Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Vila Trajan

Zdravá strava

Tradičná slovenská pohostinnosť

Na Slovensku si nemôžete nechať ujsť výbornú miestnu kuchyňu s tradičnými haluškami, polievkami, bryndzou, klobásami a inými jedlami, často podávanými s kapustou. Aj keď sa to môže na prvý pohľad zdať ako ťažká strava, naši šéfkuchári v hoteli Jalta Health Spa sa postarajú o to, aby ste sa najedli ako u babičky, ale zároveň s ohľadom na vaše stravovacie obmedzenia podľa odporúčania lekára. 

Hostia si tiež môžu vychutnať raňajky formou švédskych stolov a obed aj večeru v rámci špeciálneho menu,  so šalátovým bufetom. Večeru alebo len pohárik si môžete vychutnať v reštaurácii Jalta alebo na vonkajšej terase kaviarne Excelsior. V kombinácii so skvelými službami vo vás večera v Jalte zanechá príjemné spomienky na Piešťany vrátane kulinárskych zážitkov.

Reštaurácia

Reštaurácia Jalta
 

Reštaurácia Jalta je súčasťou hotela Jalta Health Spa skupiny Ensana. Ide o zrekonštruovanú, presvetlenú a priestrannú reštauráciu s béžovým nábytkom a akvamarínovými závesmi. Chutné raňajky formou švédskych stolov, obed a večeru si tu vychutnajú hostia hotela Jalta a jeho prístavieb Smaragd a Šumava, ale tiež hostia susedného hotela Vila Trajan. Vybrať si môžu z ponuky zdravých jedál a šalátového baru. Šéfkuchári reštaurácie Jalta pre vás navaria slovenské aj zahraničné jedlá podľa zdravých a vyvážených receptov, lekárskych odporúčaní a vašich požiadaviek. Podávame aj bezlepkové a bezlaktózové jedlá. K jedlu sa podáva aj zdravé organické ovocie a čerstvá zelenina zo šalátového baru.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7:00 – 9:00
Obed: 11.30 – 13:30
Večera: 17:30 – 19:30

Kaviareň

Café Excelsior

Kaviareň s mottom „Vyššia kvalita!“ je pokojným prístavom pre hostí z hotela Jalta Health Spa a susedného hotela Vila Trajan. Spomaľte po celom dni procedúr na letnej terase so šálkou skvelej kávy alebo pohárom slovenského vína. Café Excelsior je najobľúbenejšie miesto pre hostí, ktorí si chcú oddýchnuť, v pokoji sa nadýchať čerstvého vzduchu Piešťan a ešte viac si spríjemniť najkrajšie okamihy dňa.

Otváracie hodiny:
otvorená počas prevádzky reštaurácie

Máte špeciálnu diétu?

Nejete mäso alebo máte špeciálne priania týkajúce sa stravy? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials