Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Vila Trajan

Informácie pre klientov s kúpeľnou liečbou hradenou zdravotnou poisťovňou. Pre viac informácií kliknite sem:

viac informácií 

Vila Trajan

Skrytý klenot Piešťan

Privítajú vás drevené okná so smaragdovým odleskom, pastelové múry, červená škridlová strecha a tichý les v srdci Kúpeľného ostrova. Hotel stojí hneď pri preslávenom kúpeľnom dome Napoleon Health Spa a Kúpeľnom parku. Vila Trajan je skutočný klenot svetoznámeho kúpeľného strediska Piešťany a skupiny Ensana. Pred desiatkami rokov sem zavítali známe osobnosti, aby sa nechali liečiť prvým balneológom na svete, výnimočným lekárom MUDr. Cmuntom. Tichá lokalita uprostred zelene a liečivých zdrojov je dokonalým miestom pre každého, kto si do Piešťan príde oddýchnuť a posilniť zdravie za prijateľnú cenu.

Vďaka špičkovým službám, tradičnej slovenskej pohostinnosti a prvotriednym liečebným a wellness procedúram s využitím prírodnej termálnej vody a sírneho bahna tu každý zabudne na zdravotné problémy a únavu a dopraje si oddych, ktorý už mesiace či roky potrebuje.

Podľa svojho rozpočtu sa môžete ubytovať v jednej z pohodlných izieb kategórie Standard, Comfort alebo apartmáne Vily Trajan a zažijete ozajstnú liečivú silu Piešťan.

Check-in hostí z Vily Trajan prebieha na recepcii hotela Pro Patria. 

Hosťom bude poskytované stravovanie v hoteli Pro Patria a parkovanie bude zabezpečené                                        na Kúpeľnom ostrove.

Vila Trajan

Množstvo voľnočasových aktivít

Neviete, ako vyplniť voľno v čase medzi liečebnými a wellness procedúrami? Ostrov, na ktorom sa hotel nachádza, je celý váš! Zapojte sa do jednej z mnohých športových aktivít, či už to bude tenis, squash, nordic walking, turistika, beh, bicyklovanie alebo vodné športy.

Na Kúpeľnom ostrove sa nachádza golfový klub Golf Club Piešťany s kvalitným ihriskom s 9 jamkami. V blízkom okolí nájdete aj ďalšie golfové ihriská vrátane známeho strediska Penati Golf Resort.

Ak sa nechcete zapotiť, tak sa môžete prejsť cez park Kúpeľného ostrova, zájsť do centra Piešťan na kávu alebo navštíviť jedno zo zaujímavých miest v okolí.

Naši manažéri pre vzťahy s hosťami vám radi odpovedia na prípadné otázky a pomôžu vám naplánovať si pobyt. Priateľskí zamestnanci hotela sú z okolia a ochotne vám poskytnú cenné rady a tipy, ako stráviť voľný čas.

Veľmi rýchlo zistíte, že zdravotná alebo regeneračná dovolenka v hoteli Vila Trajan Health Spa je tým najlepším spôsobom na omladenie ducha a utuženie zdravia za prijateľné ceny.

Najdôležitejšie informácie
  • 27 izieb vrátane 1 apartmánu
  • Moderný dvojhviezdičkový hotel s veľkými spoločnými priestormi a výborne riešenými verejnými priestormi s reštauráciami a barmi
  • Priamy prístup do kúpeľného domu Napoleon Health Spa – najväčšieho kúpeľného strediska na Slovensku
  • Komplexné liečebné programy a jedinečné prírodné liečivé zdroje (termálna voda a sírne bahno)
  • Kvalitné športové a voľnočasové zariadenia
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials