prostorami a skvělou nabídkou restaurací a barů
  • Přímý vstup do Napoleonských léčebných lázní – největšího lázeňského centra na Slovensku
  • Komplexní léčebný program a jedinečné přírodní léčivé zdroje (termální voda a sirné bahno)
  • Skvělé zázemí pro sport a volný čas
  • Wifi zdarma v celém hotelu

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky