Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Vltava

Zdravá strava

Vyvážená strava je základom dobrého zdravia

Strava sa výrazne podieľa na celkovom zdraví. Dobrá a vyvážená strava dokáže pomôcť pri boji so zdravotnými problémami a dodá telu dôležité výživné látky, stopové prvky a vitamíny. Tie posilňujú metabolizmus, podporujú trávenie a aktivujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Odborníci v oblasti gastronómie v hoteloch skupiny Ensana v Mariánskych Lázňach vám takúto stravu ponúkajú. Pripravia vám miestne aj medzinárodné špeciality a takisto ľahké, zdravé, zodpovedne pripravené a predovšetkým chutné jedlá. Doprajte si okrem liečby aj kulinárske pôžitky.

Raňajky, obed, večera

Nezabudnuteľné chute od raňajok až po večeru

Raňajky sa v reštaurácii Regina podávajú formou švédskych stolov. Počas nich máte k dispozícii prepychový výber jedál, zdravé obilné a pekárske špeciality, čerstvé ovocie a zeleninu, nízkokalorické džemy, vysokoenergetické jedlá z vajec, výberové mäsové a syrové nárezy, čerstvé ovocné šťavy a rôzne mliečne produkty.

Počas obeda si môžete vybrať spomedzi štyroch hlavných chodov a k nim si dať prílohu zo švédskych stolov s čerstvými šalátmi, zeleninou a chutným celozrnným pečivom.

Na večeru na švédskych stoloch nájdete bohatý výber teplých aj studených predjedál, šaláty a zeleninu, ľahké polievky, kvalitné jedlá z rýb či mäsa a ľahké dezerty. Okrem toho môžete ochutnať aj miestne špeciality z vychýrenej českej kuchyne.

Naši čašníci vám radi poradia s výberom kvalitného vína k jedlu.

Špeciálne požiadavky pre nás nie sú žiadny problém

Máte špeciálne požiadavky alebo potrebujete vašu stravu prispôsobiť alergii či intolerancii? Nemusíte sa obávať, radi vašim požiadavkám vyhovieme. Počas pobytu v našom hoteli sa nemusíte ničoho vzdávať a ani vám nič nebude chýbať. Na požiadanie vám pripravíme aj vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové, diabetické alebo nízkotučné jedlá. Našim hosťom vždy radi vyjdeme v ústrety.

Reštaurácia

Reštaurácia Regina

Všetky jedlá od raňajok až po večeru sa podávajú v reštaurácii Regina. Príjemné a priateľské priestory spoločne s veľkým výberom jedál podávaných formou švédskych stolov vytvárajú ideálnu atmosféru. V lete máte okrem 180 miest na sedenie v reštaurácii možnosť využiť ďalších 20 miest na letnej terase s nádherným výhľadom na centrum Mariánskych Lázní. V reštaurácii sa pravidelne konajú aj tanečné večery a zábavné podujatia.

Otváracie hodiny:
Raňajky 7.00 – 10.00
Obed 11.30 – 14.00
Večera 17.30 – 20.00
Letná terasa 10.00 – 20.00

Bar

Lobby bar

Niečo malé medzi procedúrami si môžete dať aj v príjemnom Lobby bare. V ponuke je bohatý výber chutných dezertov ku káve, osviežujúcich nápojov a samozrejme kvalitné víno.

Otváracie hodiny:
9.00 – 21.00

Máte špeciálnu diétu?

Nejete mäso alebo máte špeciálne priania týkajúce sa stravy? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa im rád prispôsobí.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials