Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Vltava

Zdravá kuchyně

Vyvážená strava pro pevnější zdraví

To, co jíme, se zásadně promítá do našeho zdraví. Vyvážená strava pomáhá tělu se zažíváním a poskytuje mu hodnotné živiny, stopové prvky a vitaminy. Ty podporují metabolismus, chrání trávení a aktivují samoléčící schopnosti.

Kuchyně v hotelech Ensana v Mariánských Lázních kombinuje místní a mezinárodní speciality s pestrou škálou lehkých, zdravých a především chutných pokrmů, které se připravují pečlivě tak, aby vám poskytly potřebné nutriční hodnoty. Významně se tím podpoří účinek léčby, aniž byste se museli omezovat.

Snídaně, oběd, večeře

Potěšení od snídaně až k večeři

Snídaně se podává v restauraci Regina formou švédských stolů. Můžete si zde dopřát vybrané zdravé celozrnné speciální pečivo, čerstvé ovoce a zeleninu, neslazené marmelády, vysokoenergetické pokrmy z vajec, výběr studených mas a sýrů, čerstvé ovocné džusy a různé mléčné výrobky.

Oběd Vital se podává spolu s výběrem hlavních pokrmů a bufetu s křupavými saláty, čerstvou zeleninou a celozrnnými specialitami z pečiva.

K večeři si můžete formou švédských stolů dát teplé a studené předkrmy, saláty a zeleninu, lehké polévky a dušené maso, zdravé pokrmy z ryb a masa a lehké dezerty. Okuste také chutné speciality z vyhlášené české kuchyně.

K pokrmům vám naši číšníci milerádi doporučí i vhodné víno z mezinárodní či místní produkce.

Speciální přístup pro nás není problém

Máte speciální přání nebo chcete stravu upravit kvůli alergiím či intoleranci na nějakou potravinu? Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort! Na vyžádání vám rádi připravíme i vegetariánskou, redukční, bezlepkovou či diabetickou nízkotučnou stravu a rádi se přizpůsobíme vašim speciálním přáním.

Restaurace

Restaurace Regina

Všechna jídla se podávají v restauraci Regina. Světlé a přívětivé prostředí s velkou bufetovou zónou a otevřenou kuchyní navozuje příjemnou atmosféru. Kromě 180 míst uvnitř je v létě k dispozici dalších 20 míst na překrásné terase, odkud se nabízí úžasný výhled na centrum Mariánských Lázní. V restauraci se dále pořádají pravidelné taneční večery a zábavní programy.

Otevírací doba:
Snídaně 7:00 – 10:00
Oběd 11:30 – 14:00
Večeře 17:30 – 20:00
Letní terasa 10:00 – 20:00

Bar

Lobby bar

Pokud si budete chtít při procedurách dát něco malého k snědku nebo se občerstvit, určitě zavítejte do lobby baru. Těšit se zde můžete na pestrý výběr chutných dezertů, kávu, osvěžující nápoje nebo sklenku dobrého vína.

Otevírací doba:
9:00 – 21:00

Požadujete speciální stravu?


Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky