Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Vltava

Vltava

Hotel s klasickým nadčasovým dizajnom

V hoteli Vltava Health Spa Hotel má voda výnimočnú úlohu – presne tak, ako sa na hotel pomenovaný po rieke patrí. Liečivú vodu z exkluzívneho prameňa Balbín využívajú naši lekári pri účinných minerálnych kúpeľoch a pitnej liečbe. Voda ako taká je u nás ale prítomná všade. Hostia majú k dispozícii vnútorné bazény vrátane plaveckého bazéna a rôznych vodných atrakcií, pri ktorých si môžu odpočinúť a uniknúť každodennému zhonu.

Hotel

Tradícia, história a priateľský personál

Hotel pozostáva z troch rôznych budov prepojených chodbami. Za klasickou žltou a bielou fasádou sa skrýva moderný hotel ponúkajúci novodobý komfort.

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v presvetlenej reštaurácii Regina. Na výdatných švédskych stoloch vás čaká zdravé jedlo a špeciality z českej aj medzinárodnej kuchyne. Vďaka tomu bude obed aj večera skutočným gurmánskym zážitkom. Najlepšie miesto na sedenie je počas leta na terase pri reštaurácii. Pre hostí máme pripravené prvotriedne gastronomické zážitky a nádherné romantické prostredie, v ktorom si dokonale oddýchnu.

Príjemné izby v klasickom štýle sú skvelým miestom na oddych. Môžete sa v nich nadýchať čerstvého vzduchu a pripraviť sa na liečebný alebo rekreačný program. V ponuke je 84 komfortných izieb a apartmánov v krídlach Vltava a Berounka a ďalších 28 izieb kategórie Standard v prístavbe Vítkov.

Najdôležitejšie informácie
  • 112 izieb a apartmánov s nádherným panoramatickým výhľadom
  • Klasická architektúra a moderný komfort
  • Štvorhviezdičkové služby a výborná strava
  • Exkluzívny minerálny prameň
  • Rozsiahle kúpeľné stredisko Vltava s liečebným centrom, novými bazénmi, fínskou saunou, posilňovňou a terasou na opaľovanie
  • Komplexný liečebný program využívajúci jedinečné prírodné zdroje (minerálne pramene, rašelinu, prírodný suchý plyn)
  • Kúpeľná destinácia bohatá na históriu a skúsenosti, ktorá ponúka rozmanité kultúrne aj športové vyžitie
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Liečebné kúpele

Odborníci s dlhou tradíciou

Kúpeľné centrum Vltava je dlhodobo jednou z najsilnejších stránok hotela. Naše vychýrené prírodné liečivé zdroje už dávno mútili vody európskych dejín. Okrem iného ponúkame aj liečivú vodu, rašelinu a špeciálny suchý plyn. Už desiatky rokov sa využívajú na liečbu rôznych ochorení pohybového systému, metabolických porúch, dýchacích ochorení, ochorení obličiek a močových ciest a takisto porúch krvného obehu a nervového systému.

Naše rozsiahle historické poznatky o správnom využívaní prírodných zdrojov dopĺňame o moderné poznatky a diagnostické metódy. To nám umožňuje popri tradičných balneologických procedúrach ponúkať aj procedúry, ktoré zahŕňajú rôzne cvičenia, fyzioterapiu, zdravotné masáže a rôzne programy týkajúce sa zdravej životosprávy.

Zistili sme, že súčasťou procesu zotavenia je aj psychická pohoda a správny relax. No a oddychovať môžete aj v našich nových bazénoch.

Na načerpanie novej energie majú hostia k dispozícii fínsku saunu, vírivku a veľkú slnečnú terasu s výhľadom na mesto. Relaxačné kúpele a masáže zas obnovia vašu vnútornú rovnováhu.

Ak radšej trávite čas aktívne, tak zájdite do posilňovne alebo vybehnite priamo do lesa za hotelom.

Vyberte sa na príjemnú prechádzku do prírody a využite množstvo turistických a cyklistických chodníkov, ktoré sú ideálne na nordic walking alebo na cyklovýlety.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials