Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Vila Trajan

Zdravá kuchyně

Pravá slovenská pohostinnost

Když už budete na Slovensku, určitě stojí za to vyzkoušet vynikající místní kuchyni s tradičními knedlíky, dušenými pokrmy, ovčím sýrem, klobásami, často podávanými se zelím, a mnoho dalších místních jídel. Ačkoli se taková kuchyně může zdát těžká jako večeře od babičky, naši profesionální šéfkuchaři lázeňského hotelu Jalta zajistí, abyste dostali jídlo vhodné pro vaše stravovací potřeby a podle lékařského předpisu.

Hosté si mohou vychutnat snídani formou švédských stolů, a obědy a večeře podle speciálně sestavené nabídky, se salátovým barem. Můžete si zajít na jídlo či jen na skleničku, a to buď do restaurace Jalta nebo do Café Excelsior s venkovní terasou. Díky pohostinnosti a kulinářským zážitkům ve Vás večery v Jaltě zanechají vřelé vzpomínky na Piešťany.

Restaurace

Restaurace Jalta

 

 

Restaurace Jalta je součástí lázeňského hotelu Ensana Jalta. Zrenovovaná světlá a prostorná restaurace s béžovým nábytkem a modrými záclonami. Hosté hotelu Jalta a jeho dependancí – Smaragd a Šumava – ale i hosté sousedního hotelu Vila Trajan, si mohou pochutnat na snídani formou švédských stolů, obědech a večeřích z nabídky zdravých jídel se salátovým barem. Kuchaři restaurace Jalta Vám uvaří slovenskou i mezinárodní kuchyni podle zdravých a vyvážených receptů na základě lékařského doporučení a Vašich stravovacích potřeb. Například jídla bez lepku či bez laktózy. K jídlu navíc nabízíme salátový bar se zdravou bio zeleninou a ovocem.

Otevírací doba:
Snídaně: 7:00-9:00
Oběd: 11:30-13:30
Večeře: 17:30-19:30

Kavárna

Café Excelsior

Kavárna s mottem „Výše!“ je útulným útočištěm pro hosty lázeňského hotelu Jalta a sousedního hotelu Vila Trajan. Vychutnejte si odpočinek po procedurách na krásné letní terase s šálkem výborné kávy nebo sklenkou místního slovenského vína. Café Excelsior je oblíbeným místem pro hosty, kteří se chtějí uvolnit, nadechnout se čerstvého vzduchu a vychutnat si nejlepší chvíle dne.

Otevírací doba:

otevřená během provozu restaurace


 

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky