Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Vltava

Vltava

Klasicky dobrý hotel

Lázeňský hotel Vltava byl pojmenován po řece, a proto v něm voda hraje důležitou roli. Zaprvé se jedná samozřejmě o léčivou vodu z místního Balbínova pramene, která se využívá při účinných minerálních koupelích a k popíjení léčivé vody. Ale pak také o vodu v nové kryté bazénové zóně s plaveckým bazénem a různými vodními atrakcemi, kde si můžete odpočinout od každodenní rutiny.

Hotel

Klasika, přívětivá atmosféra, osvědčená kvalita

Hotel sestává ze třech různých budov, které jsou propojeny krytou chodbou. Pod klasickou žlutobílou fasádou se ukrývá moderní hotel, který poskytuje komfort dnešní doby.

Vstupte do nového dne pořádnou snídaní v prosvětlené restauraci Regina. Velká bufetová zóna a otevřená kuchyně servírují v době oběda a večeře zdravé pokrmy a speciality české a mezinárodní kuchyně. V létě je nejlepší se usadit ke stolu na terase restaurace. Zdejší panoramatický výhled na lázeňské městečko je totiž učiněnou pastvou pro oči.

Odpočívat pak můžete v klasicky koncipovaných pokojích, odkud můžete nasávat čerstvý lesní vzduch a načerpat energii na další ozdravné a regenerační programy. V budovách Vltavy a Berounky je k dispozici 84 komfortních pokojů a apartmánů a v přístavbě Vítkov pak 28 standardních pokojů.

Nejzajímavější místa
  • 112 funkčních pokojů a apartmánů s překrásným panoramatickým výhledem.
  • Klasická architektura a moderní komfort.
  • 4* služby a kvalitní kuchyně.
  • Vlastní minerální pramen.
  • Velké lázeňské centrum Vltava s terapeutickým oddělením, novou bazénovou zónou, finskou saunou, místností pro fitness a opalovací terasou.
  • Komplexní ozdravný program založený na unikátních přírodních zdrojích (minerální prameny, rašelina, přírodní suchý plyn).
  • Slavná lázeňská destinace s rozmanitým kulturním a sportovním programem.
  • Bezplatné připojení k WiFi po celém hotelu.
Ozdravné lázně

Zdraví v unikátní atmosféře

Největší předností hotelu je velké lázeňské centrum Vltava, kde se kromě léčivé vody, rašeliny a speciálního suchého plynu už desítky let používají i další místní přírodní léčivé zdroje k léčbě různých onemocnění muskuloskeletální soustavy, metabolických poruch, dýchacích obtíží, onemocnění ledvin a močového ústrojí a oběhové a nervové soustavy.

Historické poznatky o využívání přírodních zdrojů v kombinaci s moderním lékařským poznáním a diagnostickými metodami dohromady vytvářejí terapeutický přístup, který kromě klasických balneologických procedur zahrnuje fyzickou léčbu, fyzioterapii, zdravotní masáže a různé programy změny životního stylu.
 

Součástí regenerace je ale i uvolnění mysli a správný odpočinek.

A v nové rozšířené bazénové zóně nebo ve finské sauně, vířivce či prostorné slunečné terase s výhledem na město vám to půjde doslova samo. O zbytek už se při nastolování vnitřní harmonie postarají relaxační koupele a masáže.

Pokud patříte k aktivnějším lidem, můžete se zapotit v místnosti pro fitness nebo se vydat přímo do lesa za hotelem.

Nepřeberné množství turistických a cyklistických stezek doslova vybízí k dlouhým procházkám, nordic walkingu nebo vyjížďkám na kole na překrásné vyhlídky.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky